Доставка на активно мрежово оборудване за технологично обновяване
Електроенергиен Системен Оператор ЕАД
Предмет на обществената поръчка е доставка чрез покупка на активно мрежово оборудване за технологично обновяване. Обществената поръчка е разделена на три бособени позиции, както следва: Обособена позиция № 1 „Доставка на интегрирана система за потребителски мрежови достъп“; Обособена позиция № 2 „Доставка на устройства за разширение на съществуваща MAN/MPLS и DATA CENTER инфраструктура“; Обособена позиция № 3 „Доставка на система за микросегментация, филтриране и комутиране на трафик". Количествата и сроковете за доставка са подробно описани във всяка обособена позиция.
Краен срокСрокът за получаване на офертите беше 2025-04-22. Обществената поръчка беше публикувана на 2025-03-18.
Кой? Какво? Къде?
История на обществените поръчки
| Дата | Документ |
|---|---|
| 2025-03-18 | Обявление за поръчка |
| 2026-08-18 | Обявление за възлагане на поръчка |
Обявление за поръчка (2025-03-18)
Обект
Обхват на обществената поръчка
Заглавие: Доставка на активно мрежово оборудване за технологично обновяване
Референтен номер:
Кратко описание:
Вид на договора: Доставки
Продукти/услуги: Мрежови хъбове 📦
Очаквана стойност без ДДС: 3 500 000 BGN 💰
Допълнителен характер на поръчката: Услуги
Информация за партиди
Този договор е разделен на части ✅
Максимален брой партиди, които могат да бъдат възложени на един оферент: 3
Оферти могат да се подават за максимален брой партиди: 3
1️⃣
Вътрешен идентификатор:
Заглавие: Доставка на интегрирана система за потребителски мрежови достъп
Очаквана стойност без ДДС: 2 555 000 BGN 💰
Описание на обществената поръчка:
Допълнителна информация:
Основен обект или място на изпълнение:
Пощенски код: 1528
Град: София
Държава: България 🇧🇬
Място на изпълнение: София (столица) 🏙️
Продължителност: 120 дни
Продължителност
Начална дата: 2025-07-01 📅
Описание
Максимален брой подновявания: 0
Критерии за награждаване
Цена ✅
Заглавие
Идентификационен номер на партидата:
2️⃣
Вътрешен идентификатор:
Заглавие: Доставка на устройства за разширение на съществуваща MAN/MPLS и DATA CENTER инфраструктура
Очаквана стойност без ДДС: 695 000 BGN 💰
Описание на обществената поръчка:
Продължителност: 60 дни
Заглавие
Идентификационен номер на партидата:
3️⃣
Вътрешен идентификатор:
Заглавие: Доставка на система за микросегментация, филтриране и комутиране на трафик
Очаквана стойност без ДДС: 250 000 BGN 💰
Описание на обществената поръчка:
Заглавие
Идентификационен номер на партидата:
Процедура
Вид процедура
Открита процедура ✅
Правно основание: Директива 2014/25/ЕС
Административна информация
Срок за получаване на офертите или заявленията за участие: 2025-04-22 23:59:59 📅
Условия за отваряне на офертите: 2025-04-24 10:00:00 📅
Условия за отваряне на офертите (място): В платформата ЦАИС ЕОП.
Езици, на които могат да се подават офертите или заявленията за участие: български 🗣️
Минимален срок, през който оферентът трябва да поддържа офертата: 6 месеца
Тръжни условия
Дата на отваряне: 2025-04-24 10:00:00 📅
Място: В платформата ЦАИС ЕОП.
Електронно фактуриране: Разрешено
Договорът съдържа условия за изпълнение ✅
Правна, икономическа, финансова и техническа информация
Условия за участие
Критерий за подбор: Общ годишен оборот
Списък и кратко описание на правилата и критериите:
Критерий за подбор: Референции за определени доставки
Списък и кратко описание на правилата и критериите:
Основни условия за финансиране и условия за плащане и/или позоваване на съответните разпоредби, които ги уреждат:
Условия за изпълнение на договора: Съгласно проекта на договор, част от документацията за обществената поръчка.
