„Доставка на лабораторно оборудване за научни проучвания по проекти на МУ-Пловдив по обособени позиции“
Медицински университет - Пловдив
Предметът на настоящата обществена поръчка е обособен в 2 (две) обособени позиции от отделните работни проектни пакети, както следва: Национална пътна карта на научна инфраструктура 2020-2027, МОН. Споразумение № Д01-147/ 25.07.2025 г. „Национален Университетски Комплекс за Биомедицински и Приложни Изследвания, обвързан с участие в BBMRI-ERIC“, Катедра“ Медицинска биология“ ОП № 1 : Доставка на настолна центрофуга - 1 брой Проект КП-06-Н96/11 от 10.12.2025г. финансиран от Фонд "Научни изследвания" на тема „Оценка на биологичната активност и биопестицидния потенциал на етерично масло от диворастящ коноп (Cannabis sativa L.) в България“ ОП № 2: Доставка на високооборотен хомогенизатор - 1 брой
Краен срокDeadline 2026-10-05
Кой? Какво? Къде?
История на обществените поръчки
| Дата | Документ |
|---|---|
| 2026-09-03 | Обявление за поръчка |
Обявление за поръчка (2026-09-03)
Обект
Обхват на обществената поръчка
Заглавие: „Доставка на лабораторно оборудване за научни проучвания по проекти на МУ-Пловдив по обособени позиции“
Референтен номер:
Кратко описание:
Вид на договора: Доставки
Продукти/услуги: Лабораторно, оптично и прецизно оборудване (без стъклени изделия) 📦
Очаквана стойност без ДДС: 30 700 EUR 💰
Информация за партиди
Този договор е разделен на части ✅
Максимален брой партиди, които могат да бъдат възложени на един оферент: 2
Оферти могат да се подават за максимален брой партиди: 2
1️⃣
Вътрешен идентификатор:
Заглавие: Доставка на настолна центрофуга - 1 брой
Очаквана стойност без ДДС: 18 000 EUR 💰
Описание на обществената поръчка:
Обосновка: Неприложимо.
Пощенски код: 4000
Град: гр.Пловдив
Държава: България 🇧🇬
Място на изпълнение: Пловдив 🏙️
Продължителност: 3 месеца
Максимален брой подновявания: 0
Критерии за награждаване
Цена ✅
Заглавие
Идентификационен номер на партидата:
2️⃣
Вътрешен идентификатор:
Заглавие: Доставка на високооборотен хомогенизатор - 1 брой
Очаквана стойност без ДДС: 12 700 EUR 💰
Описание на обществената поръчка:
Идентификационен номер на партидата:
Описание
Основен обект или място на изпълнение:
Процедура
Вид процедура
Открита процедура ✅
Правно основание: Директива 2014/24/ЕС
Основни характеристики на процедурата:
Административна информация
Срок за получаване на офертите или заявленията за участие: 2026-10-05 23:59:59 📅
Условия за отваряне на офертите: 2026-10-06 14:00:00 📅
Условия за отваряне на офертите (място): В системата
Езици, на които могат да се подават офертите или заявленията за участие: български 🗣️
Минимален срок, през който оферентът трябва да поддържа офертата: 6 месеца
Тръжни условия
Дата на отваряне: 2026-10-06 14:00:00 📅
Място: В системата
Електронно фактуриране: Разрешено
Ще се използва електронно плащане ✅
Правна, икономическа, финансова и техническа информация
Условия за участие
Критерий за подбор: Референции за определени доставки
Списък и кратко описание на правилата и критериите:
Основание за изключване:
Описание на основанията за изключване:
Възлагащ орган
Име и адреси
Име: Медицински университет - пловдив
Национален регистрационен номер:
Пощенски адрес: бул. ВАСИЛ АПРИЛОВ № 15А
Пощенски код: 4000
Пощенски град: Пловдив
Регион: Пловдив 🏙️
Държава: България 🇧🇬
Звено за контакт: Мария иванова ильова
Електронна поща: maria.ilyova@mu-plovdiv.bg 📧
Телефон: 032 200 545 📞
URL: https://mu-plovdiv.bg 🌏
Адрес на профила на купувача: https://app.eop.bg/buyer/26851 🌏
Вид на възлагащия орган
Публичноправна организация
Основна дейност
Образование
Комуникация
URL на документите: https://app.eop.bg/today/606275 🌏
URL адрес за участие: https://app.eop.bg/today/606275 🌏
Име: Цаис еоп
Електронно подаване: Задължително
Допълнителна информация
Орган за преглед
Име: Комисия за защита на конкуренцията
