„Възлагане на застрахователни услуги: сключване на задължителна застраховка „Гражданска отговорност” за 29 броя МПС, собственост на ЦУ на ЮЦДП и ТП „ДГС - Смолян” включваща застраховка „Злополука на лицата /местата/ в 29 броя МПС, собственост на ЦУ на ЮЦДП и ТП „ДГС - Смолян ”, застраховка „Автокаско”- пълно каско за 20 броя автомобили, собственост на ЦУ на ЮЦДП и ТП „ДГС – Смолян”, застраховка „Трудова злополука” на персонала работещ в ЦУ на ЮЦДП и ТП „ДГС – Смолян” за срок от 24 месеца”
"Южноцентрално държавно предприятие", ТП "Държавно горско стопанство-Смолян"
: „ВЪЗЛАГАНЕ НА ЗАСТРАХОВАТЕЛНИ УСЛУГИ: сключване на задължителна застраховка „Гражданска отговорност” за 29 броя МПС, собственост на ЦУ на ЮЦДП и ТП „ДГС - Смолян” включваща застраховка „Злополука на лицата /местата/ в 29 броя МПС, собственост на ЦУ на ЮЦДП и ТП „ДГС - Смолян ”, застраховка „Автокаско”- пълно каско за 20 броя автомобили, собственост на ЦУ на ЮЦДП и ТП „ДГС – Смолян”, застраховка „Трудова злополука” на персонала работещ в ЦУ на ЮЦДП и ТП „ДГС – Смолян” за срок от 24 месеца”
Краен срокСрокът за получаване на офертите беше 2013-02-04. Обществената поръчка беше публикувана на 2013-01-11.
ДоставчициСледните доставчици са споменати в решенията за възлагане или в други документи за обществени поръчки:
Кой? Какво? Къде?- • Южен централен › Смолян
История на обществените поръчки
| Дата | Документ |
|---|---|
| 2013-01-11 | Обявление за поръчка |
| 2013-04-12 | Обявление за възлагане на поръчка |
Обявление за поръчка (2013-01-11)
Обект
Обхват на обществената поръчка
Заглавие: Застрахователни услуги
Количество или обем: Посочената стойност е прогнозна93 400
Обща стойност на поръчката: 21 200 💰
Метаданни на обявлението
Оригинален език: български 🗣️
Вид на документа: Обявление за поръчка
Естество на договора: Услуги
Регламент: Не е уточнено
Общ терминологичен речник за обществените поръчки (CPV)
Код: Застрахователни услуги 📦
Процедура
Вид на процедурата: Открита процедура
Вид на офертата: Кандидатстване за един или повече лотове
Критерии за награждаване
Най-ниска цена
Възлагащ орган
Идентичност
Държава: България 🇧🇬
Вид на възложителя: Друго
Име на възложителя: "Южноцентрално държавно предприятие", ТП "Държавно горско стопанство-Смолян"
Пощенски адрес: бул. "България" № 83
Пощенски код: 4700
Пощенски град: Смолян
Контакт
Интернет адрес: http://www.ucdp-smolian.com; www.dgssmolyan.ucdp-smolian.com 🌏
Електронна поща: dgssmolyan@ucdp-smolian.com 📧
Телефон: +359 30163537 📞
Факс: +359 30163537 📠
Препратка
Дати
Дата на изпращане: 2013-01-11 📅
Краен срок за подаване: 2013-02-04 📅
Дата на публикуване: 2013-01-16 📅
Идентификатори
Номер на обявлението: 2013/S 011-014189
Препратка към обявление: 2012/S 43-070304
Брой на ОВ-S: 11
Допълнителна информация
Обект
Обхват на обществената поръчка
Кратко описание:
Номер на обособената позиция: 1
Наименование на обособената позиция: Сключване на задължителна застраховка „Гражданска отговорност” за 29 броя МПС, собственост на ЦУ на ЮЦДП и ТП „ДГС - Смолян” включваща задължителна застраховка „Злополука на лицата /местата/ в 29 броя МПС за срок от 24 месеца
Кратко описание:
Количество или обем: Посочената стойност е прогнозна.Възложителя няма задължение за цялостно усвояване на посочения финансов ресурс
Продължителност: 24 месеца
Номер на обособената позиция: 2
Наименование на обособената позиция: Сключване на застраховка „Автокаско”- пълно каско за 20 броя автомобили, собственост на ЦУ на ЮЦДП и ТП „ДГС – Смолян” за срок от 24 месеца
Кратко описание:
Количество или обем: Посочената стойност е прогнозна.Възложителят няма задължение за цялостно усвояване на посочения финансов ресурс.
