„Избор на оператор за предоставяне на ваучери за храна на електронен носител за нуждите на Лесотехнически университет“

Лесотехнически университет

Предмет на настоящата обществена поръчка е издаването, предоставянето, зареждането и администрирането на ваучери за храна на електронен носител (персонализирана карта) за служители на Лесотехническия университет, при условията и по реда на Наредба № 7 от 9 юли 2003 г. за условията и реда за издаване и отнемане на разрешение за извършване на дейност като оператор на ваучери за храна на хартиен и електронен носител, за издаване на ваучери за храна на електронен носител, характеристиките на издаваните ваучери за храна на електронен носител и осъществяване дейност като оператор (Наредба № 7), във връзка с чл. 209а от Закона за корпоративното подоходно облагане (ЗКПО). Подробно описание на дейностите предмет на поръчката, обема и техническите изисквания към изпълнението на обществената поръчка се съдържа в Техническата спецификация, неразделна част от указанията за участие.

Краен срок

Deadline 2026-10-01

Кой? Какво? Къде?
История на обществените поръчки
Дата Документ
2026-09-01 Обявление за поръчка
Обявление за поръчка (2026-09-01)
Обект
Обхват на обществената поръчка
Заглавие: „Избор на оператор за предоставяне на ваучери за храна на електронен носител за нуждите на Лесотехнически университет“
Референтен номер: 603440
Кратко описание:
Предмет на настоящата обществена поръчка е издаването, предоставянето, зареждането и администрирането на ваучери за храна на електронен носител (персонализирана карта) за служители на Лесотехническия университет, при условията и по реда на Наредба № 7 от 9 юли 2003 г. за условията и реда за издаване и отнемане на разрешение за извършване на дейност като оператор на ваучери за храна на хартиен и електронен носител, за издаване на ваучери за храна на електронен носител, характеристиките на издаваните ваучери за храна на електронен носител и осъществяване дейност като оператор (Наредба № 7), във връзка с чл. 209а от Закона за корпоративното подоходно облагане (ЗКПО). Подробно описание на дейностите предмет на поръчката, обема и техническите изисквания към изпълнението на обществената поръчка се съдържа в Техническата спецификация, неразделна част от указанията за участие.
Покажи повече
Вид на договора: Услуги
Продукти/услуги: Други обществени, социални и персонални услуги 📦
Очаквана стойност без ДДС: 825 000 EUR 💰
Описание
Вътрешен идентификатор: 603440
Използването на критерии за достъпността за лицата с увреждания в техническите спецификации: Критерии за достъпността за лицата с увреждания не са включени, а обосновката е следната
Обосновка:
Възложителят не предвижда изисквания, свързани с критериите за достъпност за хора с увреждания, съгласно чл. 48, ал. 5 и 6 от ЗОП.
Основен обект или място на изпълнение:
Мястото на изпълнение на поръчката е както следва: • Лесотехнически университет - София, бул. „Кл.Охридски“ № 10; • УОГС „Георги Аврамов“ - с. Юндола, община Велинград; • УОГС Петрохан - с.Бързия, община Берковица, ул. Петроханска 1; • УСЛ Несебър - местност Акротирия, гр Несебър.
Покажи повече
Пощенски адрес: кв. ДЪРВЕНИЦА бул. КЛ.ОХРИДСКИ №.10
Пощенски код: 1756
Град: София
Държава: България 🇧🇬
Място на изпълнение: София (столица) 🏙️
Продължителност: 36 месеца
Продължителност на договора, рамковото споразумение или динамичната система за покупки
Този договор подлежи на подновяване
Описание
Описание на подновяванията: Възложителят ще проведе ново възлагане след 36 месеца.
