„Доставка на резервни части и консумативи за двигатели и газова система на автобуси MAN Lion's City G CNG“
Столичен Автотранспорт ЕАД
Изпълнението на предмета на настоящата обществена поръчка включва дейности по доставка на резервни части и консумативи за двигатели и газова система на автобуси MAN Lion's City G CNG, отговарящи на изискванията на Възложителя, подробно описани в Техническа спецификация (Приложение № 1, неразделна част от настоящата документация).
Краен срокСрокът за получаване на офертите беше 2023-03-21. Обществената поръчка беше публикувана на 2023-02-17.
ДоставчициСледните доставчици са споменати в решенията за възлагане или в други документи за обществени поръчки:
Кой? Какво?- • Транспортно оборудване и помощни продукти за транспортиране › Резервни части и аксесоари за превозни средства и двигатели на превозни средства
История на обществените поръчки
| Дата | Документ |
|---|---|
| 2023-02-17 | Обявление за поръчка |
| 2023-07-14 | Обявление за възлагане на поръчка |
Обявление за поръчка (2023-02-17)
Обект
Обхват на обществената поръчка
Заглавие: Резервни части и аксесоари за превозни средства и двигатели на превозни средства
Кратко описание:
Метаданни на обявлението
Оригинален език: български 🗣️
Вид на документа: Обявление за поръчка
Естество на договора: Доставки
Регламент: Европейски съюз
Общ терминологичен речник за обществените поръчки (CPV)
Код: Резервни части и аксесоари за превозни средства и двигатели на превозни средства 📦
Място на изпълнение
NUTS-регион: София (столица) 🏙️
Процедура
Вид на процедурата: Открита процедура
Вид на офертата: Кандидатстване за всички лотове
Критерии за награждаване
Икономически най-изгодната оферта
Възлагащ орган
Идентичност
Държава: България 🇧🇬
Вид на възложителя: Предприятие за комунални услуги
Име на възложителя: Столичен автотранспорт еад
Пощенски адрес: ул. "Житница" № 21
Пощенски код: 1612
Пощенски град: гр. София
Контакт
Интернет адрес: http://www.sofiabus.bg/ 🌏
Електронна поща: k.stamatov@sofiabus.bg 📧
Телефон: +359 29554067 📞
URL за документи: https://app.eop.bg/today/272115 🌏
URL за участие: https://app.eop.bg/today/272115 🌏
Препратка
Дати
Дата на изпращане: 2023-02-17 📅
Краен срок за подаване: 2023-03-21 📅
Дата на публикуване: 2023-02-22 📅
Идентификатори
Номер на обявлението: 2023/S 038-112052
Брой на ОВ-S: 38
Допълнителна информация
Обект
Обхват на обществената поръчка
Очаквана обща стойност: 986 000 BGN 💰
Кратко описание: Съгласно Техническата спецификация
Очаквана стойност без ДДС: 986 000 BGN 💰
Продължителност: 12 месеца
Описание на опциите:
Място на изпълнение
Основен обект или място на изпълнение:
Правна, икономическа, финансова и техническа информация
Условия за участие
Годност за упражняване на професионалната дейност: Не се изисква
Икономическо и финансово състояние: Не се изисква
Технически и професионални способности:
Списък и кратко описание на правилата и критериите:
Изпълнение на договора
Изисквани депозити и гаранции:
Основни условия за финансиране и условия за плащане и/или позоваване на съответните разпоредби, които ги уреждат:
Правна форма, която трябва да бъде приета от групата икономически оператори, на които ще бъде възложена поръчката:
Условия за изпълнение на договора:
Процедура
Правно основание: 32014L0025
Час за получаване на офертите: 23:59
Езици, на които могат да се подават офертите или заявленията за участие: български 🗣️
Срок на валидност на офертата: 6 месеца
Дата на отваряне на офертите: 2023-03-22 📅
Час на отваряне на офертите: 14:00
Място: В системата
Критерии за награждаване
Критерий за качество (наименование): К1 – „Гаранционен срок“
Критерий за качество (тежест): 30 т.