Национален регистрационен номер:
Пощенски адрес: бул. Витоша № 18
Пощенски код: 1000
Пощенски град: София
Регион: София (столица) 🏙️
Държава: България 🇧🇬
Звено за контакт: Комисия за защита на конкуренцията
Електронна поща: delovodstvo@cpc.bg 📧
Телефон: +359 29356113 📞
Факс: +359 29807315 📠
URL: http://www.cpc.bg 🌏
Процедура за преглед
Точна информация за крайния срок (крайните срокове) за процедурите за преразглеждане: Съгласно чл.197 ал.1 т.1 от ЗОП
Информация за електронните работни потоци
Приемат се електронни фактури
Източник: OJS 2026/S 171-610399 (2026-09-03)
Обект
Обхват на обществената поръчка
Заглавие: „Доставка на лабораторно оборудване за научни проучвания по проекти на МУ-Пловдив по обособени позиции“
Референтен номер:
606275
Кратко описание:
Предметът на настоящата обществена поръчка е обособен в 2 (две) обособени позиции от отделните работни проектни пакети, както следва:
Национална пътна карта на научна инфраструктура 2020-2027, МОН. Споразумение № Д01-147/ 25.07.2025 г. „Национален Университетски Комплекс за Биомедицински и Приложни Изследвания, обвързан с участие в BBMRI-ERIC“, Катедра“ Медицинска биология“
ОП № 1 : Доставка на настолна центрофуга - 1 брой
Проект КП-06-Н96/11 от 10.12.2025г. финансиран от Фонд "Научни изследвания" на тема „Оценка на биологичната активност и биопестицидния потенциал на етерично масло от диворастящ коноп (Cannabis sativa L.) в България“
ОП № 2: Доставка на високооборотен хомогенизатор - 1 брой
Покажи повече
Продукти/услуги: Лабораторно, оптично и прецизно оборудване (без стъклени изделия) 📦
Очаквана стойност без ДДС: 30 700 EUR 💰
Информация за партиди
Този договор е разделен на части ✅
Максимален брой партиди, които могат да бъдат възложени на един оферент: 2
Оферти могат да се подават за максимален брой партиди: 2
1️⃣
Вътрешен идентификатор:
606278
Заглавие: Доставка на настолна центрофуга - 1 брой
Очаквана стойност без ДДС: 18 000 EUR 💰
Описание на обществената поръчка:
Доставка на настолна центрофуга - 1 брой
Използването на критерии за достъпността за лицата с увреждания в техническите спецификации: Критерии за достъпността за лицата с увреждания не са включени, а обосновката е следната
Обосновка: Неприложимо.
Пощенски код: 4000
Град: гр.Пловдив
Държава: България 🇧🇬
Място на изпълнение: Пловдив 🏙️
Продължителност: 3 месеца
Максимален брой подновявания: 0
Критерии за награждаване
Цена ✅
Заглавие
Идентификационен номер на партидата:
LOT-0001
2️⃣
Вътрешен идентификатор:
606280
Заглавие: Доставка на високооборотен хомогенизатор - 1 брой
Очаквана стойност без ДДС: 12 700 EUR 💰
Описание на обществената поръчка:
Доставка на високооборотен хомогенизатор - 1 брой
Заглавие
Идентификационен номер на партидата:
LOT-0002
Описание
Основен обект или място на изпълнение:
1. Определеният за изпълнител за съответната обособена позиция следва да предостави гаранция, която да обезпечи изпълнението на договора. Гаранцията за изпълнение на договора е в размер на 5% (пет на сто) от стойността на договора без ДДС. Съгласно чл. 111, ал. 5 от ЗОП, гаранцията може да бъде представена в една от следните форми, по избор на избрания за изпълнител:
а/ Парична сума, внесена по банковата сметка на възложителя.
б/ Безусловна и неотменима банкова гаранция за изпълнение на договор, в оригинал, издадена в полза на възложителя. Банковите разходи по откриването на банкова гаранция са за сметка на изпълнителя;
в/ Застраховка (застрахователна полица), която обезпечава изпълнението чрез покритие на отговорността на изпълнителя. Изпълнителят предава на възложителя оригинален екземпляр на застрахователна полица, в която възложителят следва да бъде посочен като трето ползващо се лице по тази застраховка. Застраховката следва да покрива отговорността на изпълнителя и не може да бъде използвана за обезпечение на отговорността на изпълнителя по друг договор.
