„Закупуване, доставка и монтаж на офис оборудване и сървъри за нуждите на дирекция „Развитие на селските райони”
Министерство на земеделието и храните
„Закупуване, доставка и монтаж на офис оборудване и сървъри за нуждите на дирекция „Развитие на селските райони” съгласно т. 3 от Техническото задание на Възложителя /www.mzh.government.bg - рубрика "Обществени поръчки/.
Краен срокСрокът за получаване на офертите беше 2011-12-30. Обществената поръчка беше публикувана на 2011-12-06.
ДоставчициСледните доставчици са споменати в решенията за възлагане или в други документи за обществени поръчки:
Кой? Какво? Къде?
История на обществените поръчки
| Дата | Документ |
|---|---|
| 2011-12-06 | Обявление за поръчка |
| 2012-03-15 | Обявление за възлагане на поръчка |
Обявление за поръчка (2011-12-06)
Обект
Обхват на обществената поръчка
Заглавие: Мрежово оборудване
Количество или обем:
Метаданни на обявлението
Оригинален език: български 🗣️
Вид на документа: Обявление за поръчка
Естество на договора: Доставки
Регламент: Европейски съюз
Общ терминологичен речник за обществените поръчки (CPV)
Код: Мрежово оборудване 📦
Процедура
Вид на процедурата: Открита процедура
Вид на офертата: Кандидатстване за всички лотове
Критерии за награждаване
Икономически най-изгодната оферта
Възлагащ орган
Идентичност
Държава: България 🇧🇬
Вид на възложителя: Министерство или всякакъв друг национален или федерален орган
Име на възложителя: Министерство на земеделието и храните
Пощенски адрес: бул. Христо Ботев №55
Пощенски код: 1040
Пощенски град: София
Контакт
Интернет адрес: http://www.mzh.government.bg 🌏
Електронна поща: rapostolova@mzh.government.bg 📧
Телефон: +359 298511870 📞
Факс: +359 29813422 📠
Препратка
Дати
Дата на изпращане: 2011-12-06 📅
Краен срок за подаване: 2011-12-30 📅
Дата на публикуване: 2011-12-10 📅
Идентификатори
Номер на обявлението: 2011/S 238-384327
Препратка към обявление: 2011/S 43-070423
Брой на ОВ-S: 238
Допълнителна информация
Обект
Обхват на обществената поръчка
Кратко описание:
Наименование на финансирания от ЕС проект или програма:
Основен обект или място на изпълнение: бул. Христо Ботев 55, БЪЛГАРИЯ/BULGARIA.
Правна, икономическа, финансова и техническа информация
Условия за участие
Годност за упражняване на професионалната дейност:
Икономическо и финансово състояние:
Минимално(и) ниво(а) на стандарти:
Минимално(и) ниво(а) на стандарти:
Изпълнение на договора
Изисквани депозити и гаранции:
Основни условия за финансиране и условия за плащане и/или позоваване на съответните разпоредби, които ги уреждат:
Процедура
Начин на плащане за документите:
Срок на валидност на офертата: 120 дни
Дата на отваряне на офертите: 2012-01-04 📅
Място на отваряне: Гр. София, Министерство на земеделието и храните, БЪЛГАРИЯ/BULGARIA.
Място: Гр. София, Министерство на земеделието и храните, БЪЛГАРИЯ/BULGARIA.
Информация относно упълномощените лица и процедурата на отваряне:
Критерий: 1. предложена цена (80)
2. срок за реакция и ремонт на дефектирало устройство (20)
Езици
Други езици: Български.
Възлагащ орган
Контакт
Звено за контакт: Росица Апостолова
Електронна поща: cpcadmin@cpc.bg 📧
Препратка
Дати
Дата на публикуване: 2011-02-28 📅
Идентификатори
Номер на известието в ОВ Д: 2011/S 43-070423
Допълнителна информация
Орган за преглед
Име: Комисия за защита на конкуренцията
Пощенски адрес: бул. Витоша № 18
Пощенски град: София
Пощенски код: 1000
Държава: България 🇧🇬
Електронна поща: cpcadmin@cpc.bg 📧
Телефон: +359 29884070 📞
Факс: +359 29807315 📠
Информация относно сроковете за подаване на жалби: Съгласно чл. 120 от Закона за обществените поръчки.
