Поръчки: Услуги по готвене на храни
Една активна обществена поръчка
Услуги по готвене на храни са били закупени от организации като ДЪРЖАВНО ПРЕДПРИЯТИЕ "РЪКОВОДСТВО НА ВЪЗДУШНОТО ДВИЖЕНИЕ" ТПП, Държавно предприятие „Ръководство на въздушното движение“ и община Тунджа.
В миналото доставчиците в тази област са били Бон Тур-БГ ООД, „Бон Тур-БГ“ ООД, ЕТ ТАНО - НИКОЛАЙ ТРАИЛОВ, „ВНП Фасилити“ ЕООД, "БЕЛВЕДЕРЕ МЕНИДЖМЪНТ" ЕООД, „Бон Тур — БГ“ ООД, Бон Тур-БГ“ ООД, Бон Тур — БГ ООД, "ДАНИМАР МЕНИДЖМЪНТ" ЕООД и ДЗЗД "Банско 2024".
- Хотелиерски и ресторантьорски услуги и услуги в областта на търговията на дребно (6 нови обществени поръчки)
- Услуги на ресторанти, столове и заведения за приготвяне и доставяне на храна (2)
- Услуги по предлагане на храни за консумация (2)
- Услуги по готвене на храни (1) ⬅️
- Услуги по приготвяне на храни за консумация (2)
Неотдавнашни обществени поръчки на услуги по готвене на храни в България
2026-08-03
Deadline 2026-09-03
„Приготвяне и доставка на готова храна за лица от рискови групи по проект „Топъл обяд“ в Община „Тунджа“. (община Тунджа)
Предмет на поръчката е „Приготвяне и доставка на готова храна за лица от рискови групи по проект „Топъл обяд“ в Община „Тунджа“. Община „Тунджа“ изпълнява Административен договор № BG05SFPR003-1.001-0054 за предоставяне на безвъзмездна финансова помощ по Програма за храни и основно материално подпомагане 2021-2027, по Операция BG05SFPR003-1.001 „Топъл обяд“ по проект "Топъл обяд в Община Тунджа", със срок на действие до 30.09.2026 г. В Община „Тунджа“ е получено писмо с изх. № 91-00-0734/ 05.06.2026 г. … Преглед на обществените поръчки »
Предмет на поръчката е „Приготвяне и доставка на готова храна за лица от рискови групи по проект „Топъл обяд“ в Община „Тунджа“. Община „Тунджа“ изпълнява Административен договор № BG05SFPR003-1.001-0054 за предоставяне на безвъзмездна финансова помощ по Програма за храни и основно материално подпомагане 2021-2027, по Операция BG05SFPR003-1.001 „Топъл обяд“ по проект "Топъл обяд в Община Тунджа", със срок на действие до 30.09.2026 г. В Община „Тунджа“ е получено писмо с изх. № 91-00-0734/ 05.06.2026 г. … Преглед на обществените поръчки »
2026-02-02
„Приготвяне и доставка на готова храна за лица от рискови групи по проект „Топъл обяд“ в Община „Тунджа“ (община Тунджа)
Предмет на настоящата обществена поръчката е „Приготвяне и доставка на готова храна за лица от рискови групи по проект „Топъл обяд“ в Община „Тунджа“. Община „Тунджа“ изпълнява Административен договор № BG05SFPR003-1.001-0054 за предоставяне на безвъзмездна финансова помощ по Програма за храни и основно материално подпомагане 2021-2027, по Операция BG05SFPR003-1.001 „Топъл обяд“ по проект "Топъл обяд в Община Тунджа", със срок на действие до 29.04.2026 г. В Община „Тунджа“ е получено писмо с изх. № … Преглед на обществените поръчки »
Предмет на настоящата обществена поръчката е „Приготвяне и доставка на готова храна за лица от рискови групи по проект „Топъл обяд“ в Община „Тунджа“. Община „Тунджа“ изпълнява Административен договор № BG05SFPR003-1.001-0054 за предоставяне на безвъзмездна финансова помощ по Програма за храни и основно материално подпомагане 2021-2027, по Операция BG05SFPR003-1.001 „Топъл обяд“ по проект "Топъл обяд в Община Тунджа", със срок на действие до 29.04.2026 г. В Община „Тунджа“ е получено писмо с изх. № … Преглед на обществените поръчки »
2025-09-05
„Приготвяне и доставка на готова храна за лица от рискови групи по проект „Топъл обяд“ в Община „Тунджа“ (община Тунджа)
Предмет на настоящата обществена поръчката е „Приготвяне и доставка на готова храна за лица от рискови групи по проект „Топъл обяд“ в Община „Тунджа“. Община „Тунджа“ изпълнява Административен договор № BG05SFPR003-1.001-0054 за предоставяне на безвъзмездна финансова помощ по Програма за храни и основно материално подпомагане 2021-2027, по Операция BG05SFPR003-1.001 „Топъл обяд“ по проект "Топъл обяд в Община Тунджа", със срок на действие до 30.09.2025 г. В Община „Тунджа“ е получено писмо с изх. № … Преглед на обществените поръчки »
