Пълна сервизна поддръжка на принтери Kyocera
Държавен фонд "Земеделие"
Предмет на настоящата обществена поръчка е осигуряване на пълна сервизна поддръжка на място на 200 (двеста) броя принтери модел Kyocera FS-3900DN и 100 (сто) броя принтери модел Kyocera FS-2020DN.
Краен срокСрокът за получаване на офертите беше 2012-10-11. Обществената поръчка беше публикувана на 2012-09-17.
ДоставчициСледните доставчици са споменати в решенията за възлагане или в други документи за обществени поръчки:
Кой? Какво?- • Услуги по ремонт и поддържане на персонални компютри › Услуги по поддържане и ремонт на периферни компютърни устройства
- • България
История на обществените поръчки
| Дата | Документ |
|---|---|
| 2012-09-17 | Обявление за поръчка |
| 2012-11-23 | Обявление за възлагане на поръчка |
Обявление за поръчка (2012-09-17)
Обект
Обхват на обществената поръчка
Заглавие: Услуги по поддържане и ремонт на периферни компютърни устройства
Количество или обем: 300 бр. принтери
Метаданни на обявлението
Оригинален език: български 🗣️
Вид на документа: Обявление за поръчка
Естество на договора: Услуги
Регламент: Европейски съюз
Общ терминологичен речник за обществените поръчки (CPV)
Код: Услуги по поддържане и ремонт на периферни компютърни устройства 📦
Процедура
Вид на процедурата: Открита процедура
Вид на офертата: Кандидатстване за всички лотове
Критерии за награждаване
Най-ниска цена
Възлагащ орган
Идентичност
Държава: България 🇧🇬
Вид на възложителя: Публичноправна организация
Име на възложителя: Държавен фонд "Земеделие"
Пощенски адрес: бул. "Цар Борис III" № 136
Пощенски код: 1618
Пощенски град: София
Контакт
Интернет адрес: http://www.dfz.bg 🌏
Електронна поща: op_dfz@dfz.bg 📧
Телефон: +359 28187274 📞
Факс: +359 29523567 📠
Препратка
Дати
Дата на изпращане: 2012-09-17 📅
Краен срок за подаване: 2012-10-11 📅
Дата на публикуване: 2012-09-20 📅
Идентификатори
Номер на обявлението: 2012/S 181-297600
Препратка към обявление: 2012/S 44-072139
Брой на ОВ-S: 181
Допълнителна информация
Обект
Обхват на обществената поръчка
Кратко описание:
Място на изпълнение
Основен обект или място на изпълнение: Централно управление /ЦУ/ и Областни дирекции /ОД/ на Държавен фонд "Земеделие".
Правна, икономическа, финансова и техническа информация
Условия за участие
Годност за упражняване на професионалната дейност:
Икономическо и финансово състояние:
Минимално(и) ниво(а) на стандарти:
Технически и професионални способности:
Минимално(и) ниво(а) на стандарти:
Изпълнение на договора
Изисквани депозити и гаранции:
Основни условия за финансиране и условия за плащане и/или позоваване на съответните разпоредби, които ги уреждат:
Процедура
Начин на плащане за документите:
Срок на валидност на офертата: 120 дни
Дата на отваряне на офертите: 2012-10-12 📅
Място на отваряне: Гр. София, бул. "Цар Борис III" № 136.
Място: Гр. София, бул. "Цар Борис III" № 136.
Информация относно упълномощените лица и процедурата на отваряне:
Други езици: Български.