Служба, от която може да се получи информация за процедурата по преразглеждане
Същото като: Орган за преглед
Източник: OJS 2011/S 238-384327 (2011-12-06)
Обект
Обхват на обществената поръчка
Заглавие: Мрежово оборудване
Количество или обем:
„Закупуване, доставка и монтаж на офис оборудване и сървъри за нуждите на дирекция „Развитие на селските райони” съгласно т. 3 от Техническото задание на Възложителя /www.mzh.government.bg - рубрика "Обществени поръчки/.200 000
Обща стойност на поръчката: 200 000 💰
Метаданни на обявлението
Оригинален език: български 🗣️
Вид на документа: Обявление за поръчка
Естество на договора: Доставки
Регламент: Европейски съюз
Общ терминологичен речник за обществените поръчки (CPV)
Код: Мрежово оборудване 📦
Процедура
Вид на процедурата: Открита процедура
Вид на офертата: Кандидатстване за всички лотове
Критерии за награждаване
Икономически най-изгодната оферта
Възлагащ орган
Идентичност
Държава: България 🇧🇬
Вид на възложителя: Министерство или всякакъв друг национален или федерален орган
Име на възложителя: Министерство на земеделието и храните
Пощенски адрес: бул. Христо Ботев №55
Пощенски код: 1040
Пощенски град: София
Контакт
Интернет адрес: http://www.mzh.government.bg 🌏
Електронна поща: rapostolova@mzh.government.bg 📧
Телефон: +359 298511870 📞
Факс: +359 29813422 📠
Препратка
Дати
Дата на изпращане: 2011-12-06 📅
Краен срок за подаване: 2011-12-30 📅
Дата на публикуване: 2011-12-10 📅
Идентификатори
Номер на обявлението: 2011/S 238-384327
Препратка към обявление: 2011/S 43-070423
Брой на ОВ-S: 238
Допълнителна информация
Пълен достъп по електронен път до документацията за участие в процедурата може да се получи на електронната страница на МЗХ - www.mzh.government.bg.
Обект
Обхват на обществената поръчка
Кратко описание:
„Закупуване, доставка и монтаж на офис оборудване и сървъри за нуждите на дирекция „Развитие на селските райони” съгласно т. 3 от Техническото задание на Възложителя /www.mzh.government.bg - рубрика "Обществени поръчки/.
Количество или обем:
„Закупуване, доставка и монтаж на офис оборудване и сървъри за нуждите на дирекция „Развитие на селските райони” съгласно т. 3 от Техническото задание на Възложителя /www.mzh.government.bg - рубрика "Обществени поръчки/.
Продължителност: 30 дни Наименование на финансирания от ЕС проект или програма:
Финансиране от бюджета на МЗХ по линия на Техническа помощ от Програмата за развитие на селските райони 2007-2013 г. Плащане в български лева по банков път.
Място на изпълнение
Основен обект или място на изпълнение: бул. Христо Ботев 55, БЪЛГАРИЯ/BULGARIA.
Правна, икономическа, финансова и техническа информация
Условия за участие
Годност за упражняване на професионалната дейност:
— Копие от документа за регистрация - удостоверение за актуално състояние, издадено от съответния окръжен съд /оригинал или нотариално заверено/ или единен идентификационен код съгласно чл. 23 от Закона за търговския регистър, когато участникът е юридическо лице или едноличен търговец, а когато е физическо лице - копие от документ за самоличност. Чуждестранните лица представят еквивалентен документ на удостоверението за актуално състояние, издаден от съдебен или административен орган на държавата, в която са установени,
Покажи повече
— Когато участникът е обединение на физически и/или юридически лица, при подаване на офертата следва да представи, както документ за учредяване на обединението, така и решение за първоначална регистрация на всеки отделен участник в обединението или единен идентификационен код съгласно чл. 23 от Закона за търговския регистър,
Покажи повече
— Декларации от управителя, съответно от управителите на участника, относно обстоятелствата по чл. 47, ал. 1, ал. 2 и ал. 5 от ЗОП - /приложение № 7,8,9 от документацията за участие/.