Критерий за качество (наименование): К2 – „Надценка върху доставната цена за артикули извън спецификацията“
Критерий за качество (тежест): 25 т.
Цена (тежест): 45 т.
Възлагащ орган
Идентичност
Национален регистрационен номер: 121683408
Контакт
Звено за контакт: Калоян Георгиев Стаматов
Интернет адрес: www.sofiabus.bg/ 🌏
Адрес на профила на купувача: https://app.eop.bg/buyer/2306 🌏
URL на документите: https://app.eop.bg/today/272115 🌏
Препратка
Допълнителна информация
Прогнозна дата за публикуване на следващи обявления: 3 месеца преди изтичане на договора, сключен по настоящата процедура
Допълнителна информация
Орган за преглед
Име: Комисия за защита на конкуренцията
Пощенски адрес: бул. Витоша № 18
Пощенски град: София
Пощенски код: 1000
Държава: България 🇧🇬
Телефон: +359 29356113 📞
Електронна поща: delovodstvo@cpc.bg 📧
Факс: +359 29807315 📠
Интернет адрес: http://www.cpc.bg 🌏
Информация относно сроковете за подаване на жалби: Жалба може да се подава в 10-дневен срок съгласно чл. 197, ал. 1, т. 1 от ЗОП.
Източник: OJS 2023/S 038-112052 (2023-02-17)
Обект
Обхват на обществената поръчка
Заглавие: Резервни части и аксесоари за превозни средства и двигатели на превозни средства
Кратко описание:
Изпълнението на предмета на настоящата обществена поръчка включва дейности по доставка на резервни части и консумативи за двигатели и газова система на автобуси MAN Lion's City G CNG, отговарящи на изискванията на Възложителя, подробно описани в Техническа спецификация (Приложение № 1, неразделна част от настоящата документация).
Покажи повече
Оригинален език: български 🗣️
Вид на документа: Обявление за поръчка
Естество на договора: Доставки
Регламент: Европейски съюз
Общ терминологичен речник за обществените поръчки (CPV)
Код: Резервни части и аксесоари за превозни средства и двигатели на превозни средства 📦
Място на изпълнение
NUTS-регион: София (столица) 🏙️
Процедура
Вид на процедурата: Открита процедура
Вид на офертата: Кандидатстване за всички лотове
Критерии за награждаване
Икономически най-изгодната оферта
Възлагащ орган
Идентичност
Държава: България 🇧🇬
Вид на възложителя: Предприятие за комунални услуги
Име на възложителя: Столичен автотранспорт еад
Пощенски адрес: ул. "Житница" № 21
Пощенски код: 1612
Пощенски град: гр. София
Контакт
Интернет адрес: http://www.sofiabus.bg/ 🌏
Електронна поща: k.stamatov@sofiabus.bg 📧
Телефон: +359 29554067 📞
URL за документи: https://app.eop.bg/today/272115 🌏
URL за участие: https://app.eop.bg/today/272115 🌏
Препратка
Дати
Дата на изпращане: 2023-02-17 📅
Краен срок за подаване: 2023-03-21 📅
Дата на публикуване: 2023-02-22 📅
Идентификатори
Номер на обявлението: 2023/S 038-112052
Брой на ОВ-S: 38
Допълнителна информация
1.На основание чл.54, ал.1 от ЗОП, Възложителят отстранява от участие в процедура за възлагане на обществена поръчка участник, когато:1) е осъден с влязла в сила присъда за престъпление по чл. 108а, чл. 159а - 159г, чл. 172, чл. 192а, чл. 194 - 217, чл. 219 - 252, чл. 253 - 260, чл. 301 - 307, чл. 321, 321а и чл. 352 - 353е от НК; 2) е осъден с влязла в сила присъда за престъпление, аналогично на тези по т. 1, в друга държава членка или трета страна;3) има задължения за данъци и задължителни осигурителни вноски по смисъла на чл. 162, ал. 2, т. 1 от ДОПК и лихвите