2. Когато участникът избере гаранцията за изпълнение да бъде банкова гаранция или застраховка, тогава тя трябва да бъде безусловна, неотменима, изискуема при първо писмено поискване, в което Възложителят заяви, че Изпълнителят не е изпълнил задължение по договора за възлагане на обществена поръчка. Застрахователната полица или банковата гаранция следва да съдържа клауза, че Застрахователят приема неотменимо и безусловно да обезщети ползващото се лице и да изплати всички дължими суми при получаване на първо мотивирано писмено искане за плащане до размера на гаранцията.
3. Когато гаранцията е представена под формата на застраховка, Възложителят следва да бъде посочен като трето ползващо се лице по тази застраховка. Застраховката следва да покрива отговорността на Изпълнителя по сключения с Възложителя договор и не може да бъде използвана за обезпечение на отговорността на Изпълнителя по друг договор. Застраховката следва да е валидна при сключване на договора. В случай, че участникът, избран за изпълнител, представи Гаранция за обезпечаване на изпълнението под формата на застраховка, при подписването на договора той представя на Възложителя и доказателства, че дължимата по застраховката премия е изцяло платена.
4. В случаите, когато гаранцията за изпълнение е представена под формата на банковата гаранция или на застраховка, същата се представя в оригинал и следва да бъде със срок на валидност минимум 30 дни, след изтичане срока на договора.
5. Гаранцията може да се предостави от името на изпълнителя за сметка на трето лице-гарант. Когато избраният изпълнител е обединение, което не е юридическо лице, всеки от съдружниците в него може да е наредител по банковата гаранция, съответно вносител на сумата по гаранцията или титуляр на застраховката. Документът за гаранцията за изпълнение се представя към момента на сключване на договора.
6. Общи условия за представената гаранция
6.1. Изпълнителят е длъжен да поддържа валидна представената във връзка с изпълнението на договора гаранция. В случай, че срокът на договора бъде удължен, както и в случай, че срокът на гаранцията изтича, преди да са настъпили условията за нейното освобождаване, Изпълнителят има задължение да предприеме необходимите действия за удължаване на гаранцията, представена под формата на банкова гаранция или под формата на застраховка. Удължената гаранция следва да покрива определения нов срок плюс 30 (тридесет) дни.
6.2. В случай, че Изпълнителят не изпълни задължението си да представи нова и удължена гаранция 7 дни преди изтичане срока на валидност на гаранцията, то в този случай Възложителят има право да усвои същата.
6.3. Условията за задържане и освобождаване на гаранцията са указани в проекта на договора за изпълнение на обществената поръчка.
6.4. Възложителят не дължи лихви за периода, през който средствата законно са престояли при него. Всички разноски свързани с изваждането и поддържането на гаранциите са за сметка на Изпълнителя.
Покажи повече
Процедура
Вид процедура
Открита процедура ✅
Правно основание: Директива 2014/24/ЕС
Основни характеристики на процедурата:
Обществената поръчка се възлага чрез открита процедура на основание чл. 18, ал. 1, т. 1 от ЗОП, във връзка с чл. 20, ал. 1, т. 1, буква ”б” от ЗОП.
Прогнозната стойност на обществената поръчка по всички обособени позиции, с включени всички плащания без данък върху добавената стойност (ДДС) към бъдещи изпълнители, която заедно с възложените и планирани от възложителя поръчки с еднакъв или сходен предмет е над праговете по чл. 20, ал. 2, т. 2 от ЗОП, поради което редът за провеждане на възлагането, съгласно чл. 20, ал. 1, т. 1, буква ”б” от ЗОП, е открита процедура съгласно чл. 18, ал. 1, т. 1 от ЗОП. Провеждането на предвидената в ЗОП открита процедура гарантира в най-голяма степен публичността при възлагането и изпълнението на поръчката, а така също и прозрачността при разходване на финансовите средства.
Покажи повече
Срок за получаване на офертите или заявленията за участие: 2026-10-05 23:59:59 📅
Условия за отваряне на офертите: 2026-10-06 14:00:00 📅
Условия за отваряне на офертите (място): В системата
Езици, на които могат да се подават офертите или заявленията за участие: български 🗣️
Минимален срок, през който оферентът трябва да поддържа офертата: 6 месеца
Тръжни условия
Дата на отваряне: 2026-10-06 14:00:00 📅
Място: В системата
Електронно фактуриране: Разрешено
Ще се използва електронно плащане ✅
Правна, икономическа, финансова и техническа информация
Условия за участие
Критерий за подбор: Референции за определени доставки
Списък и кратко описание на правилата и критериите:
Участниците да са изпълнили, през последните три години, считано от датата на подаване на офертата, минимум една доставка, с предмет идентичен и/или сходен с предмета на обществената поръчка.
