ЧАСТИЧНО ОБЕЗПЕЧАВАНЕ НА ВОДНОСПАСИТЕЛНАТА ДЕЙНОСТ НА ОБЕКТИ - ИЗКЛЮЧИТЕЛНА ДЪРЖАВНА СОБСТВЕНОСТ, НЕОХРАНЯЕМИ МОРСКИ ПЛАЖОВЕ ПРЕЗ ЛЕТЕН СЕЗОН 2026 г. ПО ОБОСОБЕНИ ПОЗИЦИИ
ОБЛАСТНА АДМИНИСТРАЦИЯ - ОБЛАСТ БУРГАС
Настоящата обществена поръчка обхваща обезпечаването с водноспасителни дейности на следните морски плажове в прилежащата на плажната ивица акватория на Черно море, в границите на охраняемите зони, обозначени на предоставените от Възложителя схеми по чл. 22а, ал. 4, т. 4 от ЗУЧК: Морски плаж „Иракли”, община Несебър, област Бургас - Обособена позиция 1 Морски плаж „Несебър изток ”, община Несебър, област Бургас - Обособена позиция 2 Морски плаж „Поморийска коса”, община Поморие, област Бургас - Обособена позиция 3 Морски плаж „Крайморие север“, община Бургас, област Бургас - Обособена позиция 4 Морски плаж „Крайморие юг 2“, община Бургас, област Бургас - Обособена позиция 5 Морски плаж „Алепу”, община Созопол, област Бургас - Обособена позиция 6 Морски плаж „Стамополу-Перла”, община Приморско, област Бургас - Обособена позиция 7 Морски плаж „Корал”, община Царево, област Бургас -Обособена позиция 8 Морски плаж „Попски плаж-север 5”, община Царево, област Бургас - Обособена позиция 9 Морски плаж „Резово”, община Царево, област Бургас - Обособена позиция 10 Морски плаж „Царево-Василико”, община Царево, област Бургас - Обособена позиция 11 (на основание чл. 21, ал. 6 от ЗОП и във връзка с чл. 20, ал. 4, т. 3 от ЗОП обособена позиция 11 се възлага по реда, приложим за индивидуалната й стойност, а именно чрез директно възлагане)
Краен срокСрокът за получаване на офертите беше 2026-06-29. Обществената поръчка беше публикувана на 2026-05-28.
ДоставчициСледните доставчици са споменати в решенията за възлагане или в други документи за обществени поръчки:
- • АКВА ДРИЙМ 2025 ЕООД
- • ИНСТИТУТ ЗА ЕВРОПЕЙСКА ИНТЕГРАЦИЯ Сдружение
- • ИНТЕРНЕШАНЪЛ УОТЪР РЕСКЮ ЕООД
- • КИНМЕКС ЕООД
- • ФИЛИУС ЕООД
- • Югозападен › София (столица)
- • Югоизточен › Бургас
| Дата | Документ |
|---|---|
| 2026-05-28 | Обявление за поръчка |
| 2026-08-13 | Обявление за възлагане на поръчка |
| 2026-08-13 | Обявление за възлагане на поръчка |
| 2026-08-14 | Обявление за възлагане на поръчка |
| 2026-08-14 | Обявление за възлагане на поръчка |
| 2026-08-13 | Обявление за възлагане на поръчка |
| 2026-08-14 | Обявление за възлагане на поръчка |
| 2026-08-14 | Обявление за възлагане на поръчка |
| 2026-08-14 | Обявление за възлагане на поръчка |
| 2026-08-13 | Обявление за възлагане на поръчка |
| 2026-08-14 | Обявление за възлагане на поръчка |
Обект
Обхват на обществената поръчка
Заглавие: ЧАСТИЧНО ОБЕЗПЕЧАВАНЕ НА ВОДНОСПАСИТЕЛНАТА ДЕЙНОСТ НА ОБЕКТИ - ИЗКЛЮЧИТЕЛНА ДЪРЖАВНА СОБСТВЕНОСТ, НЕОХРАНЯЕМИ МОРСКИ ПЛАЖОВЕ ПРЕЗ ЛЕТЕН СЕЗОН 2026 г. ПО ОБОСОБЕНИ ПОЗИЦИИ
Референтен номер:
586714
Кратко описание:
Продукти/услуги: Услуги, свързани с морето 📦
