Поддържане на стари и направа на нови минерализовани ивици в териториалния обхват на ТП „ДГС Маджарово“
„Държавно горско стопанство Маджарово“ ТП на ЮИДП ДП Сливен
Поддържане на стари и направа на нови минерализовани ивици в териториалния обхват на ТП „ДГС Маджарово“ във връзка с предотвратяване на горски пожари, изораване и дисковане на ивици с ширина 4 метра покрай горски масиви.
Краен срокСрокът за получаване на офертите беше 2018-04-19. Обществената поръчка беше публикувана на 2018-03-06.
Кой? Какво? Къде?
История на обществените поръчки
| Дата | Документ |
|---|---|
| 2018-03-06 | Обявление за поръчка |
| 2018-05-11 | Обявление за възлагане на поръчка |
Обявление за поръчка (2018-03-06)
Обект
Обхват на обществената поръчка
Заглавие: Услуги, свързани с предотвратяване на пожари
Кратко описание:
Оригинален език: български 🗣️
Вид на документа: Обявление за поръчка
Естество на договора: Услуги
Регламент: Европейски съюз
Общ терминологичен речник за обществените поръчки (CPV)
Код: Услуги, свързани с предотвратяване на пожари 📦
Място на изпълнение
NUTS-регион: Хасково 🏙️
Процедура
Вид на процедурата: Открита процедура
Вид на офертата: Кандидатстване за всички лотове
Критерии за награждаване
Най-ниска цена
Възлагащ орган
Идентичност
Държава: България 🇧🇬
Вид на възложителя: Публичноправна организация
Име на възложителя: „Държавно горско стопанство Маджарово“ ТП на ЮИДП ДП Сливен
Пощенски адрес: ул. „Петър Ангелов“ 7А
Пощенски код: 6480
Пощенски град: Маджарово
Контакт
Интернет адрес: http://uidp-sliven.com/ 🌏
Електронна поща: dgs_madjarovo@abv.bg 📧
Телефон: +359 887701297 📞
Факс: +359 887701297 📠
URL за документи: http://www.uidp-sliven.com/procedures/1946 🌏
Препратка
Дати
Дата на изпращане: 2018-03-06 📅
Краен срок за подаване: 2018-04-19 📅
Дата на публикуване: 2018-03-08 📅
Идентификатори
Номер на обявлението: 2018/S 047-103234
Брой на ОВ-S: 47
Допълнителна информация
Обект
Обхват на обществената поръчка
Очаквана обща стойност: 2750.32 BGN 💰
Кратко описание:
Продължителност: 210 дни
Място на изпълнение
Основен обект или място на изпълнение: Територията на ДГС Маджарово, участък Харманли.
Правна, икономическа, финансова и техническа информация
Условия за участие
Годност за упражняване на професионалната дейност:
Икономическо и финансово състояние: Няма.
Минимално(и) ниво(а) на стандарти: Няма.
Технически и професионални способности:
Изпълнение на договора
Условия за изпълнение на договора:
Процедура
Час за получаване на офертите: 16:30
Езици, на които могат да се подават офертите или заявленията за участие: български 🗣️
Срок на валидност на офертата: 2018-08-31 📅
Дата на отваряне на офертите: 2018-04-20 📅
Час на отваряне на офертите: 14:00
Място: Офис Харманли на ТП „ДГС Маджарово“, намиращ се в гр. Харманли, ул. „Петко Каравелов“ № 2.
Допълнителна информация:
Възлагащ орган
Идентичност
Национален регистрационен номер: 2016176540338
Контакт
Звено за контакт: Николай Лафчиев
Адрес на профила на купувача: http://www.uidp-sliven.com/procedures/1946 🌏
URL на документите: http://www.uidp-sliven.com/procedures/1946 🌏
Допълнителна информация
Орган за преглед
Име: Комисия за защита на конкуренцията
Пощенски адрес: бул. „Витоша“ № 18
Пощенски град: София
Пощенски код: 1000
Държава: България 🇧🇬
Телефон: +359 29884070 📞
Електронна поща: cpcadmin@cpc.bg 📧
Факс: +359 29807315 📠
Интернет адрес: http://www.cpc.bg 🌏
Информация относно сроковете за подаване на жалби: На основание чл. 197, ал. 1, т. 7 от ЗОП.
Източник: OJS 2018/S 047-103234 (2018-03-06)
Обект
Обхват на обществената поръчка
Заглавие: Услуги, свързани с предотвратяване на пожари
Кратко описание:
Поддържане на стари и направа на нови минерализовани ивици в териториалния обхват на ТП „ДГС Маджарово“ във връзка с предотвратяване на горски пожари, изораване и дисковане на ивици с ширина 4 метра покрай горски масиви.