по тях към държавата или към общината по седалището на възложителя и на кандидата или участника, или аналогични задължения съгласно законодателството на държавата, в която кандидатът или участникът е установен, доказани с влязъл в сила акт на компетентен орган.4) е налице неравнопоставеност в случаите по чл. 44, ал. 5 от ЗОП; 5) За когото е установено, че: а) е представил документ с невярно съдържание, с който се доказва декларираната липса на основания за отстраняване или декларираното изпълнение на критериите за подбор; б) не е предоставил изискваща се информация, свързана с удостоверяване липсата на основания за отстраняване или изпълнението на критериите за подбор;6) е установено с влязло в сила наказателно постановление или съдебно решение, нарушение на чл. 61, ал. 1, чл. 62, ал. 1 или 3, чл. 63, ал. 1 или 2, чл. 118, чл. 128, чл. 228, ал. 3, чл. 245 и чл. 301 – 305 от Кодекса на труда или чл. 13, ал. 1 от Закона за трудовата миграция и трудовата мобилност или аналогични задължения, установени с акт на компетентен орган, съгласно законодателството на държавата, в която кандидатът или участникът е установен;7) е налице конфликт на интереси, който не може да бъде отстранен. Основанията по т. 1, 2 и 7 се отнасят за лицата, които представляват участника или кандидата, и за членовете на неговите управителни и надзорни органи съгласно регистъра, в който е вписан участникът или кандидатът, ако има такъв, или документите, удостоверяващи правосубектността му. Когато в състава на тези органи участва юридическо лице, основанията се отнасят за физическите лица, които го представляват съгласно регистъра, в който е вписано юридическото лице, ако има такъв, или документите, удостоверяващи правосубектността му. В тези случаи, когато кандидатът или участникът, или юридическо лице в състава на негов контролен или управителен орган се представлява от физическо лице по пълномощие, основанията по чл. 54, ал. 1, т. 1, 2 и 7 от ЗОП се отнасят и за това физическо лице.
2.Възложителят отстранява от участие в процедурата участник, за когото е налице някое от следните обстоятелства по чл. 55, ал. 1, т. 1, т.2, т. 4 и т. 5 от ЗОП.Основанията по чл. 55, ал. 1, т. 5 от ЗОП се отнасят за лицата, посочени в чл. 54, ал. 2 и ал. 3 от ЗОП. Съгл. чл. 55, ал. 1, т. 2 от ЗОП – възложителят ще отстрани участник, който е лишен е от правото да упражнява дейност като търговец на електрическа енергия, съгласно законодателството на държавата, в която е извършено деянието.
3. Възложителят отстранява от участие в процедурата участник, при наличие на основанията по чл. 107, т.1, т. 2, т. 3, т. 5 и т.6 от ЗОП.
4. Възложителят отстранява участник, за който са налице специфичните национални основания за изключване (отстраняване), както следва: 4.1. наличие на свързаност по смисъла на пар. 2, т. 45 от ДР на ЗОП между кандидати/ участници в конкретна процедура (чл. 107, т. 4 от ЗОП); 4.2. наличие на обстоятелство по чл. 3, т. 8 от Закона за икономическите и финансовите отношения с дружествата, регистрирани в юрисдикции с преференциален данъчен режим, контролираните от тях лица и техните действителни собственици;
5. Отстранява се от участие участник, който не удължи или не потвърди срока на валидност на офертата (основание по чл. 107, т. 5 от ЗОП).