Възлагащ орган
Контакт
Звено за контакт: София Джокова
Дирекция "Обществени поръчки"
Адрес на профила на купувача: http://www.dfz.bg 🌏
Име: Държавен фонд "Земеделие"
Звено за контакт: Елена Кръстева
Деловодство - стая 116
Телефон: +359 28187161 📞
Електронна поща: dfz@dfz.bg 📧
Факс: +359 28187167 📠
URL за документи: http://www.dfz.bg 🌏
URL за участие: http://www.dfz.bg 🌏
Електронна поща: cpcadmin@cpc.bg 📧
Препратка
Дати
Дата на публикуване: 2012-03-03 📅
Идентификатори
Номер на известието в ОВ Д: 2012/S 44-072139
Допълнителна информация
Допълнителна информация
Орган за преглед
Име: Комисия за защита на конкуренцията
Пощенски адрес: бул. Витоша № 18
Пощенски град: София
Пощенски код: 1000
Държава: България 🇧🇬
Електронна поща: cpcadmin@cpc.bg 📧
Телефон: +359 29884070 📞
Интернет адрес: http://www.cpc.bg 🌏
Факс: +359 29807315 📠
Информация относно сроковете за подаване на жалби: 10-дневен срок, съгласно чл. 120 от ЗОП
Служба, от която може да се получи информация за процедурата по преразглеждане
Същото като: Орган за преглед
Източник: OJS 2012/S 181-297600 (2012-09-17)
Обект
Обхват на обществената поръчка
Заглавие: Услуги по поддържане и ремонт на периферни компютърни устройства
Количество или обем: 300 бр. принтери
Метаданни на обявлението
Оригинален език: български 🗣️
Вид на документа: Обявление за поръчка
Естество на договора: Услуги
Регламент: Европейски съюз
Общ терминологичен речник за обществените поръчки (CPV)
Код: Услуги по поддържане и ремонт на периферни компютърни устройства 📦
Процедура
Вид на процедурата: Открита процедура
Вид на офертата: Кандидатстване за всички лотове
Критерии за награждаване
Най-ниска цена
Възлагащ орган
Идентичност
Държава: България 🇧🇬
Вид на възложителя: Публичноправна организация
Име на възложителя: Държавен фонд "Земеделие"
Пощенски адрес: бул. "Цар Борис III" № 136
Пощенски код: 1618
Пощенски град: София
Контакт
Интернет адрес: http://www.dfz.bg 🌏
Електронна поща: op_dfz@dfz.bg 📧
Телефон: +359 28187274 📞
Факс: +359 29523567 📠
Препратка
Дати
Дата на изпращане: 2012-09-17 📅
Краен срок за подаване: 2012-10-11 📅
Дата на публикуване: 2012-09-20 📅
Идентификатори
Номер на обявлението: 2012/S 181-297600
Препратка към обявление: 2012/S 44-072139
Брой на ОВ-S: 181
Допълнителна информация
ДФ "Земеделие" предоставя пълен достъп по електронен път до документацията за участие в процедурата, която се публикува на интернет адреса на възложителя: http://www.dfz.bg, раздел "Профил на купувача", до изтичане на срока за закупуване на документацията, посочен в раздел IV, т. 3.3. от настоящото обявление.
Информацията за часа и мястото на отваряне и оповестяване на ценовите оферти ще бъде публикувана на официалния интернет адрес на ДФ "Земеделие" - http://www.dfz.bg.
Покажи повече
Обект
Обхват на обществената поръчка
Кратко описание:
Предмет на настоящата обществена поръчка е осигуряване на пълна сервизна поддръжка на място на 200 (двеста) броя принтери модел Kyocera FS-3900DN и 100 (сто) броя принтери модел Kyocera FS-2020DN.
Продължителност: 36 месеца Място на изпълнение
Основен обект или място на изпълнение: Централно управление /ЦУ/ и Областни дирекции /ОД/ на Държавен фонд "Земеделие".
Правна, икономическа, финансова и техническа информация
Условия за участие
Годност за упражняване на професионалната дейност:
Необходимите документи, които участникът трябва да представи за участие, са:
1. Списък на документите, съдържащи се в офертата, подписан от участника или упълномощеното от него лице;
2. Оферта - попълва се по образец;
3. Заверено копие от документа за регистрация или единен идентификационен код /ЕИК/, съгласно чл. 23 от ЗТР, когато участникът е юридическо лице или едноличен търговец; копие от документа за самоличност – за участник, физическо лице;
4. Пълномощно на лицето, което представлява участника в процедурата, в случай че офертата не е подписана от управляващия и представляващ участника съгласно актуалната му регистрация;
5. В случай, че участникът е обединение, което не е юридическо лице - документ, подписан от лицата в обединението, в който задължително се посочва представляващият.