Очаквана стойност без ДДС: 244021.08 EUR 💰
Информация за партиди
Този договор е разделен на части ✅
Максимален брой партиди, които могат да бъдат възложени на един оферент: 2
Оферти могат да се подават за максимален брой партиди: 2
1️⃣
Вътрешен идентификатор:
586730
Заглавие: Обезпечаване с водноспасителна дейност на морски плаж „Иракли”, община Несебър, област Бургас
Очаквана стойност без ДДС: 26524.03 EUR 💰
Описание на обществената поръчка:
Държава: България 🇧🇬
Място на изпълнение: Бургас 🏙️
Продължителност: 3 месеца
Максимален брой подновявания: 0
Критерии за награждаване
Цена ✅
Заглавие
Идентификационен номер на партидата:
LOT-0001
2️⃣
Вътрешен идентификатор:
586845
Заглавие: Обезпечаване с водноспасителна дейност на морски плаж “Несебър изток”, община Несебър, област Бургас
Описание на обществената поръчка:
Идентификационен номер на партидата:
LOT-0002
3️⃣
Вътрешен идентификатор:
586854
Заглавие: Обезпечаване с водноспасителна дейност на морски плаж „Поморийска коса“, община Поморие, област Бургас
Описание на обществената поръчка:
Идентификационен номер на партидата:
LOT-0003
4️⃣
Вътрешен идентификатор:
586855
Заглавие: Обезпечаване с водноспасителна дейност на морски плаж „Крайморие север“, община Бургас, област Бургас
Описание на обществената поръчка:
Идентификационен номер на партидата:
LOT-0004
5️⃣
Вътрешен идентификатор:
586863
Заглавие: Обезпечаване с водноспасителна дейност на морски плаж „Крайморие юг 2“, община Бургас, област Бургас
Описание на обществената поръчка:
Идентификационен номер на партидата:
LOT-0005
6️⃣
Вътрешен идентификатор:
586867
Заглавие: Обезпечаване с водноспасителна дейност на морски плаж „Алепу”, община Созопол, област Бургас
Описание на обществената поръчка:
Идентификационен номер на партидата:
LOT-0006
7️⃣
Вътрешен идентификатор:
586870
Заглавие: Обезпечаване с водноспасителна дейност на морски плаж „Стамополу-Перла”, община Приморско, област Бургас
Описание на обществената поръчка:
Идентификационен номер на партидата:
LOT-0007
8️⃣
Вътрешен идентификатор:
586873
Заглавие: Обезпечаване с водноспасителна дейност на морски плаж „Корал”, община Царево, област Бургас
Описание на обществената поръчка:
Идентификационен номер на партидата:
LOT-0008
9️⃣
Вътрешен идентификатор:
586879
Заглавие: Обезпечаване с водноспасителна дейност на морски плаж „Попски плаж-север 5”, община Царево, област Бургас
Очаквана стойност без ДДС: 15914.42 EUR 💰
Описание на обществената поръчка:
Идентификационен номер на партидата:
LOT-0009
1️⃣0️⃣
Вътрешен идентификатор:
586884
Заглавие: Обезпечаване с водноспасителна дейност на морски плаж „Резово”, община Царево, област Бургас
Описание на обществената поръчка:
Идентификационен номер на партидата:
LOT-0010
Процедура
Вид процедура
Открита процедура ✅
Правно основание: Директива 2014/24/ЕС
Основни характеристики на процедурата: Всички заинтересовани лица могат да подават оферти.