Номер на обособената позиция: 3
Наименование на обособената позиция: Сключване на застраховка „Трудова злополука” на персонала работещ в ЦУ на ЮЦДП и ТП „ДГС – Смолян” за срок от 24 месеца
Кратко описание:
Количество или обем: Посочената стойност е прогнозна
Място на изпълнение
Основен обект или място на изпълнение: град Смолян и к.к.Пампорово
Правна, икономическа, финансова и техническа информация
Условия за участие
Годност за упражняване на професионалната дейност:
Икономическо и финансово състояние:
Технически и професионални способности:
Минимално(и) ниво(а) на стандарти:
Изпълнение на договора
Изисквани депозити и гаранции:
Основни условия за финансиране и условия за плащане и/или позоваване на съответните разпоредби, които ги уреждат:
Процедура
Начин на плащане за документите:
Срок на валидност на офертата: 90 дни
Дата на отваряне на офертите: 2013-02-05 📅
Място на отваряне:
Информация относно упълномощените лица и процедурата на отваряне:
Възлагащ орган
Идентичност
Национален регистрационен номер: 2016195800328
Друг вид възлагащ орган: Other
Име на възложителя: Южноцентрално държавно предприятие гр.Смолян
Национален регистрационен номер: 201619580
Пощенски адрес: Административната сграда на бившето ТП "ДГС-Пампорово"
Пощенски град: к.к.Пампорово, обл.Смолян
Пощенски код: 4870
Контакт
Звено за контакт: ТП "Държавно горско стопанство - Смолян"
Васил Томов - юрисконсулт
Интернет адрес: www.ucdp-smolian.com; www.dgssmolyan.ucdp-smolian.com 🌏
Адрес на профила на купувача: www.ucdp-smolian.com 🌏
Звено за контакт: ТП "Държавно горско стопанство-Смолян"
инж.Рилка Бекярова - лесничей
URL за документи: www.ucdp-smolian.com; www.dgssmolyan.ucdp-smolian.com 🌏
Звено за контакт: Людмила Кузманова - деловодител
URL за участие: www.ucdp-smolian.com; www.dgssmolyan.ucdp-smolian.com 🌏
Препратка
Дати
Дата на публикуване: 2012-03-02 📅
Идентификатори
Номер на известието в ОВ Д: 2012/S 43-070304
Допълнителна информация
Орган за преглед
Име: Комисия за защита на конкуренцията
Пощенски адрес: бул. Витоша № 18
Пощенски град: София
Пощенски код: 1000
Държава: България 🇧🇬
Електронна поща: cpcadmin@cpc.bg 📧
Телефон: +359 29884070 📞
Интернет адрес: http://www.cpc.bg 🌏
Факс: +359 29807315 📠
Информация относно сроковете за подаване на жалби: Съгласно чл.120 от ЗОП
Източник: OJS 2013/S 011-014189 (2013-01-11)
Обект
Обхват на обществената поръчка
Заглавие: Застрахователни услуги
Количество или обем: Посочената стойност е прогнозна93 400
Обща стойност на поръчката: 21 200 💰
Метаданни на обявлението
Оригинален език: български 🗣️
Вид на документа: Обявление за поръчка
Естество на договора: Услуги
Регламент: Не е уточнено
Общ терминологичен речник за обществените поръчки (CPV)
Код: Застрахователни услуги 📦
Процедура
Вид на процедурата: Открита процедура
Вид на офертата: Кандидатстване за един или повече лотове
Критерии за награждаване
Най-ниска цена
Възлагащ орган
Идентичност
Държава: България 🇧🇬
Вид на възложителя: Друго
Име на възложителя: "Южноцентрално държавно предприятие", ТП "Държавно горско стопанство-Смолян"
Пощенски адрес: бул. "България" № 83
Пощенски код: 4700
Пощенски град: Смолян
Контакт
Интернет адрес: http://www.ucdp-smolian.com; www.dgssmolyan.ucdp-smolian.com 🌏
Електронна поща: dgssmolyan@ucdp-smolian.com 📧
Телефон: +359 30163537 📞
Факс: +359 30163537 📠
Препратка
Дати
Дата на изпращане: 2013-01-11 📅