— Годишен баланс за 2008 г., 2009 г. и 2010 година,
— Отчет за приходите и разходите на участника за 2008 г., 2009 г. и 2010 година.
— Оборотът от дейността на участника трябва да е минимум 400 000 /четиристотин хиляди/ BGN без ДДС общо за последните 3 /три/ финансови години - 2008 г., 2009 г. и 2010 г.
Технически и професионални способности:
А/ Декларация, съдържаща списък на основните договори за доставки (сходни с настоящата поръчка), изпълнени от участника през последните три години, включително име на поръчката идентификационен номер, източниците на финансиране, стойностите, датите и получателите, придружен от препоръки за добро изпълнение - /приложение № 13/;
Покажи повече
Б/ заверено копие от валиден сертификат с превод на български за управление на качеството, съгласно ISO 9001:2000 в областта на настоящата поръчка;
В/ Участникът може да представи и други документи, доказващи техническите и професионални възможности.
А/ участникът следва да представи референции за договори за доставки (сходни с настоящата поръчка), изпълнени от участника през последните три години;
Б/ заверено копие от валиден сертификат с превод на български за управление на качеството, съгласно ISO 9001:2000 в областта на настоящата поръчка.
Изисквани депозити и гаранции:
Гаранция за участие - 2 000 /две хиляди/ BGN. Гаранцията за участие се представя във форма, съгласно чл. 60, ал. 1 от ЗОП; сметката на МЗХ е: IBAN BG 08 BNBG 9661 3300 1500 02 BIC - BNBGBGSD; БНБ – ЦУ.
Гаранция за изпълнение - 3 % от от стойността на договора,представени във формата, съгласно чл. 60, ал. 1 от ЗОП по сметка на МЗХ: BG 08 BNBG 9661 3300 1500 02, BIC - BNBGBGSD; БНБ – ЦУ.
Финансиране от бюджета на МЗХ по линия на Техническа помощ от Програмата за развитие на селските райони 2007-2013 г. Плащане в български лева по банков път.
Други особени условия:
Основания за отстраняване на участник от процедурата - съгласно чл. 69, ал. 1 от ЗОП, включително наличието на всяко едно от обстоятелствата по чл. 47, ал. 2 от ЗОП.
Процедура
Начин на плащане за документите:
Документацията за участие в процедурата се получава в сградата на МЗХ, гише "Обществени поръчки" - Приемна и се заплаща по сметка на МЗХ: IBAN BG 97 BNBG 9661 3000 1500 01; BIC BNBGBGSD; БНБ – ЦУ.
Пълен достъп по електронен път до документацията за участие в процедурата може да се получи на електронната страница на МЗХ - www.mzh.government.bg.
Дата на отваряне на офертите: 2012-01-04 📅
Място на отваряне: Гр. София, Министерство на земеделието и храните, БЪЛГАРИЯ/BULGARIA.
Място: Гр. София, Министерство на земеделието и храните, БЪЛГАРИЯ/BULGARIA.
Информация относно упълномощените лица и процедурата на отваряне:
Законните представители на кандидатите, участващи в процедурата, или техни упълномощени с нотариално заверено пълномощно, представители, както и представители на средствата за масова информация и юридически лица с нестопанска цел.
Критерии за награждаване
Критерий: 1. предложена цена (80)
2. срок за реакция и ремонт на дефектирало устройство (20)
Езици
Други езици: Български.