Предмет на настоящата обществена поръчката е „Приготвяне и доставка на готова храна за лица от рискови групи по проект „Топъл обяд“ в Община „Тунджа“. Община „Тунджа“ изпълнява Административен договор № BG05SFPR003-1.001-0054 за предоставяне на безвъзмездна финансова помощ по Програма за храни и основно материално подпомагане 2021-2027, по Операция BG05SFPR003-1.001 „Топъл обяд“ по проект "Топъл обяд в Община Тунджа", със срок на действие до 30.09.2025 г. В Община „Тунджа“ е получено писмо с изх. № … Преглед на обществените поръчки »
2025-08-14
ПРИГОТВЯНЕ НА БОЛНИЧНА ХРАНА ЗА ЛЕЖАЩОБОЛНИ И ПЕРСОНАЛ В МБАЛ „Д-р НИКОЛА ВАСИЛИЕВ“ АД“ (МНОГОПРОФИЛНА БОЛНИЦА ЗА АКТИВНО ЛЕЧЕНИЕ - Д-Р НИКОЛА ВАСИЛИЕВ АД)
Предметът на възлагане на настоящата поръчка включва приготвяне на готова храна по диети за болнично хранене на пациенти и дежурен персонал на МБАЛ „Д-р Никола Василиев“ АД, гр. Кюстендил (Възложител), съгласно приложената техническа спецификация, с цел избор на изпълнител и сключване на договор при условията и реда на Закона за обществените поръчки. Предметът на възлагане на настоящата поръчка включва приготвяне на готова храна по диети за болнично хранене на пациенти и дежурен персонал на МБАЛ „Д-р … Преглед на обществените поръчки »
Предметът на възлагане на настоящата поръчка включва приготвяне на готова храна по диети за болнично хранене на пациенти и дежурен персонал на МБАЛ „Д-р Никола Василиев“ АД, гр. Кюстендил (Възложител), съгласно приложената техническа спецификация, с цел избор на изпълнител и сключване на договор при условията и реда на Закона за обществените поръчки. Предметът на възлагане на настоящата поръчка включва приготвяне на готова храна по диети за болнично хранене на пациенти и дежурен персонал на МБАЛ „Д-р … Преглед на обществените поръчки »
2025-06-27
„ПРИГОТВЯНЕ НА БОЛНИЧНА ХРАНА ЗА ЛЕЖАЩОБОЛНИ И ПЕРСОНАЛ В МБАЛ „Д-р НИКОЛА ВАСИЛИЕВ“ АД“ (МНОГОПРОФИЛНА БОЛНИЦА ЗА АКТИВНО ЛЕЧЕНИЕ - Д-Р НИКОЛА ВАСИЛИЕВ АД)
Предметът на възлагане на настоящата поръчка включва приготвяне на готова храна по диети за болнично хранене на пациенти и дежурен персонал на МБАЛ „Д-р Никола Василиев“ АД, гр. Кюстендил (Възложител), съгласно приложената техническа спецификация, с цел избор на изпълнител и сключване на договор при условията и реда на Закона за обществените поръчки. Преглед на обществените поръчки »
Предметът на възлагане на настоящата поръчка включва приготвяне на готова храна по диети за болнично хранене на пациенти и дежурен персонал на МБАЛ „Д-р Никола Василиев“ АД, гр. Кюстендил (Възложител), съгласно приложената техническа спецификация, с цел избор на изпълнител и сключване на договор при условията и реда на Закона за обществените поръчки. Преглед на обществените поръчки »
2024-07-30
"Комплексно обслужване на хотелска и ресторантска част в УВПБ "Св. Св. Константин и Елена" (ДЪРЖАВНО ПРЕДПРИЯТИЕ "РЪКОВОДСТВО НА ВЪЗДУШНОТО ДВИЖЕНИЕ" ТПП)
Предметът на поръчката за "Комплексно обслужване на хотелска и ресторантска част в УВПБ „Св. Св. Константин и Елена” включва извършването на следните видове услуги: - Услуга № 1 - Обслужване на хотелска и ресторантска част; - Услуга № 2 - Рехабилитационно обслужване; - Услуга № 3 - Поддържане и експлоатация на спортни обекти и съоръжения - хидромасажни вани, плувен басейн и организиране и осъществяване на водноспасителната дейност за обезопасяване на басейни в УВПБ "Св. Св. Константин и Елена"; - Услуга … Преглед на обществените поръчки »
Предметът на поръчката за "Комплексно обслужване на хотелска и ресторантска част в УВПБ „Св. Св. Константин и Елена” включва извършването на следните видове услуги: - Услуга № 1 - Обслужване на хотелска и ресторантска част; - Услуга № 2 - Рехабилитационно обслужване; - Услуга № 3 - Поддържане и експлоатация на спортни обекти и съоръжения - хидромасажни вани, плувен басейн и организиране и осъществяване на водноспасителната дейност за обезопасяване на басейни в УВПБ "Св. Св. Константин и Елена"; - Услуга … Преглед на обществените поръчки »