Покажи повече
Обект
Обхват на обществената поръчка
Очаквана обща стойност: 986 000 BGN 💰
Кратко описание: Съгласно Техническата спецификация
Очаквана стойност без ДДС: 986 000 BGN 💰
Продължителност: 12 месеца
Описание на опциите:
В случай на възникнала необходимост от доставки на артикул, извън изброените в Техническата спецификация, Възложителят си запазва правото да направи допълнителна заявка на резервни части и консумативи извън посочените в рамките на 20 % от стойността на договора за обществена поръчка В този случай цените калкулирани в стойността на всяка фактура, касаеща доставените резервни части и консумативи извън изброените в Техническата спецификация, не следва да са по-високи от доставните цени на доставчика на изпълнителя с добавена към тях надценка (която е процент от единичната доставна цена за всеки артикул), която всеки участник е оферирал в ценовото си предложение, като при поискване от възложителя, изпълнителят следва да представя необходимите документи за това (предоставени на изпълнителя от съответния доставчик – каталог, ценова листа, стокова разписка и др.), от които да е видна доставната цена на консумативите и материалите. В случай, че изпълнителят е производител на доставените артикули, за база, върху която се начислява предложената надценка се използват производствените му разходи, като при поискване от възложителя, изпълнителят следва да представи документи, доказващи тези разходи. При възникване на тази хипотеза, Възложителят има право да измени съответния договор на основание чл. 116, ал. 1, т. 1 от ЗОП.
Покажи повече
Основен обект или място на изпълнение:
До АП „Земляне” – гр. София, ул. „Житница” № 21; АП „Малашевци” – гр. София, ул. „Резбарска” № 11; АП „Дружба” гр. София, ул. „Кап. Любен Кондаков” № 7
Правна, икономическа, финансова и техническа информация
Условия за участие
Годност за упражняване на професионалната дейност: Не се изисква
Икономическо и финансово състояние: Не се изисква
Технически и професионални способности:
1. Предлаганите от участника стоки да са сертифицирани от акредитирани лица за контрол на качеството, удостоверяващи съответствието им с посочените спецификации или стандарти (чл. 63, ал. 1, т. 9 от ЗОП).
Минимално(и) ниво(а) на стандарти:
1.Предлаганите от участника стоки да са сертифицирани от акредитирани лица за контрол на качеството, удостоверяващи съответствието им с БДС EN ISO 9001:2015 или еквивалент, с минимален обхват, включващ производство на части за автобуси.
Забележка: При подаване на оферта, съответствието с изискването участниците декларират в част IV: Критерии за подбор, буква «В: Технически и професионални способности“ от ЕЕДОП.
Важно: Изискването по т.16.1 се доказва при условията на чл.67, ал.5 и чл.112, ал.1, т.2 от ЗОП с представяне на заверено от участника копие на сертификат, издаден от акредитирани лица, за контрол на качеството, удостоверяващ съответствието на стоките със стандарт БДС EN ISO 9001:2015 или еквивалент, с минимален обхват, включващ производство на части за автобуси.
Покажи повече
Забележка: Възложителят може да не приеме представено доказателство за технически и професионални способности, когато то произтича от лице, което има интерес, който може да води до облага по смисъла на чл. 54 от Закона за противодействие на корупцията и за отнемане на незаконно придобитото имущество (чл. 64, ал. 2 от ЗОП).
Покажи повече
1.В процедурата за възлагане на обществената поръчка може да участва всеки участник, който отговаря на предварително обявените условия,подробно описани в Документацията за обществена поръчка.2.В процедурата за възлагане на обществената поръчка не могат да участват пряко или косвено дружествата, регистрирани в юрисдикции с преференциален данъчен режим и свързаните с тях лица,съгласно чл 3,т.8 и чл.4 от ЗИФОДРЮПДРКЛТДС; 3. Основанията за отстраняване на участниците от настоящата процедура и мерките за доказване на надеждност/когато е приложимо/са подробно описани в част III.ИЗИСКВАНИЯ КЪМ УЧАСТНИЦИТЕ, т.11 от Документацията за обществена поръчка.
Покажи повече
Изисквани депозити и гаранции:
При сключване на договора, участникът, определен за изпълнител, представя гаранция, която обезпечава изпълнението на договора, в размер на 5 % (пет на сто) от стойността на договора без ДДС и се освобождава съгласно проекта на договор. Гаранцията за изпълнение се представя в една от формите по избор, съгласно чл.111, ал. 5 от ЗОП. Преди освобождаване на гаранцията за изпъление на договора, участникът, определен за изпълнител, представя гаранция за обезпечаване на гаранционния период, в размер на 1 % (един процент) от стойността на договора без ДДС.