Административна информация
Срок за получаване на офертите или заявленията за участие: 2026-06-29 23:59:59 📅
Условия за отваряне на офертите: 2026-06-30 12:00:00 📅
Условия за отваряне на офертите (място): В системата
Езици, на които могат да се подават офертите или заявленията за участие: български 🗣️
Минимален срок, през който оферентът трябва да поддържа офертата: 60 дни
Тръжни условия
Дата на отваряне: 2026-06-30 12:00:00 📅
Място: В системата
Електронно фактуриране: Разрешено
Ще се използва електронно поръчване ✅
Ще се използва електронно плащане ✅
Правна, икономическа, финансова и техническа информация
Условия за участие
Критерий за подбор: Съответните образователни и професионални квалификации
Списък и кратко описание на правилата и критериите:
+ 21 повече
Възлагащ орган
Име и адреси
Име: Областна администрация - област бургас
Национален регистрационен номер:
000056757
Пощенски адрес: ул. ЦАР ПЕТЪР №1
Пощенски код: 8000
Пощенски град: гр.Бургас
Регион: Бургас 🏙️
Държава: България 🇧🇬
Звено за контакт: Донка Желева
Електронна поща: donka.zheleva@bs.government.bg 📧
Телефон: 056 894162 📞
URL: https://www.bs.government.bg/index.php 🌏
Адрес на профила на купувача: https://app.eop.bg/buyer/4538 🌏
Вид на възлагащия орган
Регионален или местен орган
Основна дейност
Услуги по общофункционално управление на държавата
Комуникация
URL на документите: https://app.eop.bg/today/586714 🌏
URL адрес за участие: https://app.eop.bg/today/586714 🌏
Име: Цаис еоп
Електронно подаване: Задължително
Допълнителна информация
Допълнителна информация
Име: Комисия за защита на конкуренцията
Национален регистрационен номер:
000698612
Пощенски адрес: бул. Витоша № 18
Пощенски код: 1000
Пощенски град: София
Регион: София (столица) 🏙️
Държава: България 🇧🇬
Звено за контакт: Комисия за защита на конкуренцията
Електронна поща: delovodstvo@cpc.bg 📧
Телефон: +359 29356113 📞
Факс: +359 29807315 📠
URL: http://www.cpc.bg 🌏
Служба, от която може да се получи информация за процедурата по преразглеждане
Същото като: Име и адреси
Процедура за преглед
Точна информация за крайния срок (крайните срокове) за процедурите за преразглеждане: съгласно чл. 197 ЗОП
Информация за електронните работни потоци
Приемат се електронни фактури
Източник: OJS 2026/S 102-367235 (2026-05-28)
Обект
Обхват на обществената поръчка
Очаквана стойност без ДДС: 244021.08 EUR 💰
Обща стойност на обществената поръчка (без ДДС): 26067.58 EUR 💰
Обща стойност на поръчката (без ДДС) (най-висока оферта): 26067.58 💰
Обща стойност на поръчката (без ДДС) (най-ниска оферта): 26067.58 💰
Описание
Очаквана стойност без ДДС: 26524.03 EUR 💰
Продължителност
Начална дата: 2026-08-03 📅
Крайна дата: 2026-09-30 📅
Описание
Пощенски адрес: морски плаж Иракли, община Несебър
Пощенски код: 8230
Град: Несебър
Възлагане на договор
Възлага се поръчка/партида ✅
Идентификационен номер на партидата:
LOT-0001
Номер на договора:
262125