Максимален брой подновявания: 0
Критерии за награждаване
Цена
Заглавие
Идентификационен номер на партидата: LOT-0001

Процедура
Вид процедура
Открита процедура
Правно основание: Директива 2014/24/ЕС
Административна информация
Срок за получаване на офертите или заявленията за участие: 2026-10-01 23:59:59 📅
Условия за отваряне на офертите: 2026-10-02 13:00:00 📅
Условия за отваряне на офертите (място): В системата
Езици, на които могат да се подават офертите или заявленията за участие: български 🗣️
Минимален срок, през който оферентът трябва да поддържа офертата: 4 месеца
Тръжни условия
Дата на отваряне: 2026-10-02 13:00:00 📅
Място: В системата
Електронно фактуриране: Разрешено
Ще се използва електронно плащане

Правна, икономическа, финансова и техническа информация
Условия за участие
Критерий за подбор: Необходимост от разрешение или членство в конкретна организация за договори за услуги
Списък и кратко описание на правилата и критериите:
Участникът следва да притежава валидно разрешение, издадено от министъра на финансите, за извършване на дейност като оператор на ваучери за храна на електронен носител, издадено по реда на чл. 26 от Наредба № 7 от 9 юли 2003 г. за условията и реда за издаване и отнемане на разрешение за извършване на дейност като оператор на ваучери за храна на хартиен и електронен носител, за издаване на ваучери за храна на електронен носител, характеристиките на издаваните ваучери за храна на електронен носител и осъществяване дейност като оператор (Наредба № 7). Участниците чуждестранни лица следва да разполагат с еквивалентен валиден документ съгласно законодателството на държавата, в която са установени. Участник – чуждестранно лице, който бъде избран за изпълнител по настоящата обществена поръчка, следва да притежава правоспособност за осъществяване на дейност като оператор на ваучери за храна, съгласно българското законодателство, съгласно чл. 112, ал. 1, т. 4 ЗОП. Участникът декларира съответствието си с горепосочения критерий за подбор чрез попълване на част IV, раздел А „Годност“ на ЕЕДОП. Документи за доказване: При необходимост на основание чл. 67, ал. 5 от ЗОП или при сключване на договора на основание чл. 112, ал. 1, т. 2 от ЗОП Възложителят изисква доказателства, удостоверяващи, че участникът разполага с валидно разрешение за извършване на дейност като оператор на ваучери за храна на електронен носител, издадено от министъра на финансите по реда на Наредба № 7, когато съгласно приложимото законодателство притежаването на такова разрешение е необходимо за изпълнение на предмета на поръчката.
Покажи повече
Критерий за подбор: Специфичен годишен оборот
Списък и кратко описание на правилата и критериите:
Участникът следва да е реализирал минимален оборот в сферата, попадаща в обхвата на обществената поръчка, изчислен на база годишните обороти за последните 3 (три) приключили финансови години, в зависимост от датата, на която участникът е създаден или е започнал дейността си, общо в размер не по-малък от 275 000,00 (двеста седемдесет и пет хиляди) евро без ДДС. За оборот в сферата, попадаща в обхвата на обществената поръчка, се приема оборотът, реализиран от дейности по издаване, предоставяне, зареждане и/или администриране на ваучери за храна. Изискуемият оборот се изчислява съгласно § 2, т. 67 от Допълнителните разпоредби на ЗОП. При подаване на офертата участникът декларира съответствието с поставеното изискване чрез попълване на Част IV, раздел Б „Икономическо и финансово състояние“ от ЕЕДОП, като посочва размера на реализирания оборот в сферата, попадаща в обхвата на обществената поръчка, за съответните финансови години. Документи за доказване: При необходимост на основание чл. 67, ал. 5 от ЗОП или при сключване на договора на основание чл. 112, ал. 1, т. 2 от ЗОП, Възложителят изисква от участника, избран за изпълнител, справка за оборота в сферата, попадаща в обхвата на обществената поръчка, за последните 3 (три) приключили финансови години, в зависимост от датата, на която участникът е създаден или е започнал дейността си. Когато информацията за реализирания оборот е достъпна чрез публичен регистър, участникът посочва в ЕЕДОП съответния публичен регистър.