Покажи повече
Плащанията по договора ще се извършват по банков път по банкова сметка на Изпълнителя, посочена в договора, в 30-дневен срок от датата на приемо-предавателния протокол за извършване на всяка доставка, подписан в 2 (два) екземпляра от представители на Възложителя и Изпълнителя лица и след представяне на оригинална.
Покажи повече
Възложителят няма условие за създаване на юридическо лице, когато участникът, определен за изпълнител, е обединение на физически и/или юридически лица.Когато участникът е обединение, което не е юридическо лице, задължително се представя копие от документ, от който да е видно правното основание за създаване на обединението, със срок не по-кратък от срока за изпълнение на настоящата обществена поръчка. Документът трябва да съдържа и следната информация във връзка с конкретната обществена поръчка: 1. правата и задълженията на участниците в обединението; 2. дейностите, които ще изпълнява всеки член на обединението; 3.да бъде определен партньор, който представлява обединението; 4.уговаряне на солидарна отговорност, когато такава не е предвидена съгласно приложимото законодателство.
Покажи повече
1. В случай, че оферираните части са оригинални, това обстоятелство се удостоверява със сертификат за произход и качество. Документът следва да бъде прикачен при подаване на офертата като копие, и в случай че е на чужд език – да бъде придружен с превод на български език.
Покажи повече
2. В случай, че оферираните части не са оригинални, участникът представя сертификат за произход и качество, както и декларация, че оферираните от него неоригинални части са съвместими с посочените в Техническата спецификация марка и модел автобус.
3.Доставените резервни части следва да се съдържат във фабрична опаковка върху която следва да има изписана информация за производителя, каталожен номер и маркиран баркод за резервната част.
Процедура
Правно основание: 32014L0025
Час за получаване на офертите: 23:59
Езици, на които могат да се подават офертите или заявленията за участие: български 🗣️
Срок на валидност на офертата: 6 месеца
Дата на отваряне на офертите: 2023-03-22 📅
Час на отваряне на офертите: 14:00
Място: В системата
Критерии за награждаване
Критерий за качество (наименование): К1 – „Гаранционен срок“
Критерий за качество (тежест): 30 т.
Критерий за качество (наименование): К2 – „Надценка върху доставната цена за артикули извън спецификацията“
Критерий за качество (тежест): 25 т.
Цена (тежест): 45 т.
Възлагащ орган
Идентичност
Национален регистрационен номер: 121683408
Контакт
Звено за контакт: Калоян Георгиев Стаматов
Интернет адрес: www.sofiabus.bg/ 🌏
Адрес на профила на купувача: https://app.eop.bg/buyer/2306 🌏
URL на документите: https://app.eop.bg/today/272115 🌏
Препратка
Допълнителна информация
Прогнозна дата за публикуване на следващи обявления: 3 месеца преди изтичане на договора, сключен по настоящата процедура
1.На основание чл.54, ал.1 от ЗОП, Възложителят отстранява от участие в процедура за възлагане на обществена поръчка участник, когато:1) е осъден с влязла в сила присъда за престъпление по чл. 108а, чл. 159а - 159г, чл. 172, чл. 192а, чл. 194 - 217, чл. 219 - 252, чл. 253 - 260, чл. 301 - 307, чл. 321, 321а и чл. 352 - 353е от НК; 2) е осъден с влязла в сила присъда за престъпление, аналогично на тези по т. 1, в друга държава членка или трета страна;3) има задължения за данъци и задължителни осигурителни вноски по смисъла на чл. 162, ал. 2, т. 1 от ДОПК и лихвите по тях към държавата или към общината по седалището на възложителя и на кандидата или участника, или аналогични задължения съгласно