„Доставка, монтаж, въвеждане в експлоатация и гаранционно обслужване на алтернативни отоплителни уреди, използващи за отопление електрическа енергия - климатици, по проект „За по-чист въздух в община Видин““
Община Видин
Предмета на обществената поръчка е Доставка, монтаж, въвеждане в експлоатация и гаранционно обслужване на алтернативни отоплителни уреди, използващи за отопление електрическа енергия - климатици, по проект „За по-чист въздух в община Видин“. Изпълнението на предмета на поръчката включва: - Доставка, монтаж, въвеждане в експлоатация, инструктаж/обучение за правилна експлоатация и гаранционно обслужване на алтернативни отоплителни уреди, за битово отопление в имотите на крайните получатели. Подробното описание се съдържа в Техническата спецификация, неразделна част от Документацията за участие.
Краен срокDeadline 2026-10-02
Кой? Какво?- • Уреди за подгряване на вода и отопление на сгради; водопроводно оборудване › Оборудване за отопление
- • Северозападен › Видин
- • Югозападен › София (столица)
История на обществените поръчки
| Дата | Документ |
|---|---|
| 2026-09-02 | Обявление за поръчка |
Обявление за поръчка (2026-09-02)
Обект
Обхват на обществената поръчка
Заглавие: „Доставка, монтаж, въвеждане в експлоатация и гаранционно обслужване на алтернативни отоплителни уреди, използващи за отопление електрическа енергия - климатици, по проект „За по-чист въздух в община Видин““
Референтен номер:
Кратко описание:
Вид на договора: Доставки
Продукти/услуги: Оборудване за отопление 📦
Очаквана стойност без ДДС: 1943958.68 EUR 💰
Описание
Вътрешен идентификатор:
Допълнителна информация:
Цел на стратегическите обществени поръчки: Намаление на екологичното въздействие
Използването на критерии за достъпността за лицата с увреждания в техническите спецификации: Критерии за достъпността за лицата с увреждания не са включени, защото поръчката не е предназначена за използване от физически лица
Критерии за екологосъобразна поръчка: Други критерии за екологосъобразни обществени поръчки
Държава: България 🇧🇬
Място на изпълнение: Видин 🏙️
Максимален брой подновявания: 0
Критерии за награждаване
Критерий за качество (наименование): Показател №2: Гаранционен срок (OГС); максимален брой точки – 40.
Цена ✅
Заглавие
Идентификационен номер на партидата:
Процедура
Вид процедура
Открита процедура ✅
Правно основание: Директива 2014/24/ЕС
Административна информация
Срок за получаване на офертите или заявленията за участие: 2026-10-02 23:59:59 📅
Условия за отваряне на офертите: 2026-10-05 14:00:00 📅
Условия за отваряне на офертите (място): В системата
Езици, на които могат да се подават офертите или заявленията за участие: български 🗣️
Минимален срок, през който оферентът трябва да поддържа офертата: 6 месеца
Информация за рамково споразумение или динамична система за покупки
Рамково споразумение с един оператор ✅
Максимален брой участници: 3
Тръжни условия
Изисква се гаранция ✅
Дата на отваряне: 2026-10-05 14:00:00 📅
Място: В системата
Електронно фактуриране: Разрешено
Правна, икономическа, финансова и техническа информация
Условия за участие
Критерий за подбор: Регистрация в съответен професионален регистър
Списък и кратко описание на правилата и критериите:
Критерий за подбор: Общ годишен оборот
Списък и кратко описание на правилата и критериите:
Критерий за подбор: Референции за определени доставки
Списък и кратко описание на правилата и критериите:
Изисквани депозити и гаранции:
Основание за изключване:
Описание на основанията за изключване:
Възлагащ орган
Име и адреси
Име: Община видин
Национален регистрационен номер:
Пощенски адрес: пл. БДИНЦИ №.2
Пощенски код: 3700
Пощенски град: гр.Видин
Регион: Видин 🏙️
Държава: България 🇧🇬
Звено за контакт: Ива Иванова
Електронна поща: zop@vidin.bg 📧
Телефон: +359 94609473 📞
Адрес на профила на купувача: https://app.eop.bg/buyer/27554 🌏
Вид на възлагащия орган
Регионален или местен орган
Основна дейност
Услуги по общофункционално управление на държавата
Комуникация
URL на документите: https://app.eop.bg/today/605019 🌏
URL адрес за участие: https://app.eop.bg/today/605019 🌏
Име: Цаис еоп
Средства от ЕС — програма: Европейски фонд за регионално развитие (ЕФРР) (2021/2027)
Електронно подаване: Задължително
Допълнителна информация
Допълнителна информация
Орган за преглед
Име: Комисия за защита на конкуренцията