Метаданни на обявлението
Оригинален език: български 🗣️
Вид на документа: Обявление за поръчка
Естество на договора: Услуги
Регламент: Европейски съюз
Общ терминологичен речник за обществените поръчки (CPV)
Код: Услуги, свързани с предотвратяване на пожари 📦
Място на изпълнение
NUTS-регион: Хасково 🏙️
Процедура
Вид на процедурата: Открита процедура
Вид на офертата: Кандидатстване за всички лотове
Критерии за награждаване
Най-ниска цена
Възлагащ орган
Идентичност
Държава: България 🇧🇬
Вид на възложителя: Публичноправна организация
Име на възложителя: „Държавно горско стопанство Маджарово“ ТП на ЮИДП ДП Сливен
Пощенски адрес: ул. „Петър Ангелов“ 7А
Пощенски код: 6480
Пощенски град: Маджарово
Контакт
Интернет адрес: http://uidp-sliven.com/ 🌏
Електронна поща: dgs_madjarovo@abv.bg 📧
Телефон: +359 887701297 📞
Факс: +359 887701297 📠
URL за документи: http://www.uidp-sliven.com/procedures/1946 🌏
Препратка
Дати
Дата на изпращане: 2018-03-06 📅
Краен срок за подаване: 2018-04-19 📅
Дата на публикуване: 2018-03-08 📅
Идентификатори
Номер на обявлението: 2018/S 047-103234
Брой на ОВ-S: 47
Допълнителна информация
Упълномощени лица представят нотариално заверено пълномощно, отварянето на офертите е публично. Кандидатите могат да присъстват при отваряне на офертите лично или чрез упълномощен представител, както и представители на средствата за масово осведомяване и на юридически лица с нестопанска цел. Всички присъстващи лица попълват имената си и се подписват в списък, подготвен от комисията.
Покажи повече
Обект
Обхват на обществената поръчка
Очаквана обща стойност: 2750.32 BGN 💰
Кратко описание:
Поддържане на стари и направа на нови минерализовани ивици в териториалния обхват на ТП „ДГС Маджарово“ с ширина 4 метра.
Очаквана стойност без ДДС: 2750.32 BGN 💰
Продължителност: 210 дни
Място на изпълнение
Основен обект или място на изпълнение: Територията на ДГС Маджарово, участък Харманли.
Правна, икономическа, финансова и техническа информация
Условия за участие
Годност за упражняване на професионалната дейност:
Кандидат или участник в процедура за възлагане на обществена поръчка може да бъде всяко българско или чуждестранно физическо или юридическо лице или техни обединения, както и всяко друго образувание, което има право да изпълнява доставки или услуги съгласно законодателството на държавата.
Покажи повече
Кандидатите, които участват в процедурата, трябва да отговарят на показатели за минимално техническо оборудване и професионално-квалификационни изисквания на заетите за работа лица, както следва:
2.1. да притежава следните технически възможности за извършване на услугата, а именно собствен или нает минимум 1 бр. булдозер — механизирана техника от клас Т-170 за работа в горски територии, който трябва да е регистриран по реда на Закона за регистрация и контрол на земеделска и горска техника (обн. ДВ, бр. 79/1998 г., изм. и доп., ДВ, бр. 28 от 5 април 2011 г.) и да е преминал технически преглед;
Покажи повече
2.2. да има нает на трудов или граждански договор минимум едно лице — правоспособен водач за всеки булдозер с категория Твк или Твк-Г или Тпс.
Минимално(и) ниво(а) на стандарти: Няма.
Технически и професионални способности:
Кандидатите, които участват в процедурата, трябва да отговарят на показатели за минимално техническо оборудване и професионално-квалификационни изисквания на заетите за работа лица, както следва:
2.1. да притежава следните технически възможности за извършване на услугата, а именно собствен или нает минимум 1 бр. булдозер — механизирана техника от клас Т-170 за работа в горски територии, който трябва да е регистриран по реда на Закона за регистрация и контрол на земеделска и горска техника (обн. ДВ, бр. 79/1998 г., изм. и доп., ДВ, бр. 28 от 5 април 2011 г.) и да е преминал технически преглед.
Покажи повече
Условия за изпълнение на договора:
Кандидатите, които участват в процедурата, трябва да отговарят на показатели за минимално техническо оборудване и професионално-квалификационни изисквания на заетите за работа лица, както следва:
2.1. да притежава следните технически възможности за извършване на услугата, а именно собствен или нает минимум 1 бр. булдозер — механизирана техника от клас Т-170 за работа в горски територии, който трябва да е регистриран по реда на „Закона за регистрация и контрол на земеделска и горска техника” (обн. ДВ, бр. 79/1998 г., изм. и доп., ДВ, бр. 28 от 5 април 2011 г.) и да е преминал технически преглед.