Дата на сключване на договора: 2026-07-31 📅
Заглавие: ЧАСТИЧНО ОБЕЗПЕЧАВАНЕ НА ВОДНОСПАСИТЕЛНАТА ДЕЙНОСТ НА ОБЕКТИ - ИЗКЛЮЧИТЕЛНА ДЪРЖАВНА СОБСТВЕНОСТ, НЕОХРАНЯЕМИ МОРСКИ ПЛАЖОВЕ ПРЕЗ ЛЕТЕН СЕЗОН 2026 г. ПО ОБОСОБЕНИ ПОЗИЦИИ, Обособена позиция 1: Обезпечаване с водноспасителна дейност на морски плаж „Иракли”, община Несебър, област Бургас
Адрес на договора: https://app.eop.bg/today/586714 🌏
Информация за търгове
Брой получени оферти: 1
Брой на офертите, получени по електронен път: 1
Брой получени оферти от МСП: 0
Брой на офертите, получени от оференти от държави, които не са членки на ЕС: 0
Брой оферти, получени от оференти от други държави-членки на ЕС: 0
Информация за стойността на договора/партидата (без ДДС)
Най-висока оферта: 26067.58 💰
Най-ниска оферта: 26067.58 💰
Обща стойност на договора/парцела: 26067.58 EUR 💰
Офертата е била класирана
Класиране в списъка на победителите: 1
Идентификатор на търга:
OF2828681: "ИНСТИТУТ ЗА ЕВРОПЕЙСКА ИНТЕГРАЦИЯ Сдружение"
Идентификатор на обособена позиция или група обособени позиции:
LOT-0001
Информация за търгове
Име на страната по обществената поръчка: ИНСТИТУТ ЗА ЕВРОПЕЙСКА ИНТЕГРАЦИЯ Сдружение
Име и адрес на изпълнителя
Име: ИНСТИТУТ ЗА ЕВРОПЕЙСКА ИНТЕГРАЦИЯ Сдружение
Национален регистрационен номер:
206731238
Пощенски адрес: Три чучура бл.103 ап.41
Пощенски код: 6000
Пощенски град: гр. Стара Загора
Регион: Стара Загора 🏙️
Държава: България 🇧🇬
Звено за контакт: Ivan nikolaev georgiev
Електронна поща: kng2016lifeguardservice@gmail.com 📧
Телефон: 0876733739 📞
Размер на икономическия оператор: Малко предприятие
Възлагащ орган
Име и адреси
Електронна поща: cala_sun@abv.bg 📧
Телефон: 056894162 📞
Допълнителна информация
Служба, от която може да се получи информация за процедурата по преразглеждане
Електронна поща: cala_sun@abv.bg 📧
Телефон: 056894162 📞
Процедура за преглед
Точна информация за крайния срок (крайните срокове) за процедурите за преразглеждане:
Обект
Обхват на обществената поръчка
Очаквана стойност без ДДС: 244021.08 EUR 💰
Обща стойност на обществената поръчка (без ДДС): 26480.30 EUR 💰
Обща стойност на поръчката (без ДДС) (най-висока оферта): 26480.30 💰
Обща стойност на поръчката (без ДДС) (най-ниска оферта): 26480.30 💰
Описание
Очаквана стойност без ДДС: 26524.03 EUR 💰
Пощенски адрес: гр.Несебър
Град: гр.Несебър
Възлагане на договор
Номер на договора:
262127
Заглавие: ЧАСТИЧНО ОБЕЗПЕЧАВАНЕ НА ВОДНОСПАСИТЕЛНАТА ДЕЙНОСТ НА ОБЕКТИ - ИЗКЛЮЧИТЕЛНА ДЪРЖАВНА СОБСТВЕНОСТ, НЕОХРАНЯЕМИ МОРСКИ ПЛАЖОВЕ ПРЕЗ ЛЕТЕН СЕЗОН 2026 г. ПО ОБОСОБЕНИ ПОЗИЦИИ, Обособена позиция 2: Обезпечаване с водноспасителна дейност на морски плаж “Несебър изток”, община Несебър, област Бургас
Информация за стойността на договора/партидата (без ДДС)
Най-висока оферта: 26480.30 💰
Най-ниска оферта: 26480.30 💰
Обща стойност на договора/парцела: 26480.30 EUR 💰
Идентификатор на търга:
OF2828683: "ИНСТИТУТ ЗА ЕВРОПЕЙСКА ИНТЕГРАЦИЯ Сдружение"