законодателството на държавата, в която кандидатът или участникът е установен, доказани с влязъл в сила акт на компетентен орган.4) е налице неравнопоставеност в случаите по чл. 44, ал. 5 от ЗОП; 5) За когото е установено, че: а) е представил документ с невярно съдържание, с който се доказва декларираната липса на основания за отстраняване или декларираното изпълнение на критериите за подбор; б) не е предоставил изискваща се информация, свързана с удостоверяване липсата на основания за отстраняване или изпълнението на критериите за подбор;6) е установено с влязло в сила наказателно постановление или съдебно решение, нарушение на чл. 61, ал. 1, чл. 62, ал. 1 или 3, чл. 63, ал. 1 или 2, чл. 118, чл. 128, чл. 228, ал. 3, чл. 245 и чл. 301 – 305 от Кодекса на труда или чл. 13, ал. 1 от Закона за трудовата миграция и трудовата мобилност или аналогични задължения, установени с акт на компетентен орган, съгласно законодателството на държавата, в която кандидатът или участникът е установен;7) е налице конфликт на интереси, който не може да бъде отстранен. Основанията по т. 1, 2 и 7 се отнасят за лицата, които представляват участника или кандидата, и за членовете на неговите управителни и надзорни органи съгласно регистъра, в който е вписан участникът или кандидатът, ако има такъв, или документите, удостоверяващи правосубектността му. Когато в състава на тези органи участва юридическо лице, основанията се отнасят за физическите лица, които го представляват съгласно регистъра, в който е вписано юридическото лице, ако има такъв, или документите, удостоверяващи правосубектността му. В тези случаи, когато кандидатът или участникът, или юридическо лице в състава на негов контролен или управителен орган се представлява от физическо лице по пълномощие, основанията по чл. 54, ал. 1, т. 1, 2 и 7 от ЗОП се отнасят и за това физическо лице.
Покажи повече
2.Възложителят отстранява от участие в процедурата участник, за когото е налице някое от следните обстоятелства по чл. 55, ал. 1, т. 1, т.2, т. 4 и т. 5 от ЗОП.Основанията по чл. 55, ал. 1, т. 5 от ЗОП се отнасят за лицата, посочени в чл. 54, ал. 2 и ал. 3 от ЗОП. Съгл. чл. 55, ал. 1, т. 2 от ЗОП – възложителят ще отстрани участник, който е лишен е от правото да упражнява дейност като търговец на електрическа енергия, съгласно законодателството на държавата, в която е извършено деянието.
Покажи повече
3. Възложителят отстранява от участие в процедурата участник, при наличие на основанията по чл. 107, т.1, т. 2, т. 3, т. 5 и т.6 от ЗОП.
4. Възложителят отстранява участник, за който са налице специфичните национални основания за изключване (отстраняване), както следва: 4.1. наличие на свързаност по смисъла на пар. 2, т. 45 от ДР на ЗОП между кандидати/ участници в конкретна процедура (чл. 107, т. 4 от ЗОП); 4.2. наличие на обстоятелство по чл. 3, т. 8 от Закона за икономическите и финансовите отношения с дружествата, регистрирани в юрисдикции с преференциален данъчен режим, контролираните от тях лица и техните действителни собственици;
Покажи повече
5. Отстранява се от участие участник, който не удължи или не потвърди срока на валидност на офертата (основание по чл. 107, т. 5 от ЗОП).
Допълнителна информация
Орган за преглед
Име: Комисия за защита на конкуренцията
Пощенски адрес: бул. Витоша № 18
Пощенски град: София
Пощенски код: 1000
Държава: България 🇧🇬
Телефон: +359 29356113 📞
Електронна поща: delovodstvo@cpc.bg 📧
Факс: +359 29807315 📠
Интернет адрес: http://www.cpc.bg 🌏
Информация относно сроковете за подаване на жалби: Жалба може да се подава в 10-дневен срок съгласно чл. 197, ал. 1, т. 1 от ЗОП.