2023-12-18
"Комплексно обслужване и поддържане на ОВКИ в УВПБ Банско" (ДЪРЖАВНО ПРЕДПРИЯТИЕ "РЪКОВОДСТВО НА ВЪЗДУШНОТО ДВИЖЕНИЕ" ТПП)
Предметът на обществената поръчка включва комплексно обслужване и поддържане на ОВКИ в УВПБ Банско. Поръчката е разделена на 2 (две) самостоятелно обособени позиции, както следва: 1. Обособена позиция № 1 - "Комплексно обслужване на хотелска и ресторантска част в УВПБ Банско”; 2. Обособена позиция № 2 - "Комплексно обслужване и поддръжка на отоплителните, вентилационни и климатични инсталации (ОВКИ) в УВПБ Банско”. Преглед на обществените поръчки »
Предметът на обществената поръчка включва комплексно обслужване и поддържане на ОВКИ в УВПБ Банско. Поръчката е разделена на 2 (две) самостоятелно обособени позиции, както следва: 1. Обособена позиция № 1 - "Комплексно обслужване на хотелска и ресторантска част в УВПБ Банско”; 2. Обособена позиция № 2 - "Комплексно обслужване и поддръжка на отоплителните, вентилационни и климатични инсталации (ОВКИ) в УВПБ Банско”. Преглед на обществените поръчки »
2023-12-11
"Комплексно обслужване и поддържане на ОВКИ в УВПБ "Св. Св. Константин и Елена" (ДЪРЖАВНО ПРЕДПРИЯТИЕ "РЪКОВОДСТВО НА ВЪЗДУШНОТО ДВИЖЕНИЕ" ТПП)
Предметът на обществената поръчка включва комплексно обслужване и поддържане на ОВКИ в УВПБ „Св. Св. Константин и Елена”. Поръчката е разделена на 2 (две) самостоятелно обособени позиции, както следва: 1. Обособена позиция № 1 - "Комплексно обслужване на хотелска и ресторантска част в УВПБ „Св. Св. Константин и Елена”; 2. Обособена позиция № 2 - "Комплексно обслужване и поддръжка на отоплителните, вентилационни и климатични инсталации (ОВКИ) в УВПБ „Св. Св. Константин и Елена”. Преглед на обществените поръчки »
Предметът на обществената поръчка включва комплексно обслужване и поддържане на ОВКИ в УВПБ „Св. Св. Константин и Елена”. Поръчката е разделена на 2 (две) самостоятелно обособени позиции, както следва: 1. Обособена позиция № 1 - "Комплексно обслужване на хотелска и ресторантска част в УВПБ „Св. Св. Константин и Елена”; 2. Обособена позиция № 2 - "Комплексно обслужване и поддръжка на отоплителните, вентилационни и климатични инсталации (ОВКИ) в УВПБ „Св. Св. Константин и Елена”. Преглед на обществените поръчки »
2023-11-29
"Комплексно обслужване на обекти в ЕЦ за УВД" (ДЪРЖАВНО ПРЕДПРИЯТИЕ "РЪКОВОДСТВО НА ВЪЗДУШНОТО ДВИЖЕНИЕ" ТПП)
Предмет на настоящата обществена поръчка е комплексно обслужване на обекти в Единен център за управление на въздушното движение (ЕЦ за УВД) в гр. София. Обществената поръчка включва извършването на следните услуги: 1. Услуга № 1 - Обслужване на зона за рекреация и ресторантско обслужване; 2. Услуга № 2 - Периодично пране, почистване и гладене на спално бельо, кърпи, завивки и мокетни настилки на ЕЦ за УВД. Преглед на обществените поръчки »
Предмет на настоящата обществена поръчка е комплексно обслужване на обекти в Единен център за управление на въздушното движение (ЕЦ за УВД) в гр. София. Обществената поръчка включва извършването на следните услуги: 1. Услуга № 1 - Обслужване на зона за рекреация и ресторантско обслужване; 2. Услуга № 2 - Периодично пране, почистване и гладене на спално бельо, кърпи, завивки и мокетни настилки на ЕЦ за УВД. Преглед на обществените поръчки »
2023-07-13
"Комплексно обслужване на обекти в ЕЦ за УВД" (ДЪРЖАВНО ПРЕДПРИЯТИЕ "РЪКОВОДСТВО НА ВЪЗДУШНОТО ДВИЖЕНИЕ" ТПП)
Предмет на настоящата обществена поръчка е комплексно обслужване на обекти в Единен център за управление на въздушното движение (ЕЦ за УВД) в гр. София. Обществената поръчка включва извършването на следните услуги: 1. Услуга № 1 - Обслужване на зона за рекреация и ресторантско обслужване; 2. Услуга № 2 - Периодично пране, почистване и гладене на спално бельо, кърпи, завивки и мокетни настилки на ЕЦ за УВД. Преглед на обществените поръчки »