6. Декларация по чл. 47, ал. 1, т. 1 и ал. 2, т. 5 и ал. 5, т. 1 от ЗОП - по образец;
7. Декларация по чл. 47, ал. 1, т. 2 и т. 3, ал. 2, т. 1, т. 3 и т. 4 и ал. 5, т. 2 от ЗОП - по образец;
Наличие на някое от обстоятелствата по чл. 47, ал. 2, т. 1, т. 3 и т. 4 води до отстраняване на участника от процедурата.
8. Доказателства за икономическото и финансово състояние и за техническите възможности и/или квалификация на участника съгласно поле III.2.2) и III.2.3) от настоящото обявление и документацията за участие;
9. Документ за внесена гаранция за участие в процедурата;
10. Административни сведения за участника – по образец;
11. Декларация от всеки от подизпълнителите относно съгласие за участието му в изпълнението на поръчката, когато е приложимо - по образец;
12. Декларация за приемане на условията в проекта на договор – по образец;
13. Документ за закупуване на документация за участие в процедурата – заверено от участника копие;
Документите по т.1-13 се поставят в плик №1 "Документи за подбор", съгласно документацията за участие.
14. Техническо предложение за изпълнение на поръчката (изготвено по образец) с приложено описание на система на участника за приемане и изпълнение на заявки и отстраняване на проблеми- поставя се в Плик № 2 – "Предложение за изпълнение на поръчката";
Покажи повече
15. Ценово предложение (изготвя се по образец) - поставя се в Плик № 3 – "Предлагана цена".
1.1. Справка-декларация за общия оборот и за оборота от сходни с предмета на поръчката дейности, за последните 3 /три/ финансови години /2009, 2010 и 2011 г./, в зависимост от датата, на която участникът е учреден или е започнал дейността си. Справката се попълва по образец.
Покажи повече
1.2. Заверени копия от баланса и отчета за приходи и разходи за 2009 г., 2010 г. и 2011 г., в зависимост от датата, на която участникът е учреден или е започнал дейността си.
1. Да има реализиран оборот от сходни с предмета на поръчката дейности /поддръжка на офис техника и доставка на консумативи за нея/ общо за последните 3 /три/ финансови години /2009, 2010 и 2011 г./ или от датата, на която участникът е учреден или е започнал дейността си, не по-малко от 180 000 /сто и осемдесет хиляди/ BGN.
Покажи повече
1.1. Списък на изпълнените договори с предмет - поддръжка на офис техника, изпълнени през последните 3 (три) години (2009, 2010 и 2011 г.), в зависимост от датата, на която участникът е учреден или е започнал дейността си, с посочени: предмет, възложител (получател), стойност, начална и крайна дата на всеки договор, качество, в което е изпълняван договора (в качеството на изпълнител, участник в обединение или подизпълнител) - попълва се по образец към документацията за участие в процедурата;
Покажи повече
1.2. Препоръки за добро изпълнение за включените в списъка договори.
2. Оторизационно писмо от производителя на оборудването или от негов официален представител за правото на участника за сервиз на принтери Kyocera. В писмото трябва да са посочени и продуктовите номера на консумативите и консумативните резервни части, които производителя одобрява за използване на моделите принтери обект на поддръжката
Покажи повече
3. Заверено копие от валиден сертификат ISO 9001:2008 или еквивалентен.
4. Списък с имената на обучените специалисти и доказателства за тяхната квалификация и опит в сервизиране на принтери Kyocera.
За доказателства се приемат сертификати за преминато обучение при производителя или в негов оторизиран сервиз, или поне 2 години опит в оторизиран сервиз на Kyocera.
1. През последните 3 (три) години (2009, 2010 и 2011 г.) участникът да е изпълнил успешно поне два договора с предмет поддръжка на офис техника, придружени с препоръки за добро изпълнение.
2. Участникът да е оторизиран от производителя или от негов официален представител за сервиз и доставка на консумативи и резервни части на принтерите обект на поддръжката.