Възложителя не поставя изискване за обем.
* Под „доставка, с предмет сходен с предмета на обществената поръчка“ следва да се разбира доставка на специализирано оборудване или апаратура за лабораторна и/или научна дейност и/или на медицинска апаратура или оборудване.
* Под „изпълнена доставка“ се разбира такава, чието изпълнение е прието от получателя в посочения тригодишен период, преди датата на подаване на офертата.
Съответствието с поставения критерий се декларира с попълване на Част IV „Критерии за подбор“, Раздел В „Технически и професионални способности“ от ЕЕДОП, като се посочват: предмета на доставката, стойността, датата и получателя. От описанието следва еднозначно и безспорно да се установява вида на доставения/ите апарат/и и/или специализирано оборудване/апаратура.
Документите за поставения критерий, които се представят при поискване в хода на процедурата, в случаите на чл. 67, ал. 5 от ЗОП или от участника, определен за Изпълнител, преди сключване на договора /чл. 112, ал. 1, т. 2 от ЗОП/ са: списък на изпълнена/и през последните три години, считано от датата на подаване на офертата, доставка/и, която/които е/са сходна/и и/или идентична/и с предмета на поръчката, с посочване на стойностите, датите, получателите, заедно с документи, които доказват извършената/ите доставка/и.
Участниците могат да използват капацитета на трети лица, независимо от правната връзка между тях, по отношение на критериите, свързани с техническите и професионалните способности.
Възложителят може да не приеме представено доказателство за технически и професионални способности, когато то произтича от лице, което има интерес, който може да води до облага по смисъла на чл. 72 от Закона за противодействие на корупцията /ЗПК/.
Покажи повече
Администриране на активите от ликвидатор
Аналогична на несъстоятелност ситуация съгласно националното законодателство
Банкрут
+ 20 повече
Детски труд и други форми на трафик на хора
Измами
Изпиране на пари или финансиране на тероризма
Конфликт на интереси, свързан с участието в процедурата за възлагане на обществена поръчка
Корупция
Нарушение на задължения в областта на екологичното право
Нарушение на задължения в областта на социалното право
Нарушение на задължения в областта на трудовото право
Неверни данни, укриване на информация, непредставяне на придружаващи документи или получаване на поверителна информация във връзка с процедурата
Неизпълнение на задължение, свързано с плащането на данъци
Неизпълнение на задължение, свързано с плащането на социалноосигурителни вноски
Неизпълнение на задълженията, установено на базата на специфични национални основания за изключване
Неплатежоспособност
Предсрочно прекратяване на договор и налагане на обезщетения или други подобни санкции
Прекратена стопанска дейност
Пряко или косвено участие в подготовката на процедурата за възлагане на обществена поръчка
Споразумение с кредиторите
Споразумения с други икономически оператори за нарушаване на конкуренцията
Терористични престъпления или престъпления, които са свързани с терористични дейности
Участие в престъпна организация
Кандидатът или участникът е осъден с влязла в сила присъда за престъпление по чл.…
… 321 или чл. 321а от Наказателния кодекс (чл. 54, ал. 1, т. 1 от ЗОП) или за аналогично престъпление в друга държава членка или трета страна (чл. 54, ал. 1, т. 2 от ЗОП)
… 301-307 от Наказателния кодекс (чл. 54, ал. 1, т. 1 от ЗОП) или за аналогично престъпление в друга държава членка или трета страна (чл. 54, ал. 1, т. 2 от ЗОП)
… 209-213 от Наказателния кодекс (чл. 54, ал. 1, т. 1 от ЗОП) или за аналогично престъпление в друга държава членка или трета страна (чл. 54, ал. 1, т. 2 от ЗОП)
… 114а - 114т от Наказателния кодекс (чл. 54, ал. 1, т. 1 от ЗОП) или за аналогично престъпление в друга държава членка или трета страна (чл. 54, ал. 1, т. 2 от ЗОП; по чл. 108а от Наказателния кодекс (изм. и доп., обн. ДВ, бр. 84 от 06.10.2023 г. – редакция в сила до 30.01.2026 г.) като престъпление, включено в обхвата на чл. 57, параграф 1 от Директива 2014/24/ЕС)