Покажи повече
Критерий за подбор: Сертификати от независими органи за стандарти за уверяване на качеството
Списък и кратко описание на правилата и критериите:
Участникът следва да прилага система за управление на качеството, сертифицирана по стандарт БДС EN ISO 9001:2015 или еквивалентен стандарт, с обхват, относим към предмета на обществената поръчка. Минимално ниво: Участникът следва да прилага внедрена система за управление на качеството по стандарт БДС EN ISO 9001:2015 или еквивалентен стандарт, с обхват, включващ издаване, предоставяне, зареждане и/или администриране на ваучери за храна на електронен носител и/или сходни дейности. Мотиви за поставяне на изискването: Изискването за прилагане на система за управление на качеството по стандарт БДС EN ISO 9001:2015 или еквивалентен стандарт е свързано с предмета на обществената поръчка и с необходимостта от осигуряване на устойчиво и контролирано качество при изпълнението на услугите. Предметът на обществената поръчка включва взаимосвързани дейности по издаване, предоставяне, зареждане и администриране на ваучери за храна на електронен носител, обработване на заявки от Възложителя, обслужване на картодържателите, поддържане на електронните носители и осигуряване на възможност за извършване и проследяване на трансакции. Предвид многообразието и периодичния характер на тези дейности, както и необходимостта от тяхното точно, своевременно и последователно изпълнение, Възложителят счита за необходимо участникът да прилага система за управление на качеството, която осигурява систематичен подход за планиране, изпълнение, контрол и подобряване на процесите, свързани с предоставянето на услугата. Поставеното изискване е пряко свързано с предмета на обществената поръчка и е пропорционално на характера и обема на услугите, доколкото се отнася до дейности, които участникът ще извършва при изпълнение на поръчката. Възложителят приема еквивалентни сертификати, издадени от органи, установени в други държави членки, както и други доказателства за прилагането на еквивалентни мерки за осигуряване на качеството в предвидените от ЗОП случаи. При подаване на офертата участникът декларира съответствието си с изискването чрез попълване на част IV, раздел Г „Стандарти за осигуряване на качеството и стандарти за екологично управление“ от ЕЕДОП, като посочва информация относно съответния сертификат, включително издател, срок на валидност, обхват и данни за публичен регистър, когато е приложимо. На основание чл. 67, ал. 5 от ЗОП Възложителят може да изиска по всяко време след отварянето на офертите представяне на всички или част от документите, чрез които се доказва информацията, посочена в ЕЕДОП, когато това е необходимо за законосъобразното провеждане на процедурата. Документи за доказване: участникът, избран за изпълнител, представя копие на валиден сертификат за система за управление на качеството по БДС EN ISO 9001:2015 или еквивалентен сертификат, издаден от акредитирано лице, с обхват, относим към предмета на обществената поръчка. Възложителят приема еквивалентни сертификати, издадени от органи, установени в други държави членки. Възложителят приема и други доказателства за еквивалентни мерки за осигуряване на качеството, когато участникът не е имал достъп до такива сертификати или не е имал възможност да ги получи в съответните срокове по независещи от него причини. В тези случаи участникът следва да докаже, че предлаганите мерки са еквивалентни на изискваните. Сертификатите следва да бъдат издадени от независими органи за оценяване на съответствието, акредитирани по съответната област съгласно приложимите правила за акредитация. Участникът, избран за изпълнител, следва да поддържа валидността на сертификата или на еквивалентните мерки за срока на изпълнение на договора, когато това е приложимо.
Покажи повече
Основание за изключване:
Администриране на активите от ликвидатор
Аналогична на несъстоятелност ситуация съгласно националното законодателство
Банкрут
+ 20 повече
Детски труд и други форми на трафик на хора
Измами
Изпиране на пари или финансиране на тероризма
Конфликт на интереси, свързан с участието в процедурата за възлагане на обществена поръчка
Корупция
Нарушение на задължения в областта на екологичното право
Нарушение на задължения в областта на социалното право
Нарушение на задължения в областта на трудовото право
Неверни данни, укриване на информация, непредставяне на придружаващи документи или получаване на поверителна информация във връзка с процедурата
Неизпълнение на задължение, свързано с плащането на данъци
Неизпълнение на задължение, свързано с плащането на социалноосигурителни вноски
Неизпълнение на задълженията, установено на базата на специфични национални основания за изключване
Неплатежоспособност
Предсрочно прекратяване на договор и налагане на обезщетения или други подобни санкции
Прекратена стопанска дейност
Пряко или косвено участие в подготовката на процедурата за възлагане на обществена поръчка
Споразумение с кредиторите
Споразумения с други икономически оператори за нарушаване на конкуренцията
Терористични престъпления или престъпления, които са свързани с терористични дейности
Участие в престъпна организация
Описание на основанията за изключване:
Участникът е осъден с влязла в сила присъда за престъпление по чл.