Условия за участие
Основание за изключване:
Описание на основанията за изключване:
Възлагащ орган
Име и адреси
Име: Електроенергиен системен оператор еад
Национален регистрационен номер:
Пощенски адрес: бул. Цар Борис III № 201
Пощенски код: 1618
Пощенски град: гр. София
Регион: София (столица) 🏙️
Държава: България 🇧🇬
Звено за контакт: Даниела Димитрова
Електронна поща: d.dimitrova@eso.bg 📧
Телефон: +359 29696853 📞
Факс: +359 29626189 📠
URL: https://www.eso.bg 🌏
Адрес на профила на купувача: https://app.eop.bg/buyer/2470 🌏
Вид на възлагащия орган
Публичноправна организация
Основна дейност
електричество
Комуникация
URL на документите: https://app.eop.bg/today/461948 🌏
URL адрес за участие: https://app.eop.bg/today/461948 🌏
Име: Цаис еоп
Електронно подаване: Задължително
Допълнителна информация
Допълнителна информация
Орган за преглед
Име: Комисия за защита на конкуренцията
Национален регистрационен номер:
Пощенски адрес: бул. Витоша № 18
Пощенски код: 1000
Пощенски град: София
Регион: София (столица) 🏙️
Държава: България 🇧🇬
Звено за контакт: Комисия за защита на конкуренцията
Електронна поща: delovodstvo@cpc.bg 📧
Телефон: +359 29356113 📞
Факс: +359 29807315 📠
URL: http://www.cpc.bg 🌏
Процедура за преглед
Точна информация за крайния срок (крайните срокове) за процедурите за преразглеждане:
Приемат се електронни фактури
Източник: OJS 2025/S 055-176708 (2025-03-18)
Обект
Обхват на обществената поръчка
Заглавие: Доставка на активно мрежово оборудване за технологично обновяване
Референтен номер:
461948
Кратко описание:
Предмет на обществената поръчка е доставка чрез покупка на активно мрежово оборудване за технологично обновяване.
Обществената поръчка е разделена на три бособени позиции, както следва:
Обособена позиция № 1 „Доставка на интегрирана система за потребителски мрежови достъп“;
Обособена позиция № 2 „Доставка на устройства за разширение на съществуваща MAN/MPLS и DATA CENTER инфраструктура“;
Обособена позиция № 3 „Доставка на система за микросегментация, филтриране и комутиране на трафик".
Количествата и сроковете за доставка са подробно описани във всяка обособена позиция.
Покажи повече
Продукти/услуги: Мрежови хъбове 📦
Очаквана стойност без ДДС: 3 500 000 BGN 💰
Допълнителен характер на поръчката: Услуги
Информация за партиди
Този договор е разделен на части ✅
Максимален брой партиди, които могат да бъдат възложени на един оферент: 3
Оферти могат да се подават за максимален брой партиди: 3
1️⃣
Вътрешен идентификатор:
461957
Заглавие: Доставка на интегрирана система за потребителски мрежови достъп
Очаквана стойност без ДДС: 2 555 000 BGN 💰
Описание на обществената поръчка:
Обособена позиция № 1 включва доставка чрез покупка на интегрирана система за потребителски мрежови достъп с параметри, подробно описани в Раздел I „Технически спецификации“ от документацията за участие и включва:
- мрежови комутатор Тип 1 – 215 броя;
- мрежови комутатор Тип 2 – 70 броя;
- мрежови комутатор Тип 3 – 40 броя;
- безжична точка за достъп Тип 1 – 80 броя;
- безжична точка за достъп Тип 2 – 120 броя;
- безжична точка за достъп Тип 3 – 30 броя;
- платформа за управление и наблюдение на мрежови устройства (NMS), служеща и за мрежови контролер за безжични точки за достъп – 1 брой.
