Поръчки: Кабелни отвеждащи проводници с изолация
Една активна обществена поръчка
Кабелни отвеждащи проводници с изолация са били закупени от организации като Национална електрическа компания ЕАД, "Столичен електротранспорт" ЕАД и „Столичен електротранспорт“ ЕАД, под. Трансенерго и РП.
В миналото доставчиците в тази област са били „Електро плюс“ ООД, Филкаб АД, Тилком ООД и „Тилком“ ООД.
- Електрически машини, уреди, оборудване и консумативи; осветление (18 нови обществени поръчки)
- Изолирани жици и кабели (1)
- Аксесоари с изолация за кабели (1)
- Изолирани кутии за херметизиране на кабелни връзки
- Кабелни намотки с изолация
- Кабелни отвеждащи проводници с изолация (1) ⬅️
- Кабелни съединители с изолация
Неотдавнашни обществени поръчки на кабелни отвеждащи проводници с изолация в България
2026-07-31
Deadline 2026-09-03
Доставка чрез закупуване на електроматериали и части за нуждите на ТЕХНИЧЕСКИ КОЛЕЖ - СОФИЯ (Технически университет)
Предметът на поръчката е: Доставка чрез закупуване на електроматериали и части за нуждите на ТЕХНИЧЕСКИ КОЛЕЖ - СОФИЯ. Доставените материали трябва да бъдат: нови и неупотребявани, да бъдат произведени от качествени материали, осигуряващи нормална и безпроблемна експлоатация. Договорът влиза в сила от датата на регистрирането му в деловодната система на Възложителя. Срокът за изпълнение на доставката на артикулите по предмета на поръчката е до 45 (четиридесет и пет) календарни дни, считано от датата на … Преглед на обществените поръчки »
Предметът на поръчката е: Доставка чрез закупуване на електроматериали и части за нуждите на ТЕХНИЧЕСКИ КОЛЕЖ - СОФИЯ. Доставените материали трябва да бъдат: нови и неупотребявани, да бъдат произведени от качествени материали, осигуряващи нормална и безпроблемна експлоатация. Договорът влиза в сила от датата на регистрирането му в деловодната система на Възложителя. Срокът за изпълнение на доставката на артикулите по предмета на поръчката е до 45 (четиридесет и пет) календарни дни, считано от датата на … Преглед на обществените поръчки »
2024-03-19
Доставка на кабели и проводници за нуждите на НЕК ЕАД (Национална електрическа компания ЕАД)
Обектът на обществената поръчка е „доставка на стоки, осъществявана чрез покупка“ по смисъла на чл. 3, ал. 1, т. 2 от ЗОП и има за предмет сключване на рамково споразумение с потенциални изпълнители за доставка и покупка на кабели и проводници, съгласно условията и изискванията на възложителя. В резултат на тази процедура възложителят ще сключи рамково споразумение за срок от 36 месеца с до 5 потенциални изпълнители, класирани от първо до пето място (включително), при условие, че е налице достатъчен брой … Преглед на обществените поръчки »
Обектът на обществената поръчка е „доставка на стоки, осъществявана чрез покупка“ по смисъла на чл. 3, ал. 1, т. 2 от ЗОП и има за предмет сключване на рамково споразумение с потенциални изпълнители за доставка и покупка на кабели и проводници, съгласно условията и изискванията на възложителя. В резултат на тази процедура възложителят ще сключи рамково споразумение за срок от 36 месеца с до 5 потенциални изпълнители, класирани от първо до пето място (включително), при условие, че е налице достатъчен брой … Преглед на обществените поръчки »
2024-02-15
“Доставка на специални профилни проводници ПСД-F или еквивалентен” за нуждите на “Столичен електротранспорт” ЕАД ("Столичен електротранспорт" ЕАД)
Проводници медни, правоъгълни, изолирани със стъкловлакно ПСД-F или еквивалентен, импрегнирани с топлоустойчив лак клас F 155º С. Предназначение: За намотки на електрически машини и апарати с минимален клас на топлоустойчивост F 155º С и минимална експлоатационна температура – 60º С. Проводниците трябва да отговарят на следните стандарти: БДС ЕN 60 317-32 и БДС ЕN 60 317-31 или техен еквивалент. Необходими количества за доставка: 1.ПСД-F 1 х 5,40 mm количество за 12 месеца 500 kg - БДС ЕN 60317-31:2016; … Преглед на обществените поръчки »
Проводници медни, правоъгълни, изолирани със стъкловлакно ПСД-F или еквивалентен, импрегнирани с топлоустойчив лак клас F 155º С. Предназначение: За намотки на електрически машини и апарати с минимален клас на топлоустойчивост F 155º С и минимална експлоатационна температура – 60º С. Проводниците трябва да отговарят на следните стандарти: БДС ЕN 60 317-32 и БДС ЕN 60 317-31 или техен еквивалент. Необходими количества за доставка: 1.ПСД-F 1 х 5,40 mm количество за 12 месеца 500 kg - БДС ЕN 60317-31:2016; … Преглед на обществените поръчки »
2024-01-29
“Доставка на специални профилни проводници ПСД-F или еквивалентен” за нуждите на “Столичен електротранспорт” ЕАД (Столичен електротранспорт ЕАД)
Проводници медни, правоъгълни, изолирани със стъкловлакно ПСД-F или еквивалентен, импрегнирани с топлоустойчив лак клас F 155º С. Предназначение: За намотки на електрически машини и апарати с минимален клас на топлоустойчивост F 155º С и минимална експлоатационна температура – 60º С. Проводниците трябва да отговарят на следните стандарти: БДС ЕN 60 317-32 и БДС ЕN 60 317-31 или техен еквивалент. Необходими количества за доставка: 1.ПСД-F 1 х 5,40 mm количество за 12 месеца до 500 kg - БДС ЕN … Преглед на обществените поръчки »
Проводници медни, правоъгълни, изолирани със стъкловлакно ПСД-F или еквивалентен, импрегнирани с топлоустойчив лак клас F 155º С. Предназначение: За намотки на електрически машини и апарати с минимален клас на топлоустойчивост F 155º С и минимална експлоатационна температура – 60º С. Проводниците трябва да отговарят на следните стандарти: БДС ЕN 60 317-32 и БДС ЕN 60 317-31 или техен еквивалент. Необходими количества за доставка: 1.ПСД-F 1 х 5,40 mm количество за 12 месеца до 500 kg - БДС ЕN … Преглед на обществените поръчки »
2022-10-03
„Доставка на кабели и проводници“ (Национална електрическа компания ЕАД)
Доставка на кабели и проводници с количества съгласно техническата спецификация. Преглед на обществените поръчки »
Доставка на кабели и проводници с количества съгласно техническата спецификация. Преглед на обществените поръчки »
2018-08-21
„Доставка на силови кабели, контактен проводник, бронзови въжета и бронзова тел“ („Столичен електротранспорт“ ЕАД, под. Трансенерго и РП)
Доставка на до 2 700 метра кабели, до 13 000 кг контактен проводник и до 3 100 кг бронзови въжета и бронзова тел за нуждите на „Столичен електротранспорт“ ЕАД, разделени на 4 обособени позиции. Преглед на обществените поръчки »
Доставка на до 2 700 метра кабели, до 13 000 кг контактен проводник и до 3 100 кг бронзови въжета и бронзова тел за нуждите на „Столичен електротранспорт“ ЕАД, разделени на 4 обособени позиции. Преглед на обществените поръчки »