321 или чл. 321а от Наказателния кодекс (чл. 54, ал. 1, т. 1 от ЗОП) или за аналогично престъпление в друга държава членка или трета страна (чл. 54, ал. 1, т. 2 от ЗОП)
301-307 от Наказателния кодекс (чл. 54, ал. 1, т. 1 от ЗОП) или за аналогично престъпление в друга държава членка или трета страна (чл. 54, ал. 1, т. 2 от ЗОП)
209-213 от Наказателния кодекс (чл. 54, ал. 1, т. 1 от ЗОП) или за аналогично престъпление в друга държава членка или трета страна (чл. 54, ал. 1, т. 2 от ЗОП)
114а - 114т от Наказателния кодекс (чл. 54, ал. 1, т. 1 от ЗОП) или за аналогично престъпление в друга държава членка или трета страна (чл. 54, ал. 1, т. 2 от ЗОП; по чл. 108а от Наказателния кодекс (изм. и доп., обн. ДВ, бр. 84 от 06.10.2023 г. – редакция в сила до 30.01.2026 г.) като престъпление, включено в обхвата на чл. 57, параграф 1 от Директива 2014/24/ЕС)
253-260 от Наказателния кодекс (чл. 54, ал. 1, т. 1 от ЗОП) или за аналогично престъпление в друга държава членка или трета страна (чл. 54, ал. 1, т. 2 от ЗОП)
159а-159г от Наказателния кодекс (чл. 54, ал. 1, т. 1 от ЗОП) или за аналогично престъпление в друга държава членка или трета страна (чл. 54, ал. 1, т. 2 от ЗОП)
Участникът има задължения за данъци по смисъла на чл. 162, ал. 2, т. 1 от Данъчно-осигурителния процесуален кодекс и лихвите по тях към държавата или към общината по седалището на възложителя и на участника, или аналогични задължения съгласно законодателството на държавата, в която участникът е установен, доказани с влязъл в сила акт на компетентен орган (чл. 54, ал. 1, т. 3 от ЗОП)
Покажи повече
Участникът има задължения за задължителни осигурителни вноски по смисъла на чл. 162, ал. 2, т. 1 от Данъчно-осигурителния процесуален кодекс и лихвите по тях към държавата или към общината по седалището на възложителя и на кандидата или участника, или аналогични задължения съгласно законодателството на държавата, в която участникът е установен, доказани с влязъл в сила акт на компетентен орган, (чл. 54, ал. 1, т. 3 от ЗОП)
Покажи повече
Участникът е осъден с влязла в сила присъда за престъпление по чл.
352-353е от Наказателния кодекс (чл. 54, ал. 1, т. 1 от ЗОП) или за аналогично престъпление в друга държава членка или трета страна (чл. 54, ал. 1, т. 2 от ЗОП)
172 или чл. 192а от Наказателния кодекс (чл. 54, ал. 1, т. 1 от ЗОП) или за аналогично престъпление в друга държава членка или трета страна (чл. 54, ал. 1, т. 2 от ЗОП)
Участникът е извършил нарушение по чл. 118, 128, 245 и 301-305 от Кодекса на труда, установено с влязло в сила наказателно постановление или съдебно решение, или аналогични нарушения, установени с акт на компетентен орган, съгласно законодателството на държавата, в която участникът е установен (чл. 54, ал. 1, т. 6 от ЗОП)
Покажи повече
Налице e неравнопоставеност в случаите по чл. 44, ал. 5 от ЗОП ( чл. 54, ал. 1, т. 4 от ЗОП)
Налице е конфликт на интереси по смисъла на § 2, т. 21 от ДР на ЗОП, който не може да бъде отстранен (чл. 54, ал. 1, т. 7 от ЗОП)
За участника е установено, че: - е представил документ с невярно съдържание, с който се доказва декларираната липса на основания за отстраняване или декларираното изпълнение на критериите за подбор (чл. 54, ал. 1, т. 5 от ЗОП); - не е предоставил изискваща се информация, свързана с удостоверяване липсата на основания за отстраняване или изпълнението на критериите за подбор (чл. 54, ал. 1, т. 5 от ЗОП) За участника е установено, че е опитал да повлияе на вземането на решение от страна на възложителя, свързано с отстраняването, подбора или възлагането, включително чрез предоставяне на невярна или заблуждаваща информация, или да получи информация, която може да му даде неоснователно предимство в процедурата за възлагане на обществена поръчка. (чл. 55, ал. 1, т. 5 от ЗОП).