Доставка включва и всички необходими лицензи за тях.
Поръчката включва въвеждане на стоките в експлоатация.
Срокът за доставка на стоката е до 60 календарни дни, считано от датата на влизане на договора в сила.
Срокът за монтаж и въвеждане на стоката в експлоатация е до 60 календарни дни, считано от датата на изпращане на уведомление от Възложителя.
Покажи повече
Възложителят отстранява/не сключва договор с участник, за който се установи обстоятелство по чл. 5к, параграф 1 от Регламент (ЕС) № 833/2014 г. относно ограничителните мерки с оглед на действията на Русия, дестабилизиращи положението в Украйна.
Използването на критерии за достъпността за лицата с увреждания в техническите спецификации: Критерии за достъпността за лицата с увреждания не са включени, защото поръчката не е предназначена за използване от физически лица
Основен обект или място на изпълнение:
За обособена позиция № 1: Местата за въвеждане в експлоатация на стоките са на територията на цялата страна в обекти на ЕСО ЕАД.
Пощенски адрес: ул. „Подпоручик Й.Тодоров” № 3.
Пощенски код: 1528
Град: София
Държава: България 🇧🇬
Място на изпълнение: София (столица) 🏙️
Продължителност: 120 дни
Продължителност
Начална дата: 2025-07-01 📅
Описание
Максимален брой подновявания: 0
Критерии за награждаване
Цена ✅
Заглавие
Идентификационен номер на партидата:
LOT-0001
2️⃣
Вътрешен идентификатор:
461987
Заглавие: Доставка на устройства за разширение на съществуваща MAN/MPLS и DATA CENTER инфраструктура
Очаквана стойност без ДДС: 695 000 BGN 💰
Описание на обществената поръчка:
Обособена позиция № 2 включва доставка чрез покупка на устройства за разширение на съществуваща MAN/MPLS и DATA CENTER инфраструктура с параметри, подробно описани в Раздел I „Технически спецификации“ от документацията за участие и включва:
- мрежови комутатор Тип 1 – 6 броя;
- мрежови комутатор Тип 2 – 4 броя.
Срокът за доставка на стоката е до 60 календарни дни, считано от датата на влизане на договора в сила.
Покажи повече
Заглавие
Идентификационен номер на партидата:
LOT-0002
3️⃣
Вътрешен идентификатор:
462002
Заглавие: Доставка на система за микросегментация, филтриране и комутиране на трафик
Очаквана стойност без ДДС: 250 000 BGN 💰
Описание на обществената поръчка:
Обособена позиция № 3 включва доставка чрез покупка на система за микросегментация, филтриране и комутиране на трафик с параметри, подробно описана в Раздел I „Технически спецификации“ от документацията за участие и включва:
- система за микросегментация, филтриране и комутиране на трафик – 1 брой.
Срокът за доставка на стоката е до 60 календарни дни, считано от датата на влизане на договора в сила.
Покажи повече
Идентификационен номер на партидата:
LOT-0003
Процедура
Вид процедура
Открита процедура ✅
Правно основание: Директива 2014/25/ЕС
Административна информация
Срок за получаване на офертите или заявленията за участие: 2025-04-22 23:59:59 📅
Условия за отваряне на офертите: 2025-04-24 10:00:00 📅
Условия за отваряне на офертите (място): В платформата ЦАИС ЕОП.
Езици, на които могат да се подават офертите или заявленията за участие: български 🗣️
Минимален срок, през който оферентът трябва да поддържа офертата: 6 месеца
Тръжни условия
Дата на отваряне: 2025-04-24 10:00:00 📅
Място: В платформата ЦАИС ЕОП.
Електронно фактуриране: Разрешено
Договорът съдържа условия за изпълнение ✅
Правна, икономическа, финансова и техническа информация
Условия за участие
Критерий за подбор: Общ годишен оборот
Списък и кратко описание на правилата и критериите:
1. Участникът да е реализирал минимален общ оборот за последните три приключили финансови години, посочен в минималните изисквания.