Краен срок за подаване: 2013-02-04 📅
Дата на публикуване: 2013-01-16 📅
Идентификатори
Номер на обявлението: 2013/S 011-014189
Препратка към обявление: 2012/S 43-070304
Брой на ОВ-S: 11
Допълнителна информация
На основание чл.64, ал.3 от Закона за обществените поръчки Възложителят предоставя по електронен път пълен достъп до документацията за участие на следните интернет адреси: http://ucdp-smolian.com/; http://dgssmolyan.ucdp-smolian.com/;
Обект
Обхват на обществената поръчка
Кратко описание:
: „ВЪЗЛАГАНЕ НА ЗАСТРАХОВАТЕЛНИ УСЛУГИ: сключване на задължителна застраховка „Гражданска отговорност” за 29 броя МПС, собственост на ЦУ на ЮЦДП и ТП „ДГС - Смолян” включваща застраховка „Злополука на лицата /местата/ в 29 броя МПС, собственост на ЦУ на ЮЦДП и ТП „ДГС - Смолян ”, застраховка „Автокаско”- пълно каско за 20 броя автомобили, собственост на ЦУ на ЮЦДП и ТП „ДГС – Смолян”, застраховка „Трудова злополука” на персонала работещ в ЦУ на ЮЦДП и ТП „ДГС – Смолян” за срок от 24 месеца”
Покажи повече
Наименование на обособената позиция: Сключване на задължителна застраховка „Гражданска отговорност” за 29 броя МПС, собственост на ЦУ на ЮЦДП и ТП „ДГС - Смолян” включваща задължителна застраховка „Злополука на лицата /местата/ в 29 броя МПС за срок от 24 месеца
Кратко описание:
Задължителната застраховка „Гражданска отговорност” покрива отговорността на ЦУ на ЮЦДП и ТП „ДГС - Смолян” за причинените имуществени и неимуществени вреди на трети лица, свързани с притежаването и използването на МПС, за които вреди предприятието и горското стопанство отговаря, съгласно действащото българско законодателство и общите условия на застрахователната полица. Застраховката „Злополука на местата в МПС“ покрива рисковете - смърт от злополука, трайна или временна загуба на трудоспособност, както и медицински разноски вследствие на злополука.
Покажи повече
Продължителност: 24 месеца
Номер на обособената позиция: 2
Наименование на обособената позиция: Сключване на застраховка „Автокаско”- пълно каско за 20 броя автомобили, собственост на ЦУ на ЮЦДП и ТП „ДГС – Смолян” за срок от 24 месеца
Кратко описание:
Застраховката пълно „Каско” следва да включва покритие на пълна загуба или частична щета, причинени от следните застрахователни рискове: пълна загуба или частична щета, вследствие на настъпили застрахователни събития по покрити рискове: пожар, природни бедствия – буря, ураган, градушка, наводнение, проливен дъжд, гръм, мълния, удар на МПС от предмети, отнесени от буря или ураган, действие на морски вълни, свличане или срутване на земни пластове, натрупване или свличане на сняг или лед. Пътно-транспортно произшествие (ПТП, сблъскване с и (или) удар от физически лица ( в случаите, когато това не е ПТП), авария, произлязла от сблъскване на МПС помежду им или с други подвижни и неподвижни предмети, от удар с хора и животни, от препятствия по пътното платно като земни, скални маси и други, нарушена цялост на пътното покритие, падащи дървета и клони, падащи предмети от сгради и летателни тела, злоумишлени действия от трети лица (вандализъм), кражба на цяло МПС, грабеж на цяло МПС. Териториалното покритие по застраховка „Каско” обхваща територията на Република България, включително пътищата в горски територии, както и всички страни подписали споразумението „Зелена карта”, в т.ч. страните членки на ЕС.
