Доставка и монтаж на оборудване за спортни площадки в с. Дъбник и с. Страцин, община Поморие, по две обособени позиции
Община Поморие
Предмет на настоящата поръчка е определяне на изпълнител за доставка и монтаж на оборудване за спортни площадки в с. Дъбник и с. Страцин, община Поморие, съобразно конкретната необходимост на възложителя. Обособена позиция №1: „Доставка и монтаж на оборудване за спортна площадка в УПИ XXV в кв. 8 по плана на с. Дъбник, общ. Поморие /ПИ 24253.501.159 по КК/; Обособена позиция №2: „Доставка и монтаж на оборудване за спортна площадка в УПИ I в кв. 222 по плана на с. Страцин, общ. Поморие /ПИ 69746.501.234 по КК/“ Подробно описание на всички предвидени дейности и технически характеристики по всяка от обособените позиции се съдържа в приложената към документацията Техническа спецификация – Приложение № 1.
Краен срокDeadline 2026-10-01
Кой? Какво? Къде?- • Югозападен › София (столица)
- • Югоизточен › Бургас
История на обществените поръчки
| Дата | Документ |
|---|---|
| 2026-09-01 | Обявление за поръчка |
Обявление за поръчка (2026-09-01)
Обект
Обхват на обществената поръчка
Заглавие: Доставка и монтаж на оборудване за спортни площадки в с. Дъбник и с. Страцин, община Поморие, по две обособени позиции
Референтен номер:
Кратко описание:
Вид на договора: Доставки
Продукти/услуги: Оборудване за паркове и площадки за игри 📦
Очаквана стойност без ДДС: 74518.80 EUR 💰
Информация за партиди
Този договор е разделен на части ✅
Максимален брой партиди, които могат да бъдат възложени на един оферент: 2
Оферти могат да се подават за максимален брой партиди: 2
1️⃣
Вътрешен идентификатор:
Заглавие: Доставка и монтаж на оборудване за спортна площадка в УПИ XXV в кв. 8 по плана на с. Дъбник, общ. Поморие /ПИ 24253.501.159 по КК/
Очаквана стойност без ДДС: 13723.18 EUR 💰
Описание на обществената поръчка:
Използването на критерии за достъпността за лицата с увреждания в техническите спецификации: Критерии за достъпността за лицата с увреждания не са включени, а обосновката е следната
Обосновка: Не е приложимо за настоящата обществена поръчка.
Пощенски адрес: УПИ XXV в кв. 8 по плана на с. Дъбник, общ. Поморие /ПИ 24253.501.159 по КК/
Пощенски код: 8213
Град: с. Дъбник
Държава: България 🇧🇬
Място на изпълнение: Бургас 🏙️
Продължителност: 120 дни
Максимален брой подновявания: 0
Критерии за награждаване
Цена ✅
Заглавие
Идентификационен номер на партидата:
2️⃣
Вътрешен идентификатор:
Заглавие: Доставка и монтаж на оборудване за спортна площадка в УПИ I в кв. 222 по плана на с. Страцин, общ. Поморие /ПИ 69746.501.234 по КК/
Очаквана стойност без ДДС: 60795.62 EUR 💰
Описание на обществената поръчка:
Пощенски адрес: УПИ I в кв. 222 по плана на с. Страцин, общ. Поморие /ПИ 69746.501.234 по КК/
Пощенски код: 8222
Град: с Страцин
Продължителност: 120 месеца
Заглавие
Идентификационен номер на партидата:
Описание
Основен обект или място на изпълнение:
Процедура
Вид процедура
Открита процедура ✅
Правно основание: Директива 2014/24/ЕС
Административна информация
Срок за получаване на офертите или заявленията за участие: 2026-10-01 23:59:59 📅
Условия за отваряне на офертите: 2026-10-02 14:00:00 📅
Условия за отваряне на офертите (място): В системата на ЦАИС ЕОП
Езици, на които могат да се подават офертите или заявленията за участие: български 🗣️
Минимален срок, през който оферентът трябва да поддържа офертата: 6 месеца
Тръжни условия
Дата на отваряне: 2026-10-02 14:00:00 📅
Място: В системата на ЦАИС ЕОП
Електронно фактуриране: Разрешено
Правна, икономическа, финансова и техническа информация
Условия за участие
Критерий за подбор: Дял на субдоговорите
Списък и кратко описание на правилата и критериите:
Основни условия за финансиране и условия за плащане и/или позоваване на съответните разпоредби, които ги уреждат:
