Поръчки: Цитометри
Една активна обществена поръчка
Цитометри са били закупени от организации като ИНСТИТУТ ПО БИОЛОГИЯ И ИМУНОЛОГИЯ НА РАЗМНОЖАВАНЕТО и ЦЕНТЪР ПО РАСТИТЕЛНА СИСТЕМНА БИОЛОГИЯ И БИОТЕХНОЛОГИЯ Сдружение.
В миналото доставчиците в тази област са били Данс Фарма ЕООД и Фот ООД.
- Лабораторно, оптично и прецизно оборудване (без стъклени изделия) (>20 нови обществени поръчки)
Неотдавнашни обществени поръчки на цитометри в България
2026-08-03
Deadline 2026-09-09
Доставка на лабораторно оборудване за нуждите на Институт по биология и имунология на размножаването-БАН за 2026г. (ИНСТИТУТ ПО БИОЛОГИЯ И ИМУНОЛОГИЯ НА РАЗМНОЖАВАНЕТО)
Предметът на настоящата процедура е "Доставка на лабораторно оборудване за нуждите на Институт по биология и имунология на размножаването-БАН за 2026г." с обособени позиции: Обособена позиция № 1 с предмет „Система за секвениране с дълга рамка за четене, използваща технология, базирана на нанопори“ с прогнозна стойност 70 000 евро без включен ДДС . Обособена позиция № 2 с предмет „Доставка на светлинен микроскоп“ с прогнозна стойност 12 000 евро без ДДС Обособена позиция 3 с предмет „Доставка на настолна … Преглед на обществените поръчки »
Предметът на настоящата процедура е "Доставка на лабораторно оборудване за нуждите на Институт по биология и имунология на размножаването-БАН за 2026г." с обособени позиции: Обособена позиция № 1 с предмет „Система за секвениране с дълга рамка за четене, използваща технология, базирана на нанопори“ с прогнозна стойност 70 000 евро без включен ДДС . Обособена позиция № 2 с предмет „Доставка на светлинен микроскоп“ с прогнозна стойност 12 000 евро без ДДС Обособена позиция 3 с предмет „Доставка на настолна … Преглед на обществените поръчки »
2021-08-06
Доставка на проточен цитометър, 4 броя вертикални ниско-температурни фризери и апарат за PCR в реално време (qPCR)... (ЦЕНТЪР ПО РАСТИТЕЛНА СИСТЕМНА БИОЛОГИЯ И БИОТЕХНОЛОГИЯ Сдружение)
Предмет на настоящата обществена поръчка е: доставка на проточен цитометър, 4 броя вертикални ниско-температурни фризери и апарат за PCR в реално време (qPCR) по три обособени позиции, както следва: Обособена позиция 1: "Доставка на проточен цитометър", Обособена позиция 2: "Доставка на 4 броя вертикални ниско-температурни фризери", Обособена позиция 3: "Доставка на апарат за PCR в реално време (qPCR)". Минималните изисквания към апаратурата – предмет на доставка по трите обособени позиции са указани в … Преглед на обществените поръчки »
Предмет на настоящата обществена поръчка е: доставка на проточен цитометър, 4 броя вертикални ниско-температурни фризери и апарат за PCR в реално време (qPCR) по три обособени позиции, както следва: Обособена позиция 1: "Доставка на проточен цитометър", Обособена позиция 2: "Доставка на 4 броя вертикални ниско-температурни фризери", Обособена позиция 3: "Доставка на апарат за PCR в реално време (qPCR)". Минималните изисквания към апаратурата – предмет на доставка по трите обособени позиции са указани в … Преглед на обществените поръчки »