Покажи повече
Номер на обособената позиция: 3
Наименование на обособената позиция: Сключване на застраховка „Трудова злополука” на персонала работещ в ЦУ на ЮЦДП и ТП „ДГС – Смолян” за срок от 24 месеца
Кратко описание:
Сключване на задължителна застраховка „Трудова злополука” на работници и служители на ЦУ на ЮЦДП и ТП „ДГС Смолян”, определени от възложителя по длъжности и числен състав в техническото задание. Застраховката се сключва при спазване на разпоредбите на Наредба за задължителното застраховане на работниците и служителите за риска „трудова злополука” /Обн. ДВ бр.15 от 17.02.2006г./. Рисковете, които покрива са съгласно чл. 7 от Наредбата – смърт на застрахованато лице вследствие на трудова злополука; трайно намалена работоспособност; временна неработоспособност вследствие на трудова злополука. Застрахователната сума и размерът на застрахователните обезщетения се определят съгласно чл.8 и чл.9 от Наредбата. „Трудова злополука” е понятието по чл.55, ал.1 от КСО. Застраховката ще бъде със срок 24 /двадесет и четири месеца/.
Покажи повече
Място на изпълнение
Основен обект или място на изпълнение: град Смолян и к.к.Пампорово
Правна, икономическа, финансова и техническа информация
Условия за участие
Годност за упражняване на професионалната дейност:
Право да участват в процедурата имат физически или юридически лица, както и техните обединения.Кандидатите трябва да отговарят на следните условия:да не е осъден с влязла в сила присъда за престъпление против финансовата, данъчната или осигурителната система, включително изпиране на пари, по чл.253—260 от Наказателния кодекс; подкуп по чл.301-307 от НК; участие в организирана престъпна група по чл.321 и 321”а” от НК; престъпление против собствеността по чл.194 - 217 от НК; престъпление против стопанството по чл.219 - 252 от НК, освен ако не е реабилитиран.Да не е обявен в несъстоятелност или в открито производство по несъстоятелност, да не е сключил извънсъдебно споразумение с кредиторите си по смисъла на чл. 740 от Търговския закон, а в случай че кандидатът или участникът е чуждестранно лице - се намира в подобна процедура съгласно националните закони и подзаконови актове, включително когато неговата дейност е под разпореждане на съда, или кандидатът или участникът е преустановил дейността си; в производство по ликвидация или се намира в подобна процедура съгласно националните закони и подзаконови актове;който е осъден с влязла в сила присъда за престъпление по чл. 313 от Наказателния кодекс във връзка с провеждане на процедури за възлагане на обществени поръчки;да не е лишен от правото да упражнява застрахователна дейност;лицата по чл.47, ал. 4 от ЗОП да не са свързани лица с възложителя или със служители на ръководна длъжност в неговата организация;да не са сключили договор с лице по чл. 21 или 22 от Закона за предотвратяване и разкриване на конфликт на интереси. Всеки участник може да представи само една оферта. Подаването на офертата означава, че участникът приема изцяло всички специални и общи правила, определени в настоящите условия.Ако участникът е обединение, което не е регистрирано като самостоятелно персонифицирано или неперсонифицирано юридическо лице, преди подаването на офертата за настоящата обществена поръчка, тогава неговите членове задължително сключват споразумение помежду си за целите на настоящата обществена поръчка. Като минимум, споразумението задължително трябва да съдържа клаузи, гарантиращи следното:всички членове на обединението са отговорни, заедно и поотделно за подготовката на офертата по настоящата обществена поръчка и за изпълнението на бъдещия договор по нея:представляващия обединението да е упълномощен от останалите членове да задължава, да получава указания за и от името на всеки член на обединението:
Покажи повече
цялостното изпълнение на бъдещия договор.Да е закупил документация за участие в процедурата.Да е представил оферта съгласно изискванията.Да е представил определения размер гаранция за участие и изискуемите документи.
Копие от годишния баланс и отчета за приходите и разходите за 2011год., с изключение на новорегистрираните търговци, съгл. чл.50, ал.1, т.2 от ЗОП или Декларация, че е публикуван на интернет страницата на Агенция по вписванията – търговски регистър.