Основание за изключване:
Описание на основанията за изключване:
Възлагащ орган
Име и адреси
Име: Община поморие
Национален регистрационен номер:
Пощенски адрес: ул. СОЛНА № 5
Пощенски код: 8200
Пощенски град: гр.Поморие
Регион: Бургас 🏙️
Държава: България 🇧🇬
Звено за контакт: Дирекция "Обществени поръчки и управление на проекти"
Електронна поща: dop@pomorie.bg 📧
Телефон: +359 59626307 📞
Факс: +359 59625236 📠
URL: https://www.pomorie.bg/ 🌏
Адрес на профила на купувача: https://app.eop.bg/buyer/18594 🌏
Вид на възлагащия орган
Регионален или местен орган
Основна дейност
Услуги по общофункционално управление на държавата
Комуникация
URL на документите: https://app.eop.bg/today/605744 🌏
URL адрес за участие: https://app.eop.bg/today/605744 🌏
Име: Цаис еоп
Идентификатор на средствата от ЕС: АДБФП №02/Г.6/02/003996-C01
Допълнителни подробности за средствата от ЕС:
Средства от ЕС — програма: Европейски земеделски фонд за развитие на селските райони (ЕЗФРСР) (2021/2027)
Електронно подаване: Задължително
Допълнителна информация
Допълнителна информация
Орган за преглед
Име: Комисия за защита на конкуренцията
Национален регистрационен номер:
Пощенски адрес: бул. Витоша № 18
Пощенски код: 1000
Пощенски град: София
Регион: София (столица) 🏙️
Държава: България 🇧🇬
Звено за контакт: Комисия за защита на конкуренцията
Електронна поща: delovodstvo@cpc.bg 📧
Телефон: +359 29356113 📞
Факс: +359 29807315 📠
URL: http://www.cpc.bg 🌏
Служба, от която може да се получи информация за процедурата по преразглеждане
Същото като: Орган за преглед
Процедура за преглед
Точна информация за крайния срок (крайните срокове) за процедурите за преразглеждане: Съгласно чл.197, ал.1, т.1 от ЗОП.
Информация за електронните работни потоци
Приемат се електронни фактури
Източник: OJS 2026/S 169-603253 (2026-09-01)
Обект
Обхват на обществената поръчка
Заглавие: Доставка и монтаж на оборудване за спортни площадки в с. Дъбник и с. Страцин, община Поморие, по две обособени позиции
Референтен номер:
605744
Кратко описание:
Предмет на настоящата поръчка е определяне на изпълнител за доставка и монтаж на оборудване за спортни площадки в с. Дъбник и с. Страцин, община Поморие, съобразно конкретната необходимост на възложителя.
Обособена позиция №1: „Доставка и монтаж на оборудване за спортна площадка в УПИ XXV в кв. 8 по плана на с. Дъбник, общ. Поморие /ПИ 24253.501.159 по КК/;
Обособена позиция №2: „Доставка и монтаж на оборудване за спортна площадка в УПИ I в кв. 222 по плана на с. Страцин, общ. Поморие /ПИ 69746.501.234 по КК/“
Подробно описание на всички предвидени дейности и технически характеристики по всяка от обособените позиции се съдържа в приложената към документацията Техническа спецификация – Приложение № 1.
Покажи повече
Продукти/услуги: Оборудване за паркове и площадки за игри 📦
Очаквана стойност без ДДС: 74518.80 EUR 💰
Информация за партиди
Този договор е разделен на части ✅
Максимален брой партиди, които могат да бъдат възложени на един оферент: 2
Оферти могат да се подават за максимален брой партиди: 2
1️⃣
Вътрешен идентификатор:
605779
Заглавие: Доставка и монтаж на оборудване за спортна площадка в УПИ XXV в кв. 8 по плана на с. Дъбник, общ. Поморие /ПИ 24253.501.159 по КК/
Очаквана стойност без ДДС: 13723.18 EUR 💰
Описание на обществената поръчка:
Обособена позиция №1: „Доставка и монтаж на оборудване за спортна площадка в УПИ XXV в кв. 8 по плана на с. Дъбник, общ. Поморие /ПИ 24253.501.159 по КК/
Предвидени за доставка са:
1. Футболни врати
2. Пластмасови седалки и подвижни трибуни
3. Оградни пана
Подробно описание на всички предвидени дейности и технически характеристики се съдържа в приложената към документацията Техническа спецификация – Приложение № 1.