Възлагащ орган
Име и адреси
Звено за контакт: Донка Христова Желева
Допълнителна информация
Служба, от която може да се получи информация за процедурата по преразглеждане
Донка Христова Желева
Процедура за преглед
Точна информация за крайния срок (крайните срокове) за процедурите за преразглеждане: чл.197 ал. 1 от ЗОП
Източник: OJS 2026/S 157-566288 (2026-08-13)
Обект
Обхват на обществената поръчка
Очаквана стойност без ДДС: 244021.08 EUR 💰
Описание
15914.42 EUR 💰
Пощенски адрес: община Царево, плаж Попски плаж север 5
Пощенски код: 8260
Град: Царево
Възлагане на договор
Информация за продукти, които не са предмет на награда
Не са получени оферти или заявления за участие или всички са отхвърлени
Причината, поради която не е избран победител: Друго
Допълнителна информация
Процедура за преглед
Точна информация за крайния срок (крайните срокове) за процедурите за преразглеждане: чл.197, ал.1 ЗОП
Източник: OJS 2026/S 157-566491 (2026-08-14)
Обект
Обхват на обществената поръчка
Очаквана стойност без ДДС: 244021.08 EUR 💰
Обща стойност на обществената поръчка (без ДДС): 26 180 EUR 💰
Обща стойност на поръчката (без ДДС) (най-висока оферта): 26 180 💰
Обща стойност на поръчката (без ДДС) (най-ниска оферта): 26 180 💰
Описание
Очаквана стойност без ДДС: 26524.03 EUR 💰
Продължителност
Начална дата: 2026-07-23 📅
Описание
Пощенски адрес: кв.Крайморие, плаж Крайморие юг 2
Пощенски код: 8000
Град: Бургас
Възлагане на договор
Номер на договора:
260865
Дата на сключване на договора: 2026-07-22 📅
Заглавие: ЧАСТИЧНО ОБЕЗПЕЧАВАНЕ НА ВОДНОСПАСИТЕЛНАТА ДЕЙНОСТ НА ОБЕКТИ - ИЗКЛЮЧИТЕЛНА ДЪРЖАВНА СОБСТВЕНОСТ, НЕОХРАНЯЕМИ МОРСКИ ПЛАЖОВЕ ПРЕЗ ЛЕТЕН СЕЗОН 2026 г. ПО ОБОСОБЕНИ ПОЗИЦИИ, Обособена позиция 5: Обезпечаване с водноспасителна дейност на морски плаж „Крайморие юг 2“, община Бургас, област Бургас
Информация за стойността на договора/партидата (без ДДС)
Най-висока оферта: 26 180 💰
Най-ниска оферта: 26 180 💰
Обща стойност на договора/парцела: 26 180 EUR 💰
Идентификатор на търга:
OF2847257: "ИНТЕРНЕШАНЪЛ УОТЪР РЕСКЮ ЕООД"
Информация за търгове
Име на страната по обществената поръчка: Интернешанъл уотър рескю еоод
Име и адрес на изпълнителя
Име: Интернешанъл уотър рескю еоод
Национален регистрационен номер:
102858778
Пощенски адрес: ЛАЗУР бл.79 вх.5 ет.6 ап.102
Пощенски код: 8000
Пощенски град: гр. Бургас
Регион: Бургас 🏙️
Звено за контакт: Николай Иванов Иванов
Електронна поща: vld_p@abv.bg 📧
Телефон: 0889185555 📞
Размер на икономическия оператор: Микро-, малко или средно предприятие
Източник: OJS 2026/S 157-566532 (2026-08-14)
Обект
Обхват на обществената поръчка
Очаквана стойност без ДДС: 244021.08 EUR 💰
Обща стойност на обществената поръчка (без ДДС): 25280.64 EUR 💰
Обща стойност на поръчката (без ДДС) (най-висока оферта): 26 488 💰
Обща стойност на поръчката (без ДДС) (най-ниска оферта): 23511.18 💰
Описание
Очаквана стойност без ДДС: 26524.03 EUR 💰