Покажи повече
За участника е налице някое от следните обстоятелства: осъден е с влязла в сила присъда за престъпления по чл. 194 – 208, чл. 213а – 217, чл. 219 – 252 и чл. 254а – 255а и чл. 256 - 260 НК (чл. 54, ал. 1, т. 1 от ЗОП); извършил е нарушения по чл.61, ал.1, чл.62, ал.1 или 3, чл.63, ал.1 или 2, чл.228, ал.3 от Кодекса на труда и по чл.13, ал.1 от Закона за трудовата миграция и трудовата мобилност, установени с влязло в сила наказателно постановление или съдебно решение (чл.54, ал.1, т.6 от ЗОП); обстоятелство по чл. 3, т. 8 от Закона за икономическите и финансовите отношения с дружествата, регистрирани в юрисдикции с преференциален данъчен режим, контролираните от тях лица и техните действителни собственици; обстоятелства по чл. 91 от Закона за противодействие на корупцията сред лица, заемащи публични длъжности (ЗПКЛЗПД); с наложена санкция по чл. 83а, ал. 5, т. 1 от ЗАНН – временна забрана за участие в процедури за възлагане на обществени поръчки; когато участник е свързано лице по см. на §1, т.13 и т.14 от ДР на Закона за публичното предлагане на ценни книжа.
Покажи повече
Участникът е обявен в несъстоятелност по смисъла на Търговския закон (чл. 55, ал. 1, т. 1 от ЗОП)
Участникът е в производство по несъстоятелност (чл. 55, ал. 1, т. 1 от ЗОП)
Участникът е сключил извънсъдебно споразумение с кредиторите си по смисъла на чл. 740 от Търговския закон (чл. 55, ал. 1, т. 1 от ЗОП)
Съгласно законодателството на държавата, в която е установено, чуждестранно лице се намира в положение, подобно на: обявен в несъстоятелност; в производство по несъстоятелност; в процедура по ликвидация; сключено извънсъдебно споразумение с кредиторите; преустановена дейност (чл. 55, ал. 1, т. 1 от ЗОП)
Покажи повече
Участникът е в процедура по ликвидация по смисъла на Търговския закон (чл. 55, ал. 1, т. 1 от ЗОП)
Участникът е преустановил дейността си (чл. 55, ал. 1, т. 1 от ЗОП)
Участникът е сключил споразумение с други лица с цел нарушаване на конкуренцията, когато нарушението е установено с акт на компетентен орган (чл. 55, ал. 1, т. 3 от ЗОП)
За участника е доказано, че е виновен за неизпълнение на договор за обществена поръчка или на договор за концесия за строителство или за услуга, довело до разваляне или предсрочното му прекратяване, изплащане на обезщетения или други подобни санкции, с изключение на случаите, когато неизпълнението засяга по-малко от 50 на сто от стойността или обема на договора (чл. 55, ал. 1, т. 4 от ЗОП)
Покажи повече

Възлагащ орган
Име и адреси
Име: Лесотехнически университет
Национален регистрационен номер: 000670634
Пощенски адрес: кв. ДЪРВЕНИЦА бул. КЛ.ОХРИДСКИ №.10
Пощенски код: 1756
Пощенски град: гр.София
Регион: София (столица) 🏙️
Държава: България 🇧🇬
Звено за контакт: Иванка Николаева
Електронна поща: ssoels@abv.bg 📧
Телефон: +359 29625791 📞
URL: https://ltu.bg/bg/ 🌏
Адрес на профила на купувача: https://app.eop.bg/buyer/1195 🌏
Вид на възлагащия орган
Публичноправна организация
Основна дейност
Образование
Комуникация
URL на документите: https://app.eop.bg/today/603440 🌏
URL адрес за участие: https://app.eop.bg/today/603440 🌏
Име: Цаис еоп
Уеб адрес на данъчното законодателство: https://nra.bg/ 🌏
Идентификационен номер на данъчното законодателство: Данъчно - осигурителен процесуален кодекс
Уеб адрес на законодателството за околната среда: https://www.moew.government.bg/ 🌏
Идентификационен номер на законодателството за околната среда: Закон за опазване на околната среда
Уеб адрес на трудовото законодателство: https://www.mlsp.government.bg/ 🌏
Идентификационен номер на законодателството за труда: Кодекс на труда
Електронно подаване: Задължително

Допълнителна информация
Допълнителна информация