3. Участникът да има внедрена система за управление на качеството ISO 9001:2008 или еквивалентна.
4. Участникът да има на разположение минимум трима обучени специалисти за сервиз на принтери Kyocera.
Изисквани депозити и гаранции:
1. Гаранция за участие в процедурата:
1.1. Размер: 1 800 (хиляда и осемстотин) BGN, представляващи 1 % от прогнозната стойност на поръчката без ДДС;
1.2. Условия - представя се заедно с офертата за участие в процедурата. Гаранцията се представя под формата на банкова гаранция - в оригинал, или парична сума, преведена по банковата сметка на Държавен фонд "Земеделие" в БНБ - ЦУ:
IBAN BG 87 BNBG 9661 3200 1700 01.
BIC: BNBGBGSD.
Гаранцията за участие следва да покрива срока на валидност на офертата - 120 / стo и двадесет/ дни от крайния срок за получаване на офертите.
Участник, който не е приложил към офертата си документ за гаранция за участие, се отстранява, съгласно чл. 69, ал. 1, т. 1 от ЗОП.
2. Гаранция за изпълнение на договора:
2.1. Размер: 3 % /три процента/ от максималната допустима стойност на поръчката без ДДС;
2.2. Условия - представя се при сключване на договора за възлагане на обществената поръчка. Гаранцията следва да бъде представена като безусловна и неотменима банкова гаранция или да бъде преведена по банковата сметка на Държавен фонд "Земеделие" в БНБ - ЦУ:
Покажи повече
В случай че гаранцията се представи като банкова гаранция, то срокът на действието й следва да бъде не по-кратък от 38 (тридесет и осем) месеца след сключване на договора.
Заплащането се извършва периодично, при условията на проекта на договор – Приложение № 11 към документацията за участие.
Начин на плащане на подготвителния период – в срок до 10 (десет) работни дни след приключване на подготвителния период за всички принтери и представяне на фактура и обобщен протокол с извършените дейности, подменени части, брой отчетени копия, констатации за работоспособност на принтерите.
Покажи повече
Начин на плащане на пълната сервизна поддръжка – на всеки 3 месеца, в срок до 10 (десет) работни дни след представяне на фактура и обобщен протокол за отчет на брой копия през периода, при условията на проекта на договор.
Процедура
Начин на плащане за документите:
В касата на ДФ "Земеделие" - 5 BGN с ДДС.
Документацията за участие може да се получи в срока, посочен в раздел IV.3.3. от настоящото обявление всеки работен ден до 17:00 часа в сградата на ДФ "Земеделие" срещу представен документ за платени 5 /седем/ BGN с ДДС в касата на ДФ "Земеделие" или преведени по банковата сметка на Държавен фонд "Земеделие" в БНБ – ЦУ:
Покажи повече
IBAN BG 87 BNBG 9661 3200 1700 01.
BIC: BNBGBGSD.
Изпращането на документацията за участие е за сметка на лицето, отправило искането.
Документацията за участие се изпраща след изрично писмено искане с посочен точен адрес за кореспонденция, телефон и факс за връзка и придружено с документ за платена такса.
Дата на отваряне на офертите: 2012-10-12 📅
Място на отваряне: Гр. София, бул. "Цар Борис III" № 136.
Място: Гр. София, бул. "Цар Борис III" № 136.
Информация относно упълномощените лица и процедурата на отваряне:
На отварянето на офертите могат да присъстват участници или техни упълномощени представители, представители на средства за масова информация, както и юридически лица с нестопанска цел.
Езици
Други езици: Български.