Покажи повече
Обосновка: Не е приложимо за настоящата обществена поръчка.
Пощенски адрес: УПИ XXV в кв. 8 по плана на с. Дъбник, общ. Поморие /ПИ 24253.501.159 по КК/
Пощенски код: 8213
Град: с. Дъбник
Държава: България 🇧🇬
Място на изпълнение: Бургас 🏙️
Продължителност: 120 дни
Максимален брой подновявания: 0
Критерии за награждаване
Цена ✅
Заглавие
Идентификационен номер на партидата:
LOT-0001
2️⃣
Вътрешен идентификатор:
605800
Заглавие: Доставка и монтаж на оборудване за спортна площадка в УПИ I в кв. 222 по плана на с. Страцин, общ. Поморие /ПИ 69746.501.234 по КК/
Очаквана стойност без ДДС: 60795.62 EUR 💰
Описание на обществената поръчка:
Обособена позиция №2: „Доставка и монтаж на оборудване за спортна площадка в УПИ I в кв. 222 по плана на с. Страцин, общ. Поморие /ПИ 69746.501.234 по КК/“
Предвидени за доставка са:
1. Изкуствена тревна настилка с височина на влакното - Н=40мм, включително пълнеж от гумен гранулат и кварцов пясък
2. Метална плетена мрежа
3. Футболни врати
4. Зелена плетена мрежа
5. Бетонен кош
6. Бетонна пейка
7. Трибуни с размери 3.00 х 2.00м, бр. места - 18
Подробно описание на всички предвидени дейности и технически характеристики се съдържа в приложената към документацията Техническа спецификация – Приложение № 1.
Покажи повече
Пощенски код: 8222
Град: с Страцин
Продължителност: 120 месеца
Заглавие
Идентификационен номер на партидата:
LOT-0002
Описание
Основен обект или място на изпълнение:
Място за изпълнение на поръчката:
По обособена позиция №1: с. Дъбник, общ. Поморие.
По обособена позиция №2: с. Страцин, общ. Поморие.
Процедура
Вид процедура
Открита процедура ✅
Правно основание: Директива 2014/24/ЕС
Административна информация
Срок за получаване на офертите или заявленията за участие: 2026-10-01 23:59:59 📅
Условия за отваряне на офертите: 2026-10-02 14:00:00 📅
Условия за отваряне на офертите (място): В системата на ЦАИС ЕОП
Езици, на които могат да се подават офертите или заявленията за участие: български 🗣️
Минимален срок, през който оферентът трябва да поддържа офертата: 6 месеца
Тръжни условия
Дата на отваряне: 2026-10-02 14:00:00 📅
Място: В системата на ЦАИС ЕОП
Електронно фактуриране: Разрешено
Правна, икономическа, финансова и техническа информация
Условия за участие
Критерий за подбор: Дял на субдоговорите
Списък и кратко описание на правилата и критериите:
В случай че участникът възнамерява да използва подизпълнители той посочва в офертата подизпълнителите и дела от поръчката, който ще им възложи. В този случай той трябва да представи доказателство за поетите от подизпълнителите задължения.
Подизпълнителите трябва да отговарят на съответните критерии за подбор, съобразно вида и дела на поръчката, който ще изпълняват и за тях да не са на лице основания за отстраняване по чл. 54, ал. 1 от ЗОП и посочените от възложителя обстоятелства по чл. 55, ал. 1 от ЗОП.
Покажи повече
Настоящата обществена поръчка ще се финансира с безвъзмездна финансова помощ по Интервенция „II.Г.6 - Инвестиции в основни услуги и дребни по мащаби инфраструктура в селските райони” от Стратегическия план за развитие на земеделието и селските райони на Република България за периода 2023-2027г.