Финансирането на настоящата поръчка се осигурява със средства на Възложителя. Договорът за възлагане на обществената поръчка влиза в сила от датата на подписването му от двете страни и се сключва за срок от 36 (тридесет и шест) месеца, считано от датата на влизането му в сила, или до достигане на максималната стойност на договора от 825 000,00 (осемстотин двадесет и пет хиляди) евро без ДДС, което от двете събития настъпи по-рано. Участникът, определен за изпълнител предоставя гаранция за изпълнение на договора в размер на 3 (три на сто) % от стойността на договора без ДДС. Гаранцията се предоставят в една от следните форми: 1. парична сума; 2. банкова гаранция; 3. застраховка, която безусловно и неотменимо обезпечава изпълнението чрез покритие на отговорността на изпълнителя. Участникът, определен за изпълнител, избира сам формата на гаранцията за изпълнение. Когато избраният изпълнител е обединение, което не е юридическо лице, всеки от съдружниците в него може да е наредител по банковата гаранция, съответно вносител на сумата по гаранцията или титуляр на застраховката. Условията и сроковете за задържане или освобождаване на гаранцията за изпълнение са посочени в проекта на договора за обществена поръчка. Не могат да участват в процедурата стопански субекти, които попадат в обхвата на чл. 5к, пар. 1 от Регламент (ЕС) № 833/2014 г. от 31 юли 2014 г. относно ограничителните мерки с оглед на действията на Русия, дестабилизиращи положението в Украйна. Обстоятелството се декларира в отделна декларация от участника, подизпълнителите и третите лица, ако има такива, както и от всички членове на обединението, когато е приложимо – Образец № 1 към настоящата документация. Наличието на посоченото обстоятелство е основание за отстраняване от процедурата. Съгласно чл. 107 от ЗОП, освен на основанията по чл. 54 и чл. 55, ал. 1, т. 1, т. 3-5 от ЗОП, възложителят отстранява: 1. кандидат или участник, който не отговаря на поставените критерии за подбор или не изпълни друго условие, посочено в обявлението за обществена поръчка или в документацията; 2. участник, който е представил оферта, която не отговаря на: а) предварително обявените условия за изпълнение на поръчката; б) правила и изисквания, свързани с опазване на околната среда, социалното и трудовото право, приложими колективни споразумения и/или разпоредби на международното екологично, социално и трудово право, които са изброени в приложение № 10 към чл. 72, ал. 4 от ЗОП; 3. участник, който не е представил в срок обосновката по чл. 72, ал. 1 или чиято оферта не е приета съгласно чл. 72, ал. 3 - 5 ЗОП; 4. участници, които са свързани лица; 5. участник, подал оферта, която не отговарят на условията за представяне, включително за форма, начин, срок и валидност. 6 лице, което е нарушило забраната по чл.101, ал. 9 или ал.10 от ЗОП. При провеждане на процедурата ще бъде извършено разглеждане и оценка на техническите и ценовите предложения на участниците преди провеждане на предварителен подбор, съгласно разпоредбата на чл. 104, ал. 2 от ЗОП. Възложителят предвижда оценката на техническите и ценовите предложения на участниците да се извърши преди разглеждане на документите за съответствие с изискванията към личното състояние и критериите за подбор.
Покажи повече
Орган за преглед
Име: Комисия за защита на конкуренцията
Национален регистрационен номер: 000698612
Пощенски адрес: бул. Витоша № 18
Пощенски код: 1000
Пощенски град: София
Регион: София (столица) 🏙️
Държава: България 🇧🇬
Звено за контакт: Комисия за защита на конкуренцията
Електронна поща: delovodstvo@cpc.bg 📧
Телефон: +359 29356113 📞
Факс: +359 29807315 📠
URL: http://www.cpc.bg 🌏
Процедура за преглед
Точна информация за крайния срок (крайните срокове) за процедурите за преразглеждане:
Съгласно чл. 197, ал.1, т. 1 от ЗОП жалба може да се подава пред КЗК от всяко заинтересовано лице в 10-дневен срок от изтичането на срока по чл. 100, ал. 3 от ЗОП срещу решението за откриване на процедурата и/или решението за одобряване на промени в условията по обявената процедура.
Покажи повече
Информация за електронните работни потоци
Приемат се електронни фактури
Източник: OJS 2026/S 169-603120 (2026-09-01)