Възлагащ орган
Контакт
Звено за контакт: София Джокова
Дирекция "Обществени поръчки"
Адрес на профила на купувача: http://www.dfz.bg 🌏
Име: Държавен фонд "Земеделие"
Звено за контакт: Елена Кръстева
Деловодство - стая 116
Телефон: +359 28187161 📞
Електронна поща: dfz@dfz.bg 📧
Факс: +359 28187167 📠
URL за документи: http://www.dfz.bg 🌏
URL за участие: http://www.dfz.bg 🌏
Електронна поща: cpcadmin@cpc.bg 📧
Препратка
Дати
Дата на публикуване: 2012-03-03 📅
Идентификатори
Номер на известието в ОВ Д: 2012/S 44-072139
Допълнителна информация
ДФ "Земеделие" предоставя пълен достъп по електронен път до документацията за участие в процедурата, която се публикува на интернет адреса на възложителя: http://www.dfz.bg, раздел "Профил на купувача", до изтичане на срока за закупуване на документацията, посочен в раздел IV, т. 3.3. от настоящото обявление.
Покажи повече
Информацията за часа и мястото на отваряне и оповестяване на ценовите оферти ще бъде публикувана на официалния интернет адрес на ДФ "Земеделие" - http://www.dfz.bg.
Допълнителна информация
Орган за преглед
Име: Комисия за защита на конкуренцията
Пощенски адрес: бул. Витоша № 18
Пощенски град: София
Пощенски код: 1000
Държава: България 🇧🇬
Електронна поща: cpcadmin@cpc.bg 📧
Телефон: +359 29884070 📞
Интернет адрес: http://www.cpc.bg 🌏
Факс: +359 29807315 📠
Информация относно сроковете за подаване на жалби: 10-дневен срок, съгласно чл. 120 от ЗОП
Служба, от която може да се получи информация за процедурата по преразглеждане
Същото като: Орган за преглед
Източник: OJS 2012/S 181-297600 (2012-09-17)
Обявление за възлагане на поръчка (2012-11-23)
Обект
Обхват на обществената поръчка
Обща стойност на поръчката: 0 💰
Метаданни на обявлението
Вид на документа: Обявление за възлагане на поръчка
Процедура
Вид на офертата: Не е приложимо
Възлагащ орган
Контакт
Телефон: +359 28187264 📞
Препратка
Дати
Дата на изпращане: 2012-11-23 📅
Дата на публикуване: 2012-11-27 📅
Идентификатори
Номер на обявлението: 2012/S 228-375040
Препратка към обявление: 2012/S 181-297600
Брой на ОВ-S: 228
Допълнителна информация
Възлагане на договор
Дата на сключване на договора: 2012-11-02 📅
Име: "Контракс" ЕАД, ЕИК 175415627
Пощенски адрес: ул. 'Тинтява" 13
Пощенски град: София
Пощенски код: 1113
Държава: България 🇧🇬
Електронна поща: sales@kontrax.bg 📧
Информация за търгове
Брой получени оферти: 1
Възлагащ орган
Контакт
Звено за контакт: дирекция "Обществени поръчки"
Източник: OJS 2012/S 228-375040 (2012-11-23)
Обект
Обхват на обществената поръчка
Обща стойност на поръчката: 0 💰
Метаданни на обявлението
Вид на документа: Обявление за възлагане на поръчка
Процедура
Вид на офертата: Не е приложимо
Възлагащ орган
Контакт
Телефон: +359 28187264 📞
Препратка
Дати
Дата на изпращане: 2012-11-23 📅
Дата на публикуване: 2012-11-27 📅
Идентификатори
Номер на обявлението: 2012/S 228-375040
Препратка към обявление: 2012/S 181-297600
Брой на ОВ-S: 228
Допълнителна информация
Информация за окончателната стойност на договора ще бъде изпратена за публикуване в Регистъра на обществените поръчки след приключване изпълнението на договора.
Възлагане на договор
Дата на сключване на договора: 2012-11-02 📅
Име: "Контракс" ЕАД, ЕИК 175415627
Пощенски адрес: ул. 'Тинтява" 13
Пощенски град: София
Пощенски код: 1113
Държава: България 🇧🇬
Електронна поща: sales@kontrax.bg 📧
Информация за търгове
Брой получени оферти: 1
Възлагащ орган
Контакт
Звено за контакт: дирекция "Обществени поръчки"
Източник: OJS 2012/S 228-375040 (2012-11-23)
Нови обществени поръчки в свързани категории 🆕