Възлагащ орган
Контакт
Звено за контакт: Росица Апостолова
Електронна поща: cpcadmin@cpc.bg 📧
Препратка
Дати
Дата на публикуване: 2011-02-28 📅
Идентификатори
Номер на известието в ОВ Д: 2011/S 43-070423
Допълнителна информация
Орган за преглед
Име: Комисия за защита на конкуренцията
Пощенски адрес: бул. Витоша № 18
Пощенски град: София
Пощенски код: 1000
Държава: България 🇧🇬
Електронна поща: cpcadmin@cpc.bg 📧
Телефон: +359 29884070 📞
Факс: +359 29807315 📠
Информация относно сроковете за подаване на жалби: Съгласно чл. 120 от Закона за обществените поръчки.
Служба, от която може да се получи информация за процедурата по преразглеждане
Същото като: Орган за преглед
Източник: OJS 2011/S 238-384327 (2011-12-06)
Обявление за възлагане на поръчка (2012-03-15)
Обект
Обхват на обществената поръчка
Обща стойност на поръчката: 144 410 💰
Метаданни на обявлението
Вид на документа: Обявление за възлагане на поръчка
Процедура
Вид на офертата: Не е приложимо
Възлагащ орган
Идентичност
Пощенски адрес: бул. Христо Ботев 55
Препратка
Дати
Дата на изпращане: 2012-03-15 📅
Дата на публикуване: 2012-03-17 📅
Идентификатори
Номер на обявлението: 2012/S 54-087569
Препратка към обявление: 2011/S 238-384327
Брой на ОВ-S: 54
Обект
Обхват на обществената поръчка
Референтен номер: 00969-2011-0040
Място на изпълнение
Основен обект или място на изпълнение: гр. София, бул. Христо Ботев 55, БЪЛГАРИЯ/BULGARIA.
Процедура
Критерии за награждаване
Критерий: 1. срок за реакция и ремонт на дефектирало устройство (20)
2. предлагана цена (80)
Възлагане на договор
Дата на сключване на договора: 2012-02-08 📅
Име: "Контракс" ЕАД, ЕИК 175415627
Пощенски адрес: ул. „Тинтява” № 13
Пощенски град: София
Пощенски код: 1000
Държава: България 🇧🇬
Електронна поща: office@kontrax.bg 📧
Информация за търгове
Брой получени оферти: 7
Допълнителна информация
Орган за преглед
Интернет адрес: http://www.cpc.bg 🌏
Източник: OJS 2012/S 054-087569 (2012-03-15)
Обект
Обхват на обществената поръчка
Обща стойност на поръчката: 144 410 💰
Метаданни на обявлението
Вид на документа: Обявление за възлагане на поръчка
Процедура
Вид на офертата: Не е приложимо
Възлагащ орган
Идентичност
Пощенски адрес: бул. Христо Ботев 55
Препратка
Дати
Дата на изпращане: 2012-03-15 📅
Дата на публикуване: 2012-03-17 📅
Идентификатори
Номер на обявлението: 2012/S 54-087569
Препратка към обявление: 2011/S 238-384327
Брой на ОВ-S: 54
Обект
Обхват на обществената поръчка
Референтен номер: 00969-2011-0040
Място на изпълнение
Основен обект или място на изпълнение: гр. София, бул. Христо Ботев 55, БЪЛГАРИЯ/BULGARIA.
Процедура
Критерии за награждаване
Критерий: 1. срок за реакция и ремонт на дефектирало устройство (20)
2. предлагана цена (80)
Възлагане на договор
Дата на сключване на договора: 2012-02-08 📅
Име: "Контракс" ЕАД, ЕИК 175415627
Пощенски адрес: ул. „Тинтява” № 13
Пощенски град: София
Пощенски код: 1000
Държава: България 🇧🇬
Електронна поща: office@kontrax.bg 📧
Информация за търгове
Брой получени оферти: 7
Допълнителна информация
Орган за преглед
Интернет адрес: http://www.cpc.bg 🌏
Източник: OJS 2012/S 054-087569 (2012-03-15)
Нови обществени поръчки в свързани категории 🆕