Национален регистрационен номер:
Пощенски адрес: бул. Витоша № 18
Пощенски код: 1000
Пощенски град: София
Регион: София (столица) 🏙️
Държава: България 🇧🇬
Звено за контакт: Комисия за защита на конкуренцията
Електронна поща: delovodstvo@cpc.bg 📧
Телефон: +359 29356113 📞
Факс: +359 29807315 📠
URL: http://www.cpc.bg 🌏
Служба, от която може да се получи информация за процедурата по преразглеждане
Същото като: Орган за преглед
Процедура за преглед
Точна информация за крайния срок (крайните срокове) за процедурите за преразглеждане:
Информация за електронните работни потоци
Приемат се електронни фактури
Източник: OJS 2026/S 171-609459 (2026-09-02)
Обект
Обхват на обществената поръчка
Заглавие: „Доставка, монтаж, въвеждане в експлоатация и гаранционно обслужване на алтернативни отоплителни уреди, използващи за отопление електрическа енергия - климатици, по проект „За по-чист въздух в община Видин““
Референтен номер:
605019
Кратко описание:
Предмета на обществената поръчка е Доставка, монтаж, въвеждане в експлоатация и гаранционно обслужване на алтернативни отоплителни уреди, използващи за отопление електрическа енергия - климатици, по проект „За по-чист въздух в община Видин“.
Изпълнението на предмета на поръчката включва:
- Доставка, монтаж, въвеждане в експлоатация, инструктаж/обучение за правилна експлоатация и гаранционно обслужване на алтернативни отоплителни уреди, за битово отопление в имотите на крайните получатели.
Подробното описание се съдържа в Техническата спецификация, неразделна част от Документацията за участие.
Покажи повече
Продукти/услуги: Оборудване за отопление 📦
Очаквана стойност без ДДС: 1943958.68 EUR 💰
Описание
Вътрешен идентификатор:
605019
Допълнителна информация:
Съгласно чл. 81, ал. 3 от ЗОП, срокът на рамковото споразумение не може да бъде по-дълъг от 4 години, и не по-късно от крайната дата за изпълнение на проекта (31.12.2029г.), или до достигане на максимално допустимата обща стойност на рамковото споразумение, което от посочените обстоятелства настъпи най-рано.
Покажи повече
Целта на проекта на Община Видин е да се подобри качеството на атмосферния въздух на територията на общината чрез намаляване на емисиите на ФПЧ10 от битовото отопление като един от основните източници на замърсяване на въздуха.
Подход за намаляване на въздействието върху околната среда: Друго
Използването на критерии за достъпността за лицата с увреждания в техническите спецификации: Критерии за достъпността за лицата с увреждания не са включени, защото поръчката не е предназначена за използване от физически лица
Критерии за екологосъобразна поръчка: Други критерии за екологосъобразни обществени поръчки
Държава: България 🇧🇬
Място на изпълнение: Видин 🏙️
Максимален брой подновявания: 0
Критерии за награждаване
Критерий за качество (наименование): Показател №2: Гаранционен срок (OГС); максимален брой точки – 40.
Цена ✅
Заглавие
Идентификационен номер на партидата:
LOT-0001
Процедура
Вид процедура
Открита процедура ✅
Правно основание: Директива 2014/24/ЕС
Административна информация
Срок за получаване на офертите или заявленията за участие: 2026-10-02 23:59:59 📅
Условия за отваряне на офертите: 2026-10-05 14:00:00 📅
Условия за отваряне на офертите (място): В системата
Езици, на които могат да се подават офертите или заявленията за участие: български 🗣️
Минимален срок, през който оферентът трябва да поддържа офертата: 6 месеца
Информация за рамково споразумение или динамична система за покупки
Рамково споразумение с един оператор ✅
Максимален брой участници: 3
Тръжни условия
Изисква се гаранция ✅
Дата на отваряне: 2026-10-05 14:00:00 📅
Място: В системата
Електронно фактуриране: Разрешено
Правна, икономическа, финансова и техническа информация
Условия за участие
Критерий за подбор: Регистрация в съответен професионален регистър
Списък и кратко описание на правилата и критериите:
Участникът, трябва да е вписан в регистъра на фирмите, притежаващи документ за правоспособност (сертификат) по чл.17б, ал.2 от Закона за чистотата на атмосферния въздух, издаден по реда на чл. 17б, ал.3 от същия закон съгласно изискванията на чл. 10, Параграф 6 от Регламент (ЕС) № 517/2014, издаден от Българската браншова камара по машиностроене или еквивалентен документ, съгласно законодателството на държавата членка, в която е установен.