Минимално(и) ниво(а) на стандарти: Да има положителен годишен баланс.
Технически и професионални способности:
Декларация съдържаща списък на основните договори за услуги, свързани с предмета на поръчката, изпълнени през последните три години, включително стойностите, датите и получателите, съгл. Чл.51, ал.1, т.1 от Закона за обществените поръчки, придружен с препоръки за добро изпълнение.
Покажи повече
За обособена позиция № 2 - списък на сервизите, които имат договор с участника на територията на гр.Смолян за ремонт на МПС
МИНИМАЛНИ ИЗИСКВАНИЯ – минимум един изпълнен договор за услуга, свързан с предмета на поръчката за съответната обособена позиция. Представя се минимум една препоръка за добро изпълнение.
МИНИМАЛНИ ИЗИСКВАНИЯ-участника да има сключен договор минимум с един автосервиз за ремонт на МПС на територията на гр.Смолян.
Изисквани депозити и гаранции:
Гаранцията за участие съгласно чл.59, ал.2 и чл.60 от ЗОП е определена като абсолютна сума в размер на, както следва: ОБОСОБЕНА ПОЗИЦИЯ №1 – 212,00лв , ОБОСОБЕНА ПОЗИЦИЯ №2 – 650,00 лв и ОБОСОБЕНА ПОЗИЦИЯ №3 – 72,00 лв . Гаранциите се представят в парична сума или банкова гаранция, по избор на участника. Паричната сума е вносима в касата на „Държавно горско стопанство - Смолян”, адрес: гр.Смолян, бул.”България” № 83 от 8:30ч. до 12:00ч. и от 13:00ч. до 16:30ч. всеки работен ден с краен срок до 04.02.2013г. или на следната банкова сметка: IBAN: BG20FINV91501003630733, BIC: FINVBGSF, при „ПИБ” АД, клон Смолян. Банковата гаранция следва да бъде издадена в полза на ТП „ДГС-Смолян”. Срокът на валидност на банковата гаранция трябва да съвпада със срока на валидност на офертата.Гаранцията за участие трябва да е постъпила по сметката на възложителя към момента на изтичане на срока за подаване на предложенията за участие.Гаранция за изпълнение съгласно чл.59, ал.3 и чл.60 от ЗОП – парична сума или банкова гаранция по избор на участника в размер на 1 % от стойността на поръчката за всяка една позиция, вносима, респ. представена след като участникът бъде определен за изпълнител на поръчката.Гаранциите във формата на парична сума се внасят по банков път по сметка на ТП „ДГС – Смолян IBAN: BG20FINV91501003630733, BIC: FINVBGSF, при „ПИБ” АД, клон Смолян или на касата на горското стопанство, а банковата гаранция - оригинал, издаден от българска или чуждестранна банка със срок на валидност - с 30 (тридесет) дни по-дълъг от срока на договора.
Покажи повече
Съгласно условията на проекто-договорите за трите обособени позиции. Цените на заявените и издадени застрахователни полици се заплащат от възложителя в срок от 15 работни дни, в пълен размер или при условията на разсрочено плащане.
Други особени условия:
Право да участват в процедурата имат физически или юридически лица, както и техните обединения, които притежава валиден лиценз, издаден по чл.29 от Кодекса за застраховането за извършване на застрахователна дейност с обхват, включващ в съдържанието си застраховките – предмет на обществената поръчка за обособената позиция.При наличие на което и да е от обстоятелствата по чл.47, ал.1, т.1, 2 и 3, ал.2, т.1 и ал.5, т.1 и 2 от Закона за обществените поръчки участниците ще бъдат отстранявани от процедурата.
Покажи повече
Процедура
Начин на плащане за документите:
Комплектът офертни документи може да бъде закупен всеки работен ден от 08.30 до 12.00 часа и от 13.00 до 16.30 часа, срещу заплащане на сумата от 20 лева без ДДС, в брой в касата на “Държавно горско стопанство - Смолян”, адрес: гр.Смолян, бул.”България” № 83, или по банков път, в срок до 25.01.2013 година, включително. Съгласно Чл. 28, ал.4 ЗОП при писмено поискване от заинтересованото лице, придружено с платежен документ за стойността на документацията, същата ще бъде изпратена за сметка на лицето, отправило искането на посочен от него адрес. Банковата сметка на „Държавно горско стопанство – Смолян”, на която може да бъде заплатена документацията е: IBAN: BG20FINV91501003630733, BIC: FINVBGSF, при „ПИБ” АД, клон Смолян.Документацията за участие може да се предостави на заинтересованите лица и по електронен път, на посочен от тях електронен адрес, ако същата е заплатена по един от посочените начини.