Източник: OJS 2023/S 038-112052 (2023-02-17)
Обявление за възлагане на поръчка (2023-07-14)
Обект
Обхват на обществената поръчка
Обща стойност на поръчката: 986 000 BGN 💰
Метаданни на обявлението
Вид на документа: Обявление за възлагане на поръчка
Общ терминологичен речник за обществените поръчки (CPV)
Допълнителен CPV код: Резервни части и аксесоари за превозни средства и двигатели на превозни средства 📦
Процедура
Вид на офертата: Не е приложимо
Възлагащ орган
Контакт
Електронна поща: dokovska.stefka@gmail.com 📧
Телефон: +359 29554132 📞
Факс: +359 29554067 📠
Препратка
Дати
Дата на изпращане: 2023-07-14 📅
Дата на публикуване: 2023-07-19 📅
Идентификатори
Номер на обявлението: 2023/S 137-438659
Препратка към обявление: 2023/S 038-112052
Брой на ОВ-S: 137
Допълнителна информация
Обект
Обхват на обществената поръчка
Място на изпълнение
Основен обект или място на изпълнение:
Възлагане на договор
Дата на сключване на договора: 2023-07-03 📅
Име: Мвб трак енд бъс българия еад
Национален регистрационен номер: 202377190
Пощенски адрес: бул. Сливница № 425
Пощенски град: гр. София
Пощенски код: 1331
Държава: България 🇧🇬
София (столица) 🏙️
Обща стойност на поръчката: 986 000 BGN 💰
Информация за търгове
Брой получени оферти: 4
Възлагащ орган
Контакт
Звено за контакт: Стефка Янчева Доковска
Препратка
Допълнителна информация
Източник: OJS 2023/S 137-438659 (2023-07-14)
Обект
Обхват на обществената поръчка
Обща стойност на поръчката: 986 000 BGN 💰
Метаданни на обявлението
Вид на документа: Обявление за възлагане на поръчка
Общ терминологичен речник за обществените поръчки (CPV)
Допълнителен CPV код: Резервни части и аксесоари за превозни средства и двигатели на превозни средства 📦
Процедура
Вид на офертата: Не е приложимо
Възлагащ орган
Контакт
Електронна поща: dokovska.stefka@gmail.com 📧
Телефон: +359 29554132 📞
Факс: +359 29554067 📠
Препратка
Дати
Дата на изпращане: 2023-07-14 📅
Дата на публикуване: 2023-07-19 📅
Идентификатори
Номер на обявлението: 2023/S 137-438659
Препратка към обявление: 2023/S 038-112052
Брой на ОВ-S: 137
Допълнителна информация
Идентификационен номер в ЦАИС: 00088-2023-0004
Сключени договор № А-57/03.07.2023 г., с предмет: „Доставка на резервни части и консумативи за двигатели и газова система на автобуси MAN Lion's City G CNG“, за срок от 1 година.
Обект
Обхват на обществената поръчка
Идентификационен номер в ЦАИС: 00088-2023-0004
Сключени договор № А-57/03.07.2023 г., с предмет: „Доставка на резервни части и консумативи за двигатели и газова система на автобуси MAN Lion's City G CNG“, за срок от 1 година.
Основен обект или място на изпълнение:
До АП „Земляне” – гр. София, ул. „Житница” № 21; АП „Малашевци” – гр. София, ул. „Резбарска” № 11; АП „Дружба” гр. София, ул. „Кап. Любен Кондаков” № 7.
Възлагане на договор
Дата на сключване на договора: 2023-07-03 📅
Име: Мвб трак енд бъс българия еад
Национален регистрационен номер: 202377190
Пощенски адрес: бул. Сливница № 425
Пощенски град: гр. София
Пощенски код: 1331
Държава: България 🇧🇬
София (столица) 🏙️
Обща стойност на поръчката: 986 000 BGN 💰
Информация за търгове
Брой получени оферти: 4
Възлагащ орган
Контакт
Звено за контакт: Стефка Янчева Доковска
Препратка
Допълнителна информация
Идентификационен номер в ЦАИС: 00088-2023-0004
Сключени договор № А-57/03.07.2023 г., с предмет: „Доставка на резервни части и консумативи за двигатели и газова система на автобуси MAN Lion's City G CNG“, за срок от 1 година.
Нови обществени поръчки в свързани категории 🆕
- Транспортно оборудване и помощни продукти за транспортиране (>20 нови обществени поръчки)