Покажи повече
Администриране на активите от ликвидатор
Аналогична на несъстоятелност ситуация съгласно националното законодателство
Банкрут
+ 19 повече
Детски труд и други форми на трафик на хора
Измами
Изпиране на пари или финансиране на тероризма
Конфликт на интереси, свързан с участието в процедурата за възлагане на обществена поръчка
Корупция
Нарушение на задължения в областта на екологичното право
Нарушение на задължения в областта на социалното право
Нарушение на задължения в областта на трудовото право
Неверни данни, укриване на информация, непредставяне на придружаващи документи или получаване на поверителна информация във връзка с процедурата
Неизпълнение на задължение, свързано с плащането на данъци
Неизпълнение на задължение, свързано с плащането на социалноосигурителни вноски
Неизпълнение на задълженията, установено на базата на специфични национални основания за изключване
Неплатежоспособност
Предсрочно прекратяване на договор и налагане на обезщетения или други подобни санкции
Прекратена стопанска дейност
Пряко или косвено участие в подготовката на процедурата за възлагане на обществена поръчка
Споразумение с кредиторите
Терористични престъпления или престъпления, които са свързани с терористични дейности
Участие в престъпна организация
Участникът е осъден с влязла в сила присъда за престъпление по чл.…
… 321 или чл. 321а от Наказателния кодекс (чл. 54, ал. 1, т. 1 от ЗОП) или за аналогично престъпление в друга държава членка или трета страна (чл. 54, ал. 1, т. 2 от ЗОП)
… 301-307 от Наказателния кодекс (чл. 54, ал. 1, т. 1 от ЗОП) или за аналогично престъпление в друга държава членка или трета страна (чл. 54, ал. 1, т. 2 от ЗОП)
… 209-213 от Наказателния кодекс (чл. 54, ал. 1, т. 1 от ЗОП) или за аналогично престъпление в друга държава членка или трета страна (чл. 54, ал. 1, т. 2 от ЗОП)
… 114а - 114т от Наказателния кодекс (чл. 54, ал. 1, т. 1 от ЗОП) или за аналогично престъпление в друга държава членка или трета страна (чл. 54, ал. 1, т. 2 от ЗОП; по чл. 108а от Наказателния кодекс (изм. и доп., обн. ДВ, бр. 84 от 06.10.2023 г. – редакция в сила до 30.01.2026 г.) като престъпление, включено в обхвата на чл. 57, параграф 1 от Директива 2014/24/ЕС)
… 253-260 от Наказателния кодекс (чл. 54, ал. 1, т. 1 от ЗОП) или за аналогично престъпление в друга държава членка или трета страна (чл. 54, ал. 1, т. 2 от ЗОП)
… 159а-159г от Наказателния кодекс (чл. 54, ал. 1, т. 1 от ЗОП) или за аналогично престъпление в друга държава членка или трета страна (чл. 54, ал. 1, т. 2 от ЗОП)
Участникът има задължения за данъци по смисъла на чл. 162, ал. 2, т. 1 от Данъчно-осигурителния процесуален кодекс и лихвите по тях към държавата или към общината по седалището на възложителя и на участника, или аналогични задължения съгласно законодателството на държавата, в която участникът е установен, доказани с влязъл в сила акт на компетентен орган (чл. 54, ал. 1, т. 3 от ЗОП)
Покажи повече
Участникът има задължения за задължителни осигурителни вноски по смисъла на чл. 162, ал. 2, т. 1 от Данъчно-осигурителния процесуален кодекс и лихвите по тях към държавата или към общината по седалището на възложителя и на участника, или аналогични задължения съгласно законодателството на държавата, в която участникът е установен, доказани с влязъл в сила акт на компетентен орган, (чл. 54, ал. 1, т. 3 от ЗОП)
Покажи повече
Участникът е осъден с влязла в сила присъда за престъпление по чл.…
… 352-353е от Наказателния кодекс (чл. 54, ал. 1, т. 1 от ЗОП) или за аналогично престъпление в друга държава членка или трета страна (чл. 54, ал. 1, т. 2 от ЗОП)
… 172 или чл. 192а от Наказателния кодекс (чл. 54, ал. 1, т. 1 от ЗОП) или за аналогично престъпление в друга държава членка или трета страна (чл. 54, ал. 1, т. 2 от ЗОП)
Участникът е извършил нарушение по чл. 118, 128, 245 и 301-305 от Кодекса на труда, установено с влязло в сила наказателно постановление или съдебно решение, или аналогични нарушения, установени с акт на компетентен орган, съгласно законодателството на държавата, в която участникът е установен (чл. 54, ал. 1, т. 6 от ЗОП)
Покажи повече