Покажи повече
Дата на отваряне на офертите: 2013-02-05 📅
Място на отваряне:
Административната сграда на Териториално поделение "Държавно горско стопанство-Смолян"
Място: Административната сграда на Териториално поделение "Държавно горско стопанство-Смолян"
Информация относно упълномощените лица и процедурата на отваряне:
Отварянето на офертите е публично. Участниците могат да присъстват при отваряне на офертите лично или чрез упълномощен представител, както и представители на средствата за масова информация и на юридически лица с нестопанска цел. Присъствието на участниците и техните представители не е задължително.Комисията обявява по подходящ начин датата, часа и мястото на отваряне на ценовите оферти, при което право да присъстват имат участниците в процедурата или техни упълномощени представители, както и представители на юридически лица с нестопанска цел и на средствата за масово осведомяване. При отваряне на ценовите оферти комисията оповестява предлаганите цени.Ако документите на всички кандидати са изрядни и няма нужда да се дават допълнителни срокове за представяне на липсващи документи, комисията разглежда и класира ценовите предложения на участниците в 15:00 часа в деня, определен за отваряне на офертите.
Покажи повече
Възлагащ орган
Идентичност
Национален регистрационен номер: 2016195800328
Друг вид възлагащ орган: Other
Име на възложителя: Южноцентрално държавно предприятие гр.Смолян
Национален регистрационен номер: 201619580
Пощенски адрес: Административната сграда на бившето ТП "ДГС-Пампорово"
Пощенски град: к.к.Пампорово, обл.Смолян
Пощенски код: 4870
Контакт
Звено за контакт: ТП "Държавно горско стопанство - Смолян"
Васил Томов - юрисконсулт
Интернет адрес: www.ucdp-smolian.com; www.dgssmolyan.ucdp-smolian.com 🌏
Адрес на профила на купувача: www.ucdp-smolian.com 🌏
Звено за контакт: ТП "Държавно горско стопанство-Смолян"
инж.Рилка Бекярова - лесничей
URL за документи: www.ucdp-smolian.com; www.dgssmolyan.ucdp-smolian.com 🌏
Звено за контакт: Людмила Кузманова - деловодител
URL за участие: www.ucdp-smolian.com; www.dgssmolyan.ucdp-smolian.com 🌏
Препратка
Дати
Дата на публикуване: 2012-03-02 📅
Идентификатори
Номер на известието в ОВ Д: 2012/S 43-070304
Допълнителна информация
Орган за преглед
Име: Комисия за защита на конкуренцията
Пощенски адрес: бул. Витоша № 18
Пощенски град: София
Пощенски код: 1000
Държава: България 🇧🇬
Електронна поща: cpcadmin@cpc.bg 📧
Телефон: +359 29884070 📞
Интернет адрес: http://www.cpc.bg 🌏
Факс: +359 29807315 📠
Информация относно сроковете за подаване на жалби: Съгласно чл.120 от ЗОП
Източник: OJS 2013/S 011-014189 (2013-01-11)
Обявление за възлагане на поръчка (2013-04-12)
Обект
Обхват на обществената поръчка
Обща стойност на поръчката: 0 💰
Метаданни на обявлението
Вид на документа: Обявление за възлагане на поръчка
Процедура
Вид на офертата: Не е приложимо
Възлагащ орган
Идентичност
Вид на възложителя: Публичноправна организация
Име на възложителя: „Южноцентрално държавно предприятие", ТП Държавно горско стопанство „Смолян"
Пощенски адрес: бул. „България" № 83
Контакт
Интернет адрес: http://www.ucdp-smolian.com; www.dgssmolyan.ucdp-smolian.com. 🌏
Препратка
Дати
Дата на изпращане: 2013-04-12 📅
Дата на публикуване: 2013-04-13 📅
Идентификатори
Номер на обявлението: 2013/S 073-121434
Препратка към обявление: 2013/S 11-014189
Брой на ОВ-S: 73
Обект
Място на изпълнение
Основен обект или място на изпълнение: град Смолян.
