Доставка на нетни количества активна електрическа енергия от изпълнител-координатор на стандартна балансираща група за нуждите на община Стамболово по две обособени позиции
Община Стамболово
Предмет на обществената поръчка е доставка на нетни количества активна електрическа енергия от изпълнител-координатор на стандартна балансираща група за ниско напрежение за нуждите на община Стамболово“ по две обособени позиции:
2.1. Обособена позиция № 1: „Доставка на нетни количества активна електрическа енергия от изпълнител-координатор на стандартна балансираща група за ниско напрежение за нуждите на обекти на община Стамболово“
Прогнозното количество на нетни количества активна електрическа енергия по обособената позиция е в размер на 500 MWh.
2.2. Обособена позиция № 2: „Доставка на нетни количества активна електрическа енергия от изпълнител-координатор на стандартна балансираща група за ниско напрежение за нуждите на Образование, култура и спорт към Община Стамболово“
Прогнозното количество на нетни количества активна електрическа енергия по обособената позиция е в размер на 50 MWh.
Срокът за получаване на офертите беше 2023-02-28. Обществената поръчка беше публикувана на 2023-01-19.
ДоставчициСледните доставчици са споменати в решенията за възлагане или в други документи за обществени поръчки:
Кой? Какво? Къде?| Дата | Документ |
|---|---|
| 2023-01-19 | Обявление за поръчка |
| 2023-05-12 | Обявление за възлагане на поръчка |
Обект
Обхват на обществената поръчка
Заглавие: Електрическа енергия
Референтен номер: 00782-2023-0002
Кратко описание:
Оригинален език: български 🗣️
Вид на документа: Обявление за поръчка
Естество на договора: Доставки
Регламент: Европейски съюз
Общ терминологичен речник за обществените поръчки (CPV)
Код: Електрическа енергия 📦
Допълнителен CPV код: Електрическа енергия 📦
Място на изпълнение
NUTS-регион: Хасково 🏙️
Процедура
Вид на процедурата: Открита процедура
Вид на офертата: Кандидатстване за всички лотове
Критерии за награждаване
Най-ниска цена
Възлагащ орган
Идентичност
Държава: България 🇧🇬
Вид на възложителя: Регионален или местен орган
Име на възложителя: Община стамболово
Пощенски адрес: 6362 с.Стамболово, обл.Хасково
Пощенски код: 6362
Пощенски град: с.Стамболово
Контакт
Интернет адрес: https://www.stambolovo.bg/ 🌏
Електронна поща: obshtina.stambolovo@gmail.com 📧
Телефон: +359 37207000 📞
URL за документи: https://app.eop.bg/today/265394 🌏
URL за участие: https://app.eop.bg/today/265394 🌏
Препратка
Дати
Дата на изпращане: 2023-01-19 📅
Краен срок за подаване: 2023-02-28 📅
Дата на публикуване: 2023-01-24 📅
Идентификатори
Номер на обявлението: 2023/S 017-047430
Брой на ОВ-S: 17
Допълнителна информация
Обект
Обхват на обществената поръчка
Кратко описание:
Наименование на обособената позиция: Доставка на нетни количества активна електрическа енергия от изпълнител-координатор на стандартна балансираща група за нуждите на обекти на община Стамболово
Номер на обособената позиция: 1
Кратко описание:
Продължителност: 12 месеца
Наименование на обособената позиция: Доставка на нетни количества активна електрическа енергия от изпълнител-координатор на стандартна балансираща група за нуждите на Образование, култура и спорт към Община Стамболово
Номер на обособената позиция: 2
Кратко описание:
Място на изпълнение
Основен обект или място на изпълнение: община Стамболово
Правна, икономическа, финансова и техническа информация
Условия за участие
Годност за упражняване на професионалната дейност:
Технически и професионални способности: няма изисквания
Процедура
Правно основание: 32014L0024
Час за получаване на офертите: 23:59
Езици, на които могат да се подават офертите или заявленията за участие: български 🗣️
Срок на валидност на офертата: 4 месеца
Дата на отваряне на офертите: 2023-03-01 📅
Час на отваряне на офертите: 13:00
Място: В системата. Офертите ще бъдат разгледани по "обърнат ред" при условията на чл. 104, ал. 2 от ЗОП
Възлагащ орган
Идентичност
Национален регистрационен номер: 000904261
Контакт
Звено за контакт: Аднан Кязим Йълдъз
Адрес на профила на купувача: https://app.eop.bg/buyer/1225 🌏
URL на документите: https://app.eop.bg/today/265394 🌏
Допълнителна информация
Орган за преглед
Име: Комисия за защита на конкуренцията
Пощенски адрес: бул. Витоша № 18
Пощенски град: София
Пощенски код: 1000
Държава: България 🇧🇬
Телефон: +359 29356113 📞
Електронна поща: delovodstvo@cpc.bg 📧
Факс: +359 29807315 📠
Интернет адрес: http://www.cpc.bg 🌏
Информация относно сроковете за подаване на жалби: в 10-дневен срок от публикуване по чл.197, ал.1, т.4 от ЗОП пред КЗК
Източник: OJS 2023/S 017-047430 (2023-01-19)
Обект
Обхват на обществената поръчка
Обща стойност на поръчката: 37.50 BGN 💰
Метаданни на обявлението
Вид на документа: Обявление за възлагане на поръчка
Процедура
Вид на офертата: Не е приложимо
Препратка
Дати
Дата на изпращане: 2023-05-12 📅
Дата на публикуване: 2023-05-17 📅
Идентификатори
Номер на обявлението: 2023/S 095-293567
Препратка към обявление: 2023/S 017-047430
Брой на ОВ-S: 95
Възлагане на договор
Дата на сключване на договора: 2023-05-05 📅
Име: Кумер оод
Национален регистрационен номер: 200907117
Пощенски адрес: ул. Бяло Поле №.3, ет.4, офис 12
Пощенски град: гр. София
Пощенски код: 1404
Държава: България 🇧🇬
София (столица) 🏙️
Обща стойност на поръчката: 18.75 BGN 💰
Информация за търгове
Брой получени оферти: 5
Източник: OJS 2023/S 095-293567 (2023-05-12)
- Нефтопродукти, горива, електричество и други енергоизточници (>20 нови обществени поръчки)