Минимално изискване:
1. Участникът да е реализирал минимален общ оборот от 2 555 000 лева за последните три приключили финансови години.
Оборотът се изчислява на база годишните обороти за последните три приключили финансови години, или за по-кратък период, в зависимост от датата, на която участникът е създаден или е започнал дейността си.
Съгласно § 2, т. 66 ДР от ЗОП "Годишен общ оборот" е сумата от нетните приходи от продажби по смисъла на Закона за счетоводството.
При подаване на офертата участниците декларират съответствието си с критериите за подбор чрез попълване на информацията, изисквана от възложителя, в съответния раздел в ЕЕДОП в електронен формат.
Изискването за оборот се доказва с представянето на един или няколко от следните документи по чл. 62, ал. 1, т. 3 и 4 от ЗОП:
- заверени копия на годишните финансови отчети или техни съставни части, когато публикуването им се изисква съгласно законодателството на държавата, в която участникът е установен;
- справка за общия оборот.
Когато по основателна причина участникът не е в състояние да представи горепосочените документи, той може да докаже своето икономическо и финансово състояние с помощта на всеки друг документ, който възложителят приеме за подходящ.
Документите, с които се доказва съответствието с поставените критерии за подбор, се представят от участника, определен за изпълнител, преди сключването на договора за обществената поръчка.
Документите се представят и за подизпълнителите, ако има такива и ако е приложимо за тях, съгласно чл. 66, ал. 2 ЗОП.
ВАЖНО! В случай, че участник участва за повече от една обособена позиция, изискването не се прилага кумулативно за съответните обособени позиции.
Покажи повече
Списък и кратко описание на правилата и критериите:
1. Участникът да е изпълнил, доставки с предмет и обем, идентичeн или сходен* с този на поръчката за последните три години от датата на подаване на офертата.
Минимално изискване:
1. Участникът трябва да е изпълнил за последните три години от датата на подаване на офертата, поне една доставка/и с предмет и обем, идентичен или сходен* с предмета на настоящата поръчка, както следва:
*Под сходен предмет и обем следва да се разбира: Доставка на комуникационна техника, с обем не по-малко от 550 броя.
Доказва се с представянето на списък на доставките, които са идентични или сходни* с предмета на поръчката, изпълнени през последните три години от датата на подаване на офертата, с посочване на стойностите, датите и получателите (оригинал по образец). Към списъка се прилагат документи, които доказват извършената доставка. (заверено от участника копие)
При подаване на офертата участниците декларират съответствието си с критериите за подбор чрез попълване на информацията, изисквана от възложителя, в съответния раздел в ЕЕДОП в електронен формат.
Документите, с които се доказва съответствието с поставените критерии за подбор, се представят от участника, определен за изпълнител, преди сключването на договора за обществената поръчка.
Документите се представят и за подизпълнителите, ако има такива и ако е приложимо за тях, съгласно чл. 66, ал. 2 ЗОП.
ВАЖНО! В случай, че участник участва за повече от една обособена позиция, изискването не се прилага кумулативно за съответните обособени позиции.
Покажи повече
Възложителят заплаща със собствени средства на Изпълнителя и съгласно проекта на договор от документацията за обществената поръчка.
Условия, свързани с договора
Условия за изпълнение на договора: Съгласно проекта на договор, част от документацията за обществената поръчка.