Налице e неравнопоставеност в случаите по чл. 44, ал. 5 от ЗОП ( чл. 54, ал. 1, т. 4 от ЗОП)
Налице е конфликт на интереси по смисъла на § 2, т. 21 от ДР на ЗОП, който не може да бъде отстранен (чл. 54, ал. 1, т. 7 от ЗОП)
За участника е установено, че: - е представил документ с невярно съдържание, с който се доказва декларираната липса на основания за отстраняване или декларираното изпълнение на критериите за подбор (чл. 54, ал. 1, т. 5 от ЗОП); - не е предоставил изискваща се информация, свързана с удостоверяване липсата на основания за отстраняване или изпълнението на критериите за подбор (чл. 54, ал. 1, т. 5 от ЗОП)
Покажи повече
За участника е налице някое от следните обстоятелства: осъден е с влязла в сила присъда за престъпления по чл. 194 – 208, чл. 213а – 217, чл. 219 – 252 и чл. 254а – 255а и чл. 256 - 260 НК (чл. 54, ал. 1, т. 1 от ЗОП); извършил е нарушения по чл.61, ал.1, чл.62, ал.1 или 3, чл.63, ал.1 или 2, чл.228, ал.3 от Кодекса на труда и по чл.13, ал.1 от Закона за трудовата миграция и трудовата мобилност, установени с влязло в сила наказателно постановление или съдебно решение (чл.54, ал.1, т.6 от ЗОП); обстоятелство по чл. 3, т. 8 от Закона за икономическите и финансовите отношения с дружествата, регистрирани в юрисдикции с преференциален данъчен режим, контролираните от тях лица и техните действителни собственици; обстоятелства по чл. 91 от Закона за противодействие на корупцията сред лица, заемащи публични длъжности (ЗПКЛЗПД); с наложена санкция по чл. 83а, ал. 5, т. 1 от ЗАНН – временна забрана за участие в процедури за възлагане на обществени поръчки; наличие на свързаност по смисъла на пар. 2, т. 45 от ДР на ЗОП между участници в конкретна процедура (чл. 101, ал. 11 от ЗОП, във връзка с чл. 107, т. 4 от ЗОП);
Покажи повече
Участникът е обявен в несъстоятелност по смисъла на Търговския закон (чл. 55, ал. 1, т. 1 от ЗОП)
Участникът е в производство по несъстоятелност (чл. 55, ал. 1, т. 1 от ЗОП)
Участникът е сключил извънсъдебно споразумение с кредиторите си по смисъла на чл. 740 от Търговския закон (чл. 55, ал. 1, т. 1 от ЗОП)
Съгласно законодателството на държавата, в която е установено, чуждестранно лице се намира в положение, подобно на: обявен в несъстоятелност; в производство по несъстоятелност; в процедура по ликвидация; сключено извънсъдебно споразумение с кредиторите; преустановена дейност (чл. 55, ал. 1, т. 1 от ЗОП)
Покажи повече
Участникът е в процедура по ликвидация по смисъла на Търговския закон (чл. 55, ал. 1, т. 1 от ЗОП)
Участникът е преустановил дейността си (чл. 55, ал. 1, т. 1 от ЗОП)
За участника е доказано, че е виновен за неизпълнение на договор за обществена поръчка или на договор за концесия за строителство или за услуга, довело до разваляне или предсрочното му прекратяване, изплащане на обезщетения или други подобни санкции, с изключение на случаите, когато неизпълнението засяга по-малко от 50 на сто от стойността или обема на договора (чл. 55, ал. 1, т. 4 от ЗОП)
Покажи повече
Възлагащ орган
Име и адреси
Име: Община поморие
Национален регистрационен номер:
000057179
Пощенски адрес: ул. СОЛНА № 5
Пощенски код: 8200
Пощенски град: гр.Поморие
Регион: Бургас 🏙️
Държава: България 🇧🇬
Звено за контакт: Дирекция "Обществени поръчки и управление на проекти"
Електронна поща: dop@pomorie.bg 📧
Телефон: +359 59626307 📞
Факс: +359 59625236 📠
URL: https://www.pomorie.bg/ 🌏
Адрес на профила на купувача: https://app.eop.bg/buyer/18594 🌏
Вид на възлагащия орган
Регионален или местен орган
Основна дейност
Услуги по общофункционално управление на държавата
Комуникация
URL на документите: https://app.eop.bg/today/605744 🌏
URL адрес за участие: https://app.eop.bg/today/605744 🌏
Име: Цаис еоп
Идентификатор на средствата от ЕС: АДБФП №02/Г.6/02/003996-C01
Допълнителни подробности за средствата от ЕС:
Настоящата обществена поръчка ще се финансира с безвъзмездна финансова помощ по Интервенция „II.Г.6 - Инвестиции в основни услуги и дребни по мащаби инфраструктура в селските райони” от Стратегическия план за развитие на земеделието и селските райони на Република България за периода 2023-2027г.