Участник физическо лице трябва да притежава документ за правоспособност по чл. 17б, ал.1, т. 1, 2 и 3 от Закона за чистотата на атмосферния въздух, или еквивалентен документ.
Деклариране: ЕЕДОП, част ІV „Критерии за подбор”, Раздел А. Годност, като посочва информация за наличието на валиден към крайния срок за получаване на офертите документ за правоспособност (сертификат) или еквивалентен документ. В случай, че доказателствата за посочената информация се съдържат в публичен регистър и са достъпни, в ЕЕДОП следва да се посочи препратка към публичния регистър.
Доказване: В случаите по чл. 67, ал. 5 и чл. 112, ал. 1, т. 2 ЗОП за доказване на съответствие с поставения критерий за подбор участникът представя Копие от валиден сертификат или еквивалентен документ. Когато избрания изпълнител е чуждестранно лице представя и документ, че има право да извършва възложените дейности на територията на Република България.
Покажи повече
Списък и кратко описание на правилата и критериите:
Всеки участник трябва да е реализирал за последните три приключили финансови години минимален общ оборот, в зависимост от датата, на която участникът е създаден или е започнал дейността си, както следва:
в размер на 3 880 000 евро без ДДС
Информацията може да обхваща и по-кратък период в зависимост от датата, на която участникът е създаден или е започнал дейността си.
Деклариране: ЕЕДОП, част ІV „Критерии за подбор”, Раздел Б. Икономическо и финансово състояние.
Доказване: Удостоверения от банки или справка за общия оборот за последните три приключили финансови години или годишни финансови отчети или техни съставни части, когато публикуването им се изисква съгласно законодателството на държавата, в която участникът е установен.
Когато по основателна причина кандидат или участник не е в състояние да представи поисканите от възложителя документи, той може да докаже своето икономическо и финансово състояние с помощта на всеки друг документ, който възложителят приеме за подходящ.
Покажи повече
Списък и кратко описание на правилата и критериите:
През последните 3 (три) години, считано от датата на подаване на офертата, участникът трябва да е изпълнил доставки с предмет идентичен или сходен с предмета на поръчката.
Като „сходни“ ще се приемат доставки с включен монтаж, тестване и въвеждане в експлоатация, изпълнени с една или повече доставки, които съвкупно през изискуемия период достигат изисквания брой устройства. Минимални изисквания:
- минимум 1 000 (хиляда) климатици
Деклариране: При подаване на офертата участникът декларира в ЕЕДОП съответствието с изискванията в Част IV „Критерии за подбор “, Раздел В „Технически и професионални способности“, като предостави и информация за вида на доставките идентични или сходни с предмета на поръчката, включително броя и вида на отоплителните устройства.
Доказване: Списък на доставките идентични или сходни с предмета на поръчката, изпълнени през последните 3 години, считано от датата на подаване на офертата, с посочване на стойностите, датите и получателите, заедно с документи, които доказват извършената доставка.
На основание чл. 67, ал. 5, Възложителят може да изисква по всяко време след отварянето на офертите представяне на всички или част от документите, чрез които се доказва информацията, посочена в ЕЕДОП, когато това е необходимо за законосъобразното провеждане на процедурата.
Покажи повече
При подписване на рамково споразумение, потенциалните изпълнители не внасят гаранция за изпълнение. Гаранция за изпълнение се представя преди подписването на всеки конкретен договор (след проведено ВКИ), от Изпълнителя, определен по предвидения в рамковото споразумение ред.