Покажи повече
2.2. да има нает на трудов или граждански договор минимум едно лице — правоспособен водач за всеки булдозер с категория Твк или Твк-Г или Тпс
Процедура
Час за получаване на офертите: 16:30
Езици, на които могат да се подават офертите или заявленията за участие: български 🗣️
Срок на валидност на офертата: 2018-08-31 📅
Дата на отваряне на офертите: 2018-04-20 📅
Час на отваряне на офертите: 14:00
Място: Офис Харманли на ТП „ДГС Маджарово“, намиращ се в гр. Харманли, ул. „Петко Каравелов“ № 2.
Допълнителна информация:
Упълномощени лица представят нотариално заверено пълномощно, отварянето на офертите е публично. Кандидатите могат да присъстват при отваряне на офертите лично или чрез упълномощен представител, както и представители на средствата за масово осведомяване и на юридически лица с нестопанска цел. Всички присъстващи лица попълват имената си и се подписват в списък, подготвен от комисията.
Покажи повече
Възлагащ орган
Идентичност
Национален регистрационен номер: 2016176540338
Контакт
Звено за контакт: Николай Лафчиев
Адрес на профила на купувача: http://www.uidp-sliven.com/procedures/1946 🌏
URL на документите: http://www.uidp-sliven.com/procedures/1946 🌏
Допълнителна информация
Орган за преглед
Име: Комисия за защита на конкуренцията
Пощенски адрес: бул. „Витоша“ № 18
Пощенски град: София
Пощенски код: 1000
Държава: България 🇧🇬
Телефон: +359 29884070 📞
Електронна поща: cpcadmin@cpc.bg 📧
Факс: +359 29807315 📠
Интернет адрес: http://www.cpc.bg 🌏
Информация относно сроковете за подаване на жалби: На основание чл. 197, ал. 1, т. 7 от ЗОП.
Източник: OJS 2018/S 047-103234 (2018-03-06)
Обявление за възлагане на поръчка (2018-05-11)
Обект
Метаданни на обявлението
Вид на документа: Обявление за възлагане на поръчка
Общ терминологичен речник за обществените поръчки (CPV)
Допълнителен CPV код: Услуги, свързани с предотвратяване на пожари 📦
Процедура
Вид на офертата: Не е приложимо
Възлагащ орган
Идентичност
Пощенски адрес: ул. „Петър Ангелов“ № 7А
Контакт
Факс: +359 875244775 📠
Препратка
Дати
Дата на изпращане: 2018-05-11 📅
Дата на публикуване: 2018-05-12 📅
Идентификатори
Номер на обявлението: 2018/S 090-204363
Препратка към обявление: 2018/S 047-103234
Брой на ОВ-S: 90
Обект
Обхват на обществената поръчка
Кратко описание:
Основен обект или място на изпълнение: ТП „ДГС Маджарово“.
Възлагащ орган
Контакт
Звено за контакт: инж. Николай Лафчиев
Адрес на профила на купувача: http://uidp-sliven.com/procedures/1946 🌏
Допълнителна информация
Орган за преглед
Информация относно сроковете за подаване на жалби: Съгласно разпоредбите на ЗОП.
Източник: OJS 2018/S 090-204363 (2018-05-11)
Обект
Метаданни на обявлението
Вид на документа: Обявление за възлагане на поръчка
Общ терминологичен речник за обществените поръчки (CPV)
Допълнителен CPV код: Услуги, свързани с предотвратяване на пожари 📦
Процедура
Вид на офертата: Не е приложимо
Възлагащ орган
Идентичност
Пощенски адрес: ул. „Петър Ангелов“ № 7А
Контакт
Факс: +359 875244775 📠
Препратка
Дати
Дата на изпращане: 2018-05-11 📅
Дата на публикуване: 2018-05-12 📅
Идентификатори
Номер на обявлението: 2018/S 090-204363
Препратка към обявление: 2018/S 047-103234
Брой на ОВ-S: 90
Обект
Обхват на обществената поръчка
Кратко описание:
Поддържане на стари и направа на нови минерализовани ивици в териториалния обхват на ТП „ДГС Маджарово“
Място на изпълнение
Основен обект или място на изпълнение: ТП „ДГС Маджарово“.
Възлагащ орган
Контакт
Звено за контакт: инж. Николай Лафчиев
Адрес на профила на купувача: http://uidp-sliven.com/procedures/1946 🌏
Допълнителна информация
Орган за преглед
Информация относно сроковете за подаване на жалби: Съгласно разпоредбите на ЗОП.
Източник: OJS 2018/S 090-204363 (2018-05-11)
Нови обществени поръчки в свързани категории 🆕