Условия за участие
Основание за изключване:
Детски труд и други форми на трафик на хора
Измами
Изпиране на пари или финансиране на тероризма
+ 12 повече
Конфликт на интереси, свързан с участието в процедурата за възлагане на обществена поръчка
Корупция
Нарушение на задължения в областта на екологичното право
Нарушение на задължения в областта на социалното право
Нарушение на задължения в областта на трудовото право
Неверни данни, укриване на информация, непредставяне на придружаващи документи или получаване на поверителна информация във връзка с процедурата
Неизпълнение на задължение, свързано с плащането на данъци
Неизпълнение на задължение, свързано с плащането на социалноосигурителни вноски
Неизпълнение на задълженията, установено на базата на специфични национални основания за изключване
Пряко или косвено участие в подготовката на процедурата за възлагане на обществена поръчка
Терористични престъпления или престъпления, които са свързани с терористични дейности
Участие в престъпна организация
Кандидатът или участникът е осъден с влязла в сила присъда за престъпление по чл.…
… 321 или чл. 321а от Наказателния кодекс (чл. 54, ал. 1, т. 1 от ЗОП) или за аналогично престъпление в друга държава членка или трета страна (чл. 54, ал. 1, т. 2 от ЗОП)
… 301-307 от Наказателния кодекс (чл. 54, ал. 1, т. 1 от ЗОП) или за аналогично престъпление в друга държава членка или трета страна (чл. 54, ал. 1, т. 2 от ЗОП)
… 209-213 от Наказателния кодекс (чл. 54, ал. 1, т. 1 от ЗОП) или за аналогично престъпление в друга държава членка или трета страна (чл. 54, ал. 1, т. 2 от ЗОП)
… 108а от Наказателния кодекс (чл. 54, ал. 1, т. 1 от ЗОП) или за аналогично престъпление в друга държава членка или трета страна (чл. 54, ал. 1, т. 2 от ЗОП)
… 253-260 от Наказателния кодекс (чл. 54, ал. 1, т. 1 от ЗОП) или за аналогично престъпление в друга държава членка или трета страна (чл. 54, ал. 1, т. 2 от ЗОП)
… 159а-159г от Наказателния кодекс (чл. 54, ал. 1, т. 1 от ЗОП) или за аналогично престъпление в друга държава членка или трета страна (чл. 54, ал. 1, т. 2 от ЗОП)
Кандидатът или участникът има задължения за…
… данъци по смисъла на чл. 162, ал. 2, т. 1 от Данъчно-осигурителния процесуален кодекс и лихвите по тях към държавата или към общината по седалището на възложителя и на кандидата или участника, или аналогични задължения съгласно законодателството на държавата, в която кандидатът или участникът е установен, доказани с влязъл в сила акт на компетентен орган (чл. 54, ал. 1, т. 3 от ЗОП)
… задължителни осигурителни вноски по смисъла на чл. 162, ал. 2, т. 1 от Данъчно-осигурителния процесуален кодекс и лихвите по тях към държавата или към общината по седалището на възложителя и на кандидата или участника, или аналогични задължения съгласно законодателството на държавата, в която кандидатът или участникът е установен, доказани с влязъл в сила акт на компетентен орган, (чл. 54, ал. 1, т. 3 от ЗОП)
Кандидатът или участникът е осъден с влязла в сила присъда за престъпление по чл.…
… 352-353е от Наказателния кодекс (чл. 54, ал. 1, т. 1 от ЗОП) или за аналогично престъпление в друга държава членка или трета страна (чл. 54, ал. 1, т. 2 от ЗОП)
… 172 или чл. 192а от Наказателния кодекс (чл. 54, ал. 1, т. 1 от ЗОП) или за аналогично престъпление в друга държава членка или трета страна (чл. 54, ал. 1, т. 2 от ЗОП)
Кандидатът или участникът е извършил нарушение по чл. 118, 128, 245 и 301-305 от Кодекса на труда, установено с влязло в сила наказателно постановление или съдебно решение, или аналогични нарушения, установени с акт на компетентен орган, съгласно законодателството на държавата, в която кандидатът или участникът е установен (чл. 54, ал. 1, т. 6 от ЗОП)
Покажи повече
Налице e неравнопоставеност в случаите по чл. 44, ал. 5 от ЗОП ( чл. 54, ал. 1, т. 4 от ЗОП)
Налице е конфликт на интереси по смисъла на § 2, т. 21 от ДР на ЗОП, който не може да бъде отстранен (чл. 54, ал. 1, т. 7 от ЗОП)
За кандидата или участника е установено, че: - е представил документ с невярно съдържание, с който се доказва декларираната липса на основания за отстраняване или декларираното изпълнение на критериите за подбор (чл. 54, ал. 1, т. 5 от ЗОП); - не е предоставил изискваща се информация, свързана с удостоверяване липсата на основания за отстраняване или изпълнението на критериите за подбор (чл. 54, ал. 1, т. 5 от ЗОП).