Покажи повече
Администриране на активите от ликвидатор
Аналогична на несъстоятелност ситуация съгласно националното законодателство
Банкрут
+ 20 повече
Детски труд и други форми на трафик на хора
Измами
Изпиране на пари или финансиране на тероризма
Конфликт на интереси, свързан с участието в процедурата за възлагане на обществена поръчка
Корупция
Нарушение на задължения в областта на екологичното право
Нарушение на задължения в областта на социалното право
Нарушение на задължения в областта на трудовото право
Неверни данни, укриване на информация, непредставяне на придружаващи документи или получаване на поверителна информация във връзка с процедурата
Неизпълнение на задължение, свързано с плащането на данъци
Неизпълнение на задължение, свързано с плащането на социалноосигурителни вноски
Неизпълнение на задълженията, установено на базата на специфични национални основания за изключване
Неплатежоспособност
Предсрочно прекратяване на договор и налагане на обезщетения или други подобни санкции
Прекратена стопанска дейност
Пряко или косвено участие в подготовката на процедурата за възлагане на обществена поръчка
Споразумение с кредиторите
Споразумения с други икономически оператори за нарушаване на конкуренцията
Терористични престъпления или престъпления, които са свързани с терористични дейности
Участие в престъпна организация
Кандидатът или участникът е осъден с влязла в сила присъда за престъпление по чл.…
… 321 или чл. 321а от Наказателния кодекс (чл. 54, ал. 1, т. 1 от ЗОП) или за аналогично престъпление в друга държава членка или трета страна (чл. 54, ал. 1, т. 2 от ЗОП)
… 301-307 от Наказателния кодекс (чл. 54, ал. 1, т. 1 от ЗОП) или за аналогично престъпление в друга държава членка или трета страна (чл. 54, ал. 1, т. 2 от ЗОП)
… 209-213 от Наказателния кодекс (чл. 54, ал. 1, т. 1 от ЗОП) или за аналогично престъпление в друга държава членка или трета страна (чл. 54, ал. 1, т. 2 от ЗОП)
… 114а - 114т от Наказателния кодекс (чл. 54, ал. 1, т. 1 от ЗОП) или за аналогично престъпление в друга държава членка или трета страна (чл. 54, ал. 1, т. 2 от ЗОП; по чл. 108а от Наказателния кодекс (изм. и доп., обн. ДВ, бр. 84 от 06.10.2023 г. – редакция в сила до 30.01.2026 г.) като престъпление, включено в обхвата на чл. 57, параграф 1 от Директива 2014/24/ЕС)
… 253-260 от Наказателния кодекс (чл. 54, ал. 1, т. 1 от ЗОП) или за аналогично престъпление в друга държава членка или трета страна (чл. 54, ал. 1, т. 2 от ЗОП)
… 159а-159г от Наказателния кодекс (чл. 54, ал. 1, т. 1 от ЗОП) или за аналогично престъпление в друга държава членка или трета страна (чл. 54, ал. 1, т. 2 от ЗОП)
Кандидатът или участникът има задължения за…
… данъци по смисъла на чл. 162, ал. 2, т. 1 от Данъчно-осигурителния процесуален кодекс и лихвите по тях към държавата или към общината по седалището на възложителя и на кандидата или участника, или аналогични задължения съгласно законодателството на държавата, в която кандидатът или участникът е установен, доказани с влязъл в сила акт на компетентен орган (чл. 54, ал. 1, т. 3 от ЗОП)
… задължителни осигурителни вноски по смисъла на чл. 162, ал. 2, т. 1 от Данъчно-осигурителния процесуален кодекс и лихвите по тях към държавата или към общината по седалището на възложителя и на кандидата или участника, или аналогични задължения съгласно законодателството на държавата, в която кандидатът или участникът е установен, доказани с влязъл в сила акт на компетентен орган, (чл. 54, ал. 1, т. 3 от ЗОП)
Кандидатът или участникът е осъден с влязла в сила присъда за престъпление по чл.…
… 352-353е от Наказателния кодекс (чл. 54, ал. 1, т. 1 от ЗОП) или за аналогично престъпление в друга държава членка или трета страна (чл. 54, ал. 1, т. 2 от ЗОП)
… 172 или чл. 192а от Наказателния кодекс (чл. 54, ал. 1, т. 1 от ЗОП) или за аналогично престъпление в друга държава членка или трета страна (чл. 54, ал. 1, т. 2 от ЗОП)
Кандидатът или участникът е извършил нарушение по чл. 118, 128, 245 и 301-305 от Кодекса на труда, установено с влязло в сила наказателно постановление или съдебно решение, или аналогични нарушения, установени с акт на компетентен орган, съгласно законодателството на държавата, в която кандидатът или участникът е установен (чл. 54, ал. 1, т. 6 от ЗОП)
Покажи повече
Налице e неравнопоставеност в случаите по чл. 44, ал. 5 от ЗОП ( чл. 54, ал. 1, т. 4 от ЗОП)
Налице е конфликт на интереси по смисъла на § 2, т. 21 от ДР на ЗОП, който не може да бъде отстранен (чл. 54, ал. 1, т. 7 от ЗОП)
За кандидата или участника е установено, че: - е представил документ с невярно съдържание, с който се доказва декларираната липса на основания за отстраняване или декларираното изпълнение на критериите за подбор (чл. 54, ал. 1, т. 5 от ЗОП); - не е предоставил изискваща се информация, свързана с удостоверяване липсата на основания за отстраняване или изпълнението на критериите за подбор (чл. 54, ал. 1, т. 5 от ЗОП) Ако прилагате незадължително основание по чл. 55, ал. 1, т. 5 от ЗОП, моля добавете съответно описание.