… 253-260 от Наказателния кодекс (чл. 54, ал. 1, т. 1 от ЗОП) или за аналогично престъпление в друга държава членка или трета страна (чл. 54, ал. 1, т. 2 от ЗОП)
… 159а-159г от Наказателния кодекс (чл. 54, ал. 1, т. 1 от ЗОП) или за аналогично престъпление в друга държава членка или трета страна (чл. 54, ал. 1, т. 2 от ЗОП)
Кандидатът или участникът има задължения за…
… данъци по смисъла на чл. 162, ал. 2, т. 1 от Данъчно-осигурителния процесуален кодекс и лихвите по тях към държавата или към общината по седалището на възложителя и на кандидата или участника, или аналогични задължения съгласно законодателството на държавата, в която кандидатът или участникът е установен, доказани с влязъл в сила акт на компетентен орган (чл. 54, ал. 1, т. 3 от ЗОП)
… задължителни осигурителни вноски по смисъла на чл. 162, ал. 2, т. 1 от Данъчно-осигурителния процесуален кодекс и лихвите по тях към държавата или към общината по седалището на възложителя и на кандидата или участника, или аналогични задължения съгласно законодателството на държавата, в която кандидатът или участникът е установен, доказани с влязъл в сила акт на компетентен орган, (чл. 54, ал. 1, т. 3 от ЗОП)
Кандидатът или участникът е осъден с влязла в сила присъда за престъпление по чл.…
… 352-353е от Наказателния кодекс (чл. 54, ал. 1, т. 1 от ЗОП) или за аналогично престъпление в друга държава членка или трета страна (чл. 54, ал. 1, т. 2 от ЗОП)
… 172 или чл. 192а от Наказателния кодекс (чл. 54, ал. 1, т. 1 от ЗОП) или за аналогично престъпление в друга държава членка или трета страна (чл. 54, ал. 1, т. 2 от ЗОП)
Кандидатът или участникът е извършил нарушение по чл. 118, 128, 245 и 301-305 от Кодекса на труда, установено с влязло в сила наказателно постановление или съдебно решение, или аналогични нарушения, установени с акт на компетентен орган, съгласно законодателството на държавата, в която кандидатът или участникът е установен (чл. 54, ал. 1, т. 6 от ЗОП)
Покажи повече
Налице e неравнопоставеност в случаите по чл. 44, ал. 5 от ЗОП ( чл. 54, ал. 1, т. 4 от ЗОП)
Налице е конфликт на интереси по смисъла на § 2, т. 21 от ДР на ЗОП, който не може да бъде отстранен (чл. 54, ал. 1, т. 7 от ЗОП)
За кандидата или участника е установено, че: - е представил документ с невярно съдържание, с който се доказва декларираната липса на основания за отстраняване или декларираното изпълнение на критериите за подбор (чл. 54, ал. 1, т. 5 от ЗОП); - не е предоставил изискваща се информация, свързана с удостоверяване липсата на основания за отстраняване или изпълнението на критериите за подбор (чл. 54, ал. 1, т. 5 от ЗОП) Ако прилагате незадължително основание по чл. 55, ал. 1, т. 5 от ЗОП, моля добавете съответно описание.
Покажи повече
За кандидата или участника е налице някое от следните обстоятелства: осъден е с влязла в сила присъда за престъпления по чл. 194 – 208, чл. 213а – 217, чл. 219 – 252 и чл. 254а – 255а и чл. 256 - 260 НК (чл. 54, ал. 1, т. 1 от ЗОП); извършил е нарушения по чл.61, ал.1, чл.62, ал.1 или 3, чл.63, ал.1 или 2, чл.228, ал.3 от Кодекса на труда и по чл.13, ал.1 от Закона за трудовата миграция и трудовата мобилност, установени с влязло в сила наказателно постановление или съдебно решение (чл.54, ал.1, т.6 от ЗОП); обстоятелство по чл. 3, т. 8 от Закона за икономическите и финансовите отношения с дружествата, регистрирани в юрисдикции с преференциален данъчен режим, контролираните от тях лица и техните действителни собственици; обстоятелства по чл. 91 от Закона за противодействие на корупцията сред лица, заемащи публични длъжности (ЗПКЛЗПД); с наложена санкция по чл. 83а, ал. 5, т. 1 от ЗАНН – временна забрана за участие в процедури за възлагане на обществени поръчки, с наложена санкция по чл. 83а, ал. 5, т. 1 от ЗАНН –временна забрана за участие в процедури за възлагане на обществени поръчки, чл. 3, т. 8 от ЗИФОДРЮПДРКТЛТДС ; чл. 107, т. 4 във връзка с чл.101, ал. 11 от ЗОП ; чл. 87 от ЗПК, за престъпление по чл.108а, чл. 114а - 114т от НК.