Покажи повече
За кандидата или участника е налице някое от следните обстоятелства: осъден е с влязла в сила присъда за престъпления по чл. 194 - 208, чл. 213а - 217, чл. 219 - 252 и чл. 254а - 255а и чл. 256 - 260 НК (чл. 54, ал. 1, т. 1 от ЗОП) или за аналогично престъпление в друга държава членка или трета страна (чл. 54, ал. 1, т. 2 от ЗОП); извършил е нарушения по чл.61, ал.1, чл.62, ал.1 или 3, чл.63, ал.1 или 2, чл.228, ал. З от Кодекса на труда и по чл.13, ал.1 от Закона за трудовата миграция и трудовата мобилност, установени с влязло в сила наказателно постановление или съдебно решение или аналогични задължения, установени с акт на компетентен орган, съгласно законодателството на държавата, в която кандидатът или участникът е установен (чл.54, ал.1, т.6 от ЗОП); обстоятелство по чл.101, ал.11 във връзка с пар. 2, т. 45 от ДР на ЗОП (чл. 107, т.4 от ЗОП); обстоятелство по чл. 3, т. 8 от Закона за икономическите и финансовите отношения с дружествата, регистрирани в юрисдикции с преференциален данъчен режим, контролираните от тях лица и техните действителни собственици; обстоятелства по чл. 87 от Закона за противодействие на корупцията.
Покажи повече
Възлагащ орган
Име и адреси
Име: Електроенергиен системен оператор еад
Национален регистрационен номер:
175201304
Пощенски адрес: бул. Цар Борис III № 201
Пощенски код: 1618
Пощенски град: гр. София
Регион: София (столица) 🏙️
Държава: България 🇧🇬
Звено за контакт: Даниела Димитрова
Електронна поща: d.dimitrova@eso.bg 📧
Телефон: +359 29696853 📞
Факс: +359 29626189 📠
URL: https://www.eso.bg 🌏
Адрес на профила на купувача: https://app.eop.bg/buyer/2470 🌏
Вид на възлагащия орган
Публичноправна организация
Основна дейност
електричество
Комуникация
URL на документите: https://app.eop.bg/today/461948 🌏
URL адрес за участие: https://app.eop.bg/today/461948 🌏
Име: Цаис еоп
Електронно подаване: Задължително
Допълнителна информация
Допълнителна информация
1. При подписване на договора, избраният за Изпълнител представя на Възложителя гаранция за изпълнение в размер на 7 % от стойността на договора за всяка обособена позиция.
Гаранция за изпълнение се представя в една от следните форми:
●парична сума, внесена по банкова сметка на ЕСО ЕАД.(Информация за банк. сметки на ЕСО ЕАД се намира на Профила на купувача в Централизирана автоматизирана информационна система „Електронни обществени поръчки“ в Раздел “Информация за организацията”, Публикувани документи - Банкови сметки на ЕСО ЕАД, на следния адрес: https://app.eop.bg/buyer/2470)
●банкова гаранция със срок на валидност, съгласно договора, в съответствие с образеца на възложителя, част от документацията за участие.
●застраховка, при условията на чл. 111, ал. 7 ЗОП, която безусловно и неотменимо обезпечава изпълнението чрез покритие на отговорността на изпълнителя, както и документ, удостоверяващ изцяло платена премия.
2. Предвид изискването за въвеждане на стоката в експлоатация, в предложението за изпълнение на поръчката участниците декларират за обособена позиция № 1, че при изготвяне на офертата са спазени задълженията, свързани с данъци и осигуровки, опазване на околната среда,закрила на заетостта и условията на труд.