Покажи повече
За кандидата или участника е налице някое от следните обстоятелства: осъден е с влязла в сила присъда за престъпления по чл. 194 – 208, чл. 213а – 217, чл. 219 – 252 и чл. 254а – 255а и чл. 256 - 260 НК (чл. 54, ал. 1, т. 1 от ЗОП); извършил е нарушения по чл.61, ал.1, чл.62, ал.1 или 3, чл.63, ал.1 или 2, чл.228, ал.3 от Кодекса на труда и по чл.13, ал.1 от Закона за трудовата миграция и трудовата мобилност, установени с влязло в сила наказателно постановление или съдебно решение (чл.54, ал.1, т.6 от ЗОП); обстоятелство по чл. 3, т. 8 от Закона за икономическите и финансовите отношения с дружествата, регистрирани в юрисдикции с преференциален данъчен режим, контролираните от тях лица и техните действителни собственици; обстоятелства по чл. 91 от Закона за противодействие на корупцията сред лица, заемащи публични длъжности (ЗПКЛЗПД); с наложена санкция по чл. 83а, ал. 5, т. 1 от ЗАНН – временна забрана за участие в процедури за възлагане на обществени поръчки.
Покажи повече
Кандидатът или участникът е обявен в несъстоятелност по смисъла на Търговския закон (чл. 55, ал. 1, т. 1 от ЗОП)
Кандидатът или участникът е в производство по несъстоятелност (чл. 55, ал. 1, т. 1 от ЗОП)
Кандидатът или участникът е сключил извънсъдебно споразумение с кредиторите си по смисъла на чл. 740 от Търговския закон (чл. 55, ал. 1, т. 1 от ЗОП)
Съгласно законодателството на държавата, в която е установено, чуждестранно лице се намира в положение, подобно на: обявен в несъстоятелност; в производство по несъстоятелност; в процедура по ликвидация; сключено извънсъдебно споразумение с кредиторите; преустановена дейност (чл. 55, ал. 1, т. 1 от ЗОП)
Покажи повече
Кандидатът или участникът е в процедура по ликвидация по смисъла на Търговския закон (чл. 55, ал. 1, т. 1 от ЗОП)
Кандидатът или участникът е преустановил дейността си (чл. 55, ал. 1, т. 1 от ЗОП)
Кандидатът или участникът е сключил споразумение с други лица с цел нарушаване на конкуренцията, когато нарушението е установено с акт на компетентен орган (чл. 55, ал. 1, т. 3 от ЗОП)
За кандидата или участника е доказано, че е виновен за неизпълнение на договор за обществена поръчка или на договор за концесия за строителство или за услуга, довело до разваляне или предсрочното му прекратяване, изплащане на обезщетения или други подобни санкции, с изключение на случаите, когато неизпълнението засяга по-малко от 50 на сто от стойността или обема на договора (чл. 55, ал. 1, т. 4 от ЗОП)
Покажи повече
Възлагащ орган
Име и адреси
Име: Община видин
Национален регистрационен номер:
000159508
Пощенски адрес: пл. БДИНЦИ №.2
Пощенски код: 3700
Пощенски град: гр.Видин
Регион: Видин 🏙️
Държава: България 🇧🇬
Звено за контакт: Ива Иванова
Електронна поща: zop@vidin.bg 📧
Телефон: +359 94609473 📞
Адрес на профила на купувача: https://app.eop.bg/buyer/27554 🌏
Вид на възлагащия орган
Регионален или местен орган
Основна дейност
Услуги по общофункционално управление на държавата
Комуникация
URL на документите: https://app.eop.bg/today/605019 🌏
URL адрес за участие: https://app.eop.bg/today/605019 🌏
Име: Цаис еоп
Средства от ЕС — програма: Европейски фонд за регионално развитие (ЕФРР) (2021/2027)
Електронно подаване: Задължително
Допълнителна информация
Допълнителна информация
Възложителят отстранява от участие в процедурата участник, за когото са налице обстоятелствата по
чл. 5к, пар. 1 от Регламент (EС) № 833/2014 относно ограничителни мерки с оглед на действията на Русия, дестабилизиращи положението в Украйна.