Покажи повече
Кандидатът или участникът е обявен в несъстоятелност по смисъла на Търговския закон (чл. 55, ал. 1, т. 1 от ЗОП)
Кандидатът или участникът е в производство по несъстоятелност (чл. 55, ал. 1, т. 1 от ЗОП)
Кандидатът или участникът е сключил извънсъдебно споразумение с кредиторите си по смисъла на чл. 740 от Търговския закон (чл. 55, ал. 1, т. 1 от ЗОП)
Съгласно законодателството на държавата, в която е установено, чуждестранно лице се намира в положение, подобно на: обявен в несъстоятелност; в производство по несъстоятелност; в процедура по ликвидация; сключено извънсъдебно споразумение с кредиторите; преустановена дейност (чл. 55, ал. 1, т. 1 от ЗОП)
Покажи повече
Кандидатът или участникът е в процедура по ликвидация по смисъла на Търговския закон (чл. 55, ал. 1, т. 1 от ЗОП)
Кандидатът или участникът е преустановил дейността си (чл. 55, ал. 1, т. 1 от ЗОП)
Кандидатът или участникът е сключил споразумение с други лица с цел нарушаване на конкуренцията, когато нарушението е установено с акт на компетентен орган (чл. 55, ал. 1, т. 3 от ЗОП)
За кандидата или участника е доказано, че е виновен за неизпълнение на договор за обществена поръчка или на договор за концесия за строителство или за услуга, довело до разваляне или предсрочното му прекратяване, изплащане на обезщетения или други подобни санкции, с изключение на случаите, когато неизпълнението засяга по-малко от 50 на сто от стойността или обема на договора (чл. 55, ал. 1, т. 4 от ЗОП)
Покажи повече
Възлагащ орган
Име и адреси
Име: Медицински университет - пловдив
Национален регистрационен номер:
000455471
Пощенски адрес: бул. ВАСИЛ АПРИЛОВ № 15А
Пощенски код: 4000
Пощенски град: Пловдив
Регион: Пловдив 🏙️
Държава: България 🇧🇬
Звено за контакт: Мария иванова ильова
Електронна поща: maria.ilyova@mu-plovdiv.bg 📧
Телефон: 032 200 545 📞
URL: https://mu-plovdiv.bg 🌏
Адрес на профила на купувача: https://app.eop.bg/buyer/26851 🌏
Вид на възлагащия орган
Публичноправна организация
Основна дейност
Образование
Комуникация
URL на документите: https://app.eop.bg/today/606275 🌏
URL адрес за участие: https://app.eop.bg/today/606275 🌏
Име: Цаис еоп
Електронно подаване: Задължително
Допълнителна информация
Орган за преглед
Име: Комисия за защита на конкуренцията
Национален регистрационен номер:
000698612
Пощенски адрес: бул. Витоша № 18
Пощенски код: 1000
Пощенски град: София
Регион: София (столица) 🏙️
Държава: България 🇧🇬
Звено за контакт: Комисия за защита на конкуренцията
Електронна поща: delovodstvo@cpc.bg 📧
Телефон: +359 29356113 📞
Факс: +359 29807315 📠
URL: http://www.cpc.bg 🌏
Процедура за преглед
Точна информация за крайния срок (крайните срокове) за процедурите за преразглеждане: Съгласно чл.197 ал.1 т.1 от ЗОП
Информация за електронните работни потоци
Приемат се електронни фактури
Източник: OJS 2026/S 171-610399 (2026-09-03)
Нови обществени поръчки в свързани категории 🆕
- Лабораторно, оптично и прецизно оборудване (без стъклени изделия) (>20 нови обществени поръчки)
- Апарати за регистриране на присъствието и подобни апарати за отчитане; паркингови времеброячи
- Геоложки и геофизични инструменти
- Измервателни инструменти (4)
- Навигационни и метеорологични инструменти (1)
- Оборудване за управление на промишлени процеси и оборудване за дистанционно управление
- Оптически инструменти (2)
- Различни видове инструменти за оценка или изпитване (1)
- Уреди за контрол и изпитания (4)
- Уреди за контрол на физически характеристики (7)