Продължителност
Начална дата: 2026-08-13 📅
Описание
Пощенски адрес: гр.Поморие
Пощенски код: 8200
Град: Поморие
Възлагане на договор
Номер на договора:
262128
Дата на сключване на договора: 2026-08-11 📅
Заглавие: ЧАСТИЧНО ОБЕЗПЕЧАВАНЕ НА ВОДНОСПАСИТЕЛНАТА ДЕЙНОСТ НА ОБЕКТИ - ИЗКЛЮЧИТЕЛНА ДЪРЖАВНА СОБСТВЕНОСТ, НЕОХРАНЯЕМИ МОРСКИ ПЛАЖОВЕ ПРЕЗ ЛЕТЕН СЕЗОН 2026 г. ПО ОБОСОБЕНИ ПОЗИЦИИ, Обособена позиция 3: Обезпечаване с водноспасителна дейност на морски плаж „Поморийска коса“, община Поморие, област Бургас
Информация за търгове
Брой получени оферти: 3
Брой на офертите, получени по електронен път: 3
Информация за стойността на договора/партидата (без ДДС)
Най-висока оферта: 26 488 💰
Най-ниска оферта: 23511.18 💰
Обща стойност на договора/парцела: 25280.64 EUR 💰
Класиране в списъка на победителите: 2
Идентификатор на търга:
OF2851241: "АКВА ДРИЙМ 2025 ЕООД"
Информация за търгове
Име на страната по обществената поръчка: АКВА ДРИЙМ 2025 ЕООД
Име и адрес на изпълнителя
Име: АКВА ДРИЙМ 2025 ЕООД
Национален регистрационен номер:
208400564
Пощенски адрес: Преслав №.5 ет.1
Пощенски код: 9000
Пощенски град: гр. Варна
Регион: Варна 🏙️
Звено за контакт: Petar atanasov haralampiev
Електронна поща: petar.haralampiev3@gmail.com 📧
Телефон: 0988338613 📞
Допълнителна информация
Процедура за преглед
Точна информация за крайния срок (крайните срокове) за процедурите за преразглеждане: чл.197, ал.1 от ЗОП
Източник: OJS 2026/S 157-566872 (2026-08-13)
Обект
Обхват на обществената поръчка
Очаквана стойност без ДДС: 244021.08 EUR 💰
Обща стойност на обществената поръчка (без ДДС): 26 488 EUR 💰
Обща стойност на поръчката (без ДДС) (най-висока оферта): 26 488 💰
Обща стойност на поръчката (без ДДС) (най-ниска оферта): 26 488 💰
Описание
Очаквана стойност без ДДС: 26524.03 EUR 💰
Пощенски адрес: община Царево, плаж Корал
Продължителност
Начална дата: 2026-08-10 📅
Възлагане на договор
Номер на договора:
262252
Дата на сключване на договора: 2026-08-07 📅
Заглавие: ЧАСТИЧНО ОБЕЗПЕЧАВАНЕ НА ВОДНОСПАСИТЕЛНАТА ДЕЙНОСТ НА ОБЕКТИ - ИЗКЛЮЧИТЕЛНА ДЪРЖАВНА СОБСТВЕНОСТ, НЕОХРАНЯЕМИ МОРСКИ ПЛАЖОВЕ ПРЕЗ ЛЕТЕН СЕЗОН 2026 г. ПО ОБОСОБЕНИ ПОЗИЦИИ, Обособена позиция 8: Обезпечаване с водноспасителна дейност на морски плаж „Корал”, община Царево, област Бургас
Информация за стойността на договора/партидата (без ДДС)
Най-висока оферта: 26 488 💰
Най-ниска оферта: 26 488 💰
Обща стойност на договора/парцела: 26 488 EUR 💰
Идентификатор на търга:
OF2850850: "КИНМЕКС ЕООД"
Информация за търгове
Име на страната по обществената поръчка: Кинмекс еоод
Име и адрес на изпълнителя
Име: Кинмекс еоод
Национален регистрационен номер:
110008516
Пощенски адрес: БОЯНА ул. КАРАМФИЛ №.20
Пощенски код: 1616
Пощенски град: гр. София
Регион: София (столица) 🏙️
Звено за контакт: Petar boykov bedelev
Електронна поща: kaloyan4023@gmail.com 📧
Телефон: 0879322344 📞
Източник: OJS 2026/S 157-566920 (2026-08-14)