Въз основа на резултатите от провеждането на настоящата процедура, Възложителят ще сключи Рамково споразумение с лицата, определени за потенциални изпълнители на договора. В Рамковото споразумение не са определени всички условия. Със сключването му ще бъдат определени срок на действие, максимална рамкова цена на споразумението, начин на плащане на възлаганите конкретни договори, общи права и задължения на страните, ред за сключване на конкретни договори за обществени поръчки.
Конкретните поръчки, възлагани в изпълнение на Рамково споразумение, ще се възлагат на основание и по реда на чл. 82, ал. 3 и ал. 4 от ЗОП, след провеждане на вътрешен конкурентен избор (ВКИ) - отправяне на писмена покана до всички страни по него с посочване на конкретните дейности, обект и обхват на изпълнение по съответния договор, въз основа на определения критерий, показателите и методиката за оценка на офертите. В отправената покана Възложителят изисква от потенциалните изпълнители да представят в офертата си конкретно ценово и техническо предложение в съответствие с изискванията, определени в поканата и в Рамковото споразумение.
1. Гаранцията за изпълнение на всеки конкретен договор сключен след провеждане на вътрешен конкурентен избор (ВКИ) в резултат на рамковото споразумение е в размер на 5% от стойността на договора без ДДС. Възложителят предвижда аванс в размер до 10% от стойността на договора. Изпълнителят трябва да представи гаранция, обезпечаваща 100% от авансово предоставените средства.
2. Критерият за оценка на офертите при вътрешния конкурентен избор е „оптимално съотношение качество/цена“, съгласно чл.70, ал. 2, т.3 от ЗОП.
Важно: Класирането на офертите (при ВКИ) се извършва в зависимост от комплексната оценка, която се формира като сбор от получените точки по всеки от показателите за оценка. Показателите за оценка и максималният брой точки за всеки от тях са както следва:
Показател №1: Предложена цена (ПЦ); максимален брой точки – 60.
Показател №2: Срок за изпълнение по доставка на алтернативните отоплителни уреди (СИ); максимален брой точки – 40.
3. При провеждането на вътрешния конкурентен избор изпълнителите по Рамковото споразумение не може да предлагат по-висока цена от заявената в първоначалната оферта, както и гаранционни срокове по-малки от предложените в първоначалната оферта.
На основание чл. 21, ал. 6 от ЗОП, като обособена позиция на настоящата обществена поръчка, се сключи договор с предмет„Доставка и монтаж на 30 бр. климатици необходими за нуждите на кметства в община Видин, за ОП „Социални дейности“, „Център за временно настаняване“ и „Детска ясла „Слънчев кът“ и Детска млечна кухня“, с прогнозна стойност 14 725,00 евро без ДДС, по реда на чл. 20, ал. 4, т. 3 от ЗОП.
Покажи повече
Име: Комисия за защита на конкуренцията
Национален регистрационен номер:
000698612
Пощенски адрес: бул. Витоша № 18
Пощенски код: 1000
Пощенски град: София
Регион: София (столица) 🏙️
Държава: България 🇧🇬
Звено за контакт: Комисия за защита на конкуренцията
Електронна поща: delovodstvo@cpc.bg 📧
Телефон: +359 29356113 📞
Факс: +359 29807315 📠
URL: http://www.cpc.bg 🌏
Служба, от която може да се получи информация за процедурата по преразглеждане
Същото като: Орган за преглед
Процедура за преглед
Точна информация за крайния срок (крайните срокове) за процедурите за преразглеждане:
На основание чл. 197, ал. 1, т. 1 от ЗОП жалба може да се подава в 10-дневен срок от изтичането на срока по чл. 100, ал. 3 от ЗОП - срещу решението за откриване на процедурата и/или решението за одобряване на промени в условията по обявената процедура.
Покажи повече
Приемат се електронни фактури
Източник: OJS 2026/S 171-609459 (2026-09-02)
Нови обществени поръчки в свързани категории 🆕