Органите, от които участниците могат да получат необходимата информация за задълженията, свързани с данъци и осигуровки са:
Националният осигурителен институт;
Национална агенция за приходите.
Органите, от които участниците могат да получат необходимата информация зазадълженията, свързани с закрила на заетостта и условията на труд са:
Агенция по заетостта;
Изпълнителна агенция „Главна инспекция по труда”.
3. Възложителят отстранява/не сключва договор с участник, за който се установи обстоятелство по чл. 5к, параграф 1 от Регламент (ЕС) № 833/2014 г. относно ограничителните мерки с оглед на действията на Русия, дестабилизиращи положението в Украйна.
Покажи повече
Име: Комисия за защита на конкуренцията
Национален регистрационен номер:
000698612
Пощенски адрес: бул. Витоша № 18
Пощенски код: 1000
Пощенски град: София
Регион: София (столица) 🏙️
Държава: България 🇧🇬
Звено за контакт: Комисия за защита на конкуренцията
Електронна поща: delovodstvo@cpc.bg 📧
Телефон: +359 29356113 📞
Факс: +359 29807315 📠
URL: http://www.cpc.bg 🌏
Процедура за преглед
Точна информация за крайния срок (крайните срокове) за процедурите за преразглеждане:
На основание чл.197, ал.1, т.1 от ЗОП, решението подлежи на обжалване пред Комисията за защита на конкуренцията в 10-дневен срок, считано от изтичане на срока по чл.100, ал.3 от ЗОП.
Информация за електронните работни потоци
Приемат се електронни фактури
Източник: OJS 2025/S 055-176708 (2025-03-18)
Обявление за възлагане на поръчка (2026-08-18)
Обект
Обхват на обществената поръчка
Очаквана стойност без ДДС: 3 500 000 BGN 💰
Описание
695 000 BGN 💰
Допълнителна информация:
Възлагане на договор
Информация за продукти, които не са предмет на награда
Не са получени оферти или заявления за участие или всички са отхвърлени
Причината, поради която не е избран победител: Друго
Производства по обжалване
Брой на жалбоподателите: 1
Идентификационен номер на партидата:
Информация за търгове
Брой получени оферти: 3
Брой на офертите, получени по електронен път: 3
Брой получени оферти от МСП: 0
Брой на офертите, получени от оференти от държави, които не са членки на ЕС: 0
Брой оферти, получени от оференти от други държави-членки на ЕС: 0
Допълнителна информация
Процедура за преглед
Точна информация за крайния срок (крайните срокове) за процедурите за преразглеждане: Не подлежи на обжалване.
Източник: OJS 2026/S 159-574405 (2026-08-18)
Обект
Обхват на обществената поръчка
Очаквана стойност без ДДС: 3 500 000 BGN 💰
Описание
695 000 BGN 💰
Допълнителна информация:
Обособена позиция № 2 се прекратява на основание чл. 110, ал. 1, т. 9 от ЗОП, тъй като са необходими съществени промени в условията на обявената поръчка, които биха променили кръга на заинтересованите лица.
Възлагане на договор
Информация за продукти, които не са предмет на награда
Не са получени оферти или заявления за участие или всички са отхвърлени
Причината, поради която не е избран победител: Друго
Производства по обжалване
Брой на жалбоподателите: 1
Идентификационен номер на партидата:
LOT-0001
Информация за търгове
Брой получени оферти: 3
Брой на офертите, получени по електронен път: 3
Брой получени оферти от МСП: 0
Брой на офертите, получени от оференти от държави, които не са членки на ЕС: 0
Брой оферти, получени от оференти от други държави-членки на ЕС: 0
Допълнителна информация
Процедура за преглед
Точна информация за крайния срок (крайните срокове) за процедурите за преразглеждане: Не подлежи на обжалване.
Източник: OJS 2026/S 159-574405 (2026-08-18)
Нови обществени поръчки в свързани категории 🆕