Покажи повече
Електронно подаване: Задължително
Допълнителна информация
Допълнителна информация
1. ГАРАНЦИЯ ЗА ИЗПЪЛНЕНИЕ НА ДОГОВОРА. ГАРАНЦИЯ ЗА АВАНСОВО ПРЕДОСТАВЕНИТЕ СРЕДСТВА.
Участникът, определен за Изпълнител на настоящата поръчка, представя посочените по-долу гаранции за обезпечаване изпълнението на договора и на авансово предоставените по него средства.
Гаранция, обезпечаваща изпълнението на договора
Гаранцията за изпълнение е в размер на 3% (три процента) от стойността на договора, без ДДС.
Гаранцията за изпълнение и гаранцията за авансово предоставените средства се предоставят в една от следните форми:
а) парична сума;
б) банкова гаранция.
в) застраховка, която безусловно и неотменимо обезпечава изпълнението чрез покритие на отговорността на изпълнителя.
Участникът, определен за Изпълнител, избира сам формата на гаранцията за изпълнение между посочените в б.“а“, б.“б“ и б. „в“
Гаранцията по букви а) и б) може да се предостави от името на изпълнителя за сметка на трето лице – гарант.
Гаранция за авансово предоставени средства
Предвижда се извършване на авансово плащане в размер до 50% (петдесет процента) от стойността на договора. Плащането се извършва в 30 (тридесет) дневен срок от предоставяне на фактура в оригинал и гаранция в полза на ВЪЗЛОЖИТЕЛЯ за авансово предоставените средства в пълен размер с включен ДДС.
Авансово предоставените средства се обезпечават с гаранция, която е в размера на тези средства и се освобождава до три работни дни след връщане или усвояване на аванса.
Участникът, определен за изпълнител, избира сам формата на гаранцията за изпълнение или за авансово предоставените средства.
2. Други основания за отстраняване
Възложителят отстранява от участие в процедурата:
- Участник, който не отговаря на поставените критерии за подбор или не изпълни друго условие, посочено в обявлението за обществената поръчка или в настоящите указания.
- Участник, подал оферта, която не отговаря на условията за представяне, включително за форма, начин, срок и валидност.
- Участник, който не е представил в срок обосновка по чл. 72, ал. 1 от ЗОП или чиято оферта не е приета съгласно чл. 72, ал. 3 – 5 от ЗОП.
- Участник, който не удължи или не потвърди срока на валидност на офертата си, се отстранява от участие.
- Участник, чието Техническо предложение за изпълнение на поръчката не отговаря на изискванията, посочени в указанията за участие.
- Лице, което е нарушило забрана по чл. 101, ал. 9 или 10 от ЗОП.
- Участник, който предложи срок за изпълнение по-кратък от минималния или по-дълъг от максималния срок за изпълнение, посочени от Възложителя или е предложил срок в мерна единица, различна от календарен ден.
Покажи повече
Име: Комисия за защита на конкуренцията
Национален регистрационен номер:
000698612
Пощенски адрес: бул. Витоша № 18
Пощенски код: 1000
Пощенски град: София
Регион: София (столица) 🏙️
Държава: България 🇧🇬
Звено за контакт: Комисия за защита на конкуренцията
Електронна поща: delovodstvo@cpc.bg 📧
Телефон: +359 29356113 📞
Факс: +359 29807315 📠
URL: http://www.cpc.bg 🌏
Служба, от която може да се получи информация за процедурата по преразглеждане
Същото като: Орган за преглед
Процедура за преглед
Точна информация за крайния срок (крайните срокове) за процедурите за преразглеждане: Съгласно чл.197, ал.1, т.1 от ЗОП.
Информация за електронните работни потоци
Приемат се електронни фактури
Източник: OJS 2026/S 169-603253 (2026-09-01)
Нови обществени поръчки в свързани категории 🆕