Обект
Обхват на обществената поръчка
Очаквана стойност без ДДС: 244021.08 EUR 💰
Описание
26524.03 EUR 💰
Източник: OJS 2026/S 157-567039 (2026-08-14)
Обект
Обхват на обществената поръчка
Очаквана стойност без ДДС: 244021.08 EUR 💰
Обща стойност на обществената поръчка (без ДДС): 23 870 EUR 💰
Обща стойност на поръчката (без ДДС) (най-висока оферта): 26 488 💰
Обща стойност на поръчката (без ДДС) (най-ниска оферта): 23 870 💰
Описание
Очаквана стойност без ДДС: 26524.03 EUR 💰
Пощенски адрес: плаж Алепу, община Созопол
Пощенски код: 8130
Град: Созопол
Възлагане на договор
Номер на договора:
260326
Заглавие: ЧАСТИЧНО ОБЕЗПЕЧАВАНЕ НА ВОДНОСПАСИТЕЛНАТА ДЕЙНОСТ НА ОБЕКТИ - ИЗКЛЮЧИТЕЛНА ДЪРЖАВНА СОБСТВЕНОСТ, НЕОХРАНЯЕМИ МОРСКИ ПЛАЖОВЕ ПРЕЗ ЛЕТЕН СЕЗОН 2026 г. ПО ОБОСОБЕНИ ПОЗИЦИИ, Обособена позиция 6: Обезпечаване с водноспасителна дейност на морски плаж „Алепу”, община Созопол, област Бургас
Информация за стойността на договора/партидата (без ДДС)
Най-висока оферта: 26 488 💰
Най-ниска оферта: 23 870 💰
Обща стойност на договора/парцела: 23 870 EUR 💰
Идентификатор на търга:
OF2820945: "ФИЛИУС ЕООД"
Информация за търгове
Име на страната по обществената поръчка: Филиус еоод
Име и адрес на изпълнителя
Име: Филиус еоод
Национален регистрационен номер:
202798816
Пощенски адрес: ж.к. Люлин, бл. 508, вх. Г, ет. 7, ап. 122
Пощенски код: 1359
Регион: София 🏙️
Звено за контакт: Iliya zhelyazkov
Електронна поща: filius.services@hotmail.com 📧
Телефон: +359878057056 📞
Източник: OJS 2026/S 157-567534 (2026-08-14)
Обект
Обхват на обществената поръчка
Очаквана стойност без ДДС: 244021.08 EUR 💰
Обща стойност на обществената поръчка (без ДДС): 26 334 EUR 💰
Обща стойност на поръчката (без ДДС) (най-висока оферта): 26 334 💰
Обща стойност на поръчката (без ДДС) (най-ниска оферта): 24 640 💰
Описание
Очаквана стойност без ДДС: 26524.03 EUR 💰
Възлагане на договор
Номер на договора:
260870
Заглавие: ЧАСТИЧНО ОБЕЗПЕЧАВАНЕ НА ВОДНОСПАСИТЕЛНАТА ДЕЙНОСТ НА ОБЕКТИ - ИЗКЛЮЧИТЕЛНА ДЪРЖАВНА СОБСТВЕНОСТ, НЕОХРАНЯЕМИ МОРСКИ ПЛАЖОВЕ ПРЕЗ ЛЕТЕН СЕЗОН 2026 г. ПО ОБОСОБЕНИ ПОЗИЦИИ, Обособена позиция 4: Обезпечаване с водноспасителна дейност на морски плаж „Крайморие север“, община Бургас, област Бургас
Информация за търгове
Брой получени оферти: 2
Брой на офертите, получени по електронен път: 2
Информация за стойността на договора/партидата (без ДДС)
Най-висока оферта: 26 334 💰
Най-ниска оферта: 24 640 💰
Обща стойност на договора/парцела: 26 334 EUR 💰
Идентификатор на търга:
OF2847256: "ИНТЕРНЕШАНЪЛ УОТЪР РЕСКЮ ЕООД"
Източник: OJS 2026/S 157-567858 (2026-08-13)
Обект
Обхват на обществената поръчка
Очаквана стойност без ДДС: 244021.08 EUR 💰
Описание
15914.42 EUR 💰
Пощенски адрес: с.Резово, общ. Царево, плаж Резово
Пощенски код: 8281
Град: с.Резово
Източник: OJS 2026/S 157-568809 (2026-08-14)
- Други обществени, социални и персонални услуги (10 нови обществени поръчки)