Възлагане на договор
1️⃣
Дата на сключване на договора: 2013-02-28 📅
Име: ЗАД "Булстрад Виена иншурънс груп" АД, ЕИК 000694286
Пощенски адрес: площад "Позитано" № 5
Пощенски град: София
Пощенски код: 1000
Държава: България 🇧🇬
Електронна поща: plovdiv@bulstrad.bg 📧
2️⃣
3️⃣
Име: ЗА "Бул Инс" АД, ЕИК 831830482
Пощенски адрес: р-н "Триадица", ул. "Лавеле" № 19
Информация за търгове
Брой получени оферти: 5
6
Възлагащ орган
Идентичност
Име на възложителя: Южноцентрално държавно предприятие гр. Смолян
Пощенски адрес: Административната сграда на бившето ТП "ДГС - Пампорово"
Пощенски град: к.к. Пампорово
Допълнителна информация
Орган за преглед
Пощенски адрес: бул. „Витоша“ № 18
Информация относно сроковете за подаване на жалби: съгласно чл. 120 от ЗОП.
Източник: OJS 2013/S 073-121434 (2013-04-12)
Обект
Обхват на обществената поръчка
Обща стойност на поръчката: 0 💰
Метаданни на обявлението
Вид на документа: Обявление за възлагане на поръчка
Процедура
Вид на офертата: Не е приложимо
Възлагащ орган
Идентичност
Вид на възложителя: Публичноправна организация
Име на възложителя: „Южноцентрално държавно предприятие", ТП Държавно горско стопанство „Смолян"
Пощенски адрес: бул. „България" № 83
Контакт
Интернет адрес: http://www.ucdp-smolian.com; www.dgssmolyan.ucdp-smolian.com. 🌏
Препратка
Дати
Дата на изпращане: 2013-04-12 📅
Дата на публикуване: 2013-04-13 📅
Идентификатори
Номер на обявлението: 2013/S 073-121434
Препратка към обявление: 2013/S 11-014189
Брой на ОВ-S: 73
Обект
Място на изпълнение
Основен обект или място на изпълнение: град Смолян.
Възлагане на договор
1️⃣
Дата на сключване на договора: 2013-02-28 📅
Име: ЗАД "Булстрад Виена иншурънс груп" АД, ЕИК 000694286
Пощенски адрес: площад "Позитано" № 5
Пощенски град: София
Пощенски код: 1000
Държава: България 🇧🇬
Електронна поща: plovdiv@bulstrad.bg 📧
2️⃣
3️⃣
Име: ЗА "Бул Инс" АД, ЕИК 831830482
Пощенски адрес: р-н "Триадица", ул. "Лавеле" № 19
Информация за търгове
Брой получени оферти: 5
6
Възлагащ орган
Идентичност
Име на възложителя: Южноцентрално държавно предприятие гр. Смолян
Пощенски адрес: Административната сграда на бившето ТП "ДГС - Пампорово"
Пощенски град: к.к. Пампорово
Допълнителна информация
Орган за преглед
Пощенски адрес: бул. „Витоша“ № 18
Информация относно сроковете за подаване на жалби: съгласно чл. 120 от ЗОП.
Източник: OJS 2013/S 073-121434 (2013-04-12)
Нови обществени поръчки в свързани категории 🆕
- Финансови и застрахователни услуги (10 нови обществени поръчки)
- Услуги по застраховане и услуги на самостоятелни осигурителни фондове (7)
- Застрахователни услуги (7)
- Животозастраховане
- Застраховка "Гражданска отговорност" на превозни средства (2)
- Застраховки "Злополука" и "Заболяване" (1)
- Услуги по застраховане на щети или загуби на имущество (2)
- Услуги по застраховка на товари по време на превоз и услуги, свързани с транспортно застраховане (1)
- Услуги по осигуряване на технически инсталации, допълнително осигуряване, при загуби при търговски сделки, при актюерски услуги и услуги по спасителни работи