Предмет на настоящата обществена поръчка е комплексно обслужване на обекти в Единен център за управление на въздушното движение (ЕЦ за УВД) в гр. София. Обществената поръчка включва извършването на следните услуги: 1. Услуга № 1 - Обслужване на зона за рекреация и ресторантско обслужване; 2. Услуга № 2 - Периодично пране, почистване и гладене на спално бельо, кърпи, завивки и мокетни настилки на ЕЦ за УВД. Преглед на обществените поръчки »
2023-07-03
Приготвяне и доставка на храна за детски и социални заведения на територията на община Хасково (Община Хасково)
Приготвяне и доставка на храна за детски и социални заведения на територията на общ. Х-во Храната се приготвя в обект, регистриран по чл. 26 от Закона за храните, съобразно предварителната заявка за брой порции и трябва да отговаря на изискванията за безопасност и качество, регламентирани в европейското и национално законодателство. Всяка партида храни се придружава от документ, удостоверяващ произхода на храната и документ, удостоверяващ съответствието и безопасността й /чл. 4 от Наредба № 2 от … Преглед на обществените поръчки »
Приготвяне и доставка на храна за детски и социални заведения на територията на общ. Х-во Храната се приготвя в обект, регистриран по чл. 26 от Закона за храните, съобразно предварителната заявка за брой порции и трябва да отговаря на изискванията за безопасност и качество, регламентирани в европейското и национално законодателство. Всяка партида храни се придружава от документ, удостоверяващ произхода на храната и документ, удостоверяващ съответствието и безопасността й /чл. 4 от Наредба № 2 от … Преглед на обществените поръчки »
2021-02-10
Приготвяне и разливане на храна за пациенти и дежурен персонал на УМБАЛ „Канев“ АД (Университетска многопрофилна болница за активно лечение „Канев“ АД)
Приготвяне и разливане на храна за пациенти и дежурен персонал на УМБАЛ „Канев“ АД. Предметът на обществената поръчка включва: — Ежедневно приготвяне и разливане на храна по диети за стационарно болните по отделения, и пакет суха храна за хемодиализно болните, изготвена в съответствие с нормите на Наредба № 1 от 22 Януари 2018 г. за физиологичните норми за хранене на населението на Министъра на здравеопазването (обн., ДВ, бр.11 от 2 Февруари 2018 г.) и съгласно „Сборник рецепти за диетични ястия за … Преглед на обществените поръчки »
Приготвяне и разливане на храна за пациенти и дежурен персонал на УМБАЛ „Канев“ АД. Предметът на обществената поръчка включва: — Ежедневно приготвяне и разливане на храна по диети за стационарно болните по отделения, и пакет суха храна за хемодиализно болните, изготвена в съответствие с нормите на Наредба № 1 от 22 Януари 2018 г. за физиологичните норми за хранене на населението на Министъра на здравеопазването (обн., ДВ, бр.11 от 2 Февруари 2018 г.) и съгласно „Сборник рецепти за диетични ястия за … Преглед на обществените поръчки »
2020-12-04
Комплексно обслужване на УВПБ „Св. Св. Константин и Елена“ (Държавно предприятие „Ръководство на въздушното движение“ ТПП)
Предметът на обществената поръчка включва комплексно обслужване на УВПБ „Св. Св. Константин и Елена”, разделена на 2 (две) самостоятелно обособени позиции, както следва: 1. Обособена позиция № 1 – Комплексно обслужване на хотелска и ресторантска част на УВПБ „Св. Св. Константин и Елена”, включваща следните видове услуги: — Услуга № 1 – Обслужване на хотелска и ресторантска част, — Услуга № 2 – Рехабилитационно обслужване, — Услуга № 3 – Поддържане и експлоатация на спортни обекти и съоръжения – … Преглед на обществените поръчки »
Предметът на обществената поръчка включва комплексно обслужване на УВПБ „Св. Св. Константин и Елена”, разделена на 2 (две) самостоятелно обособени позиции, както следва: 1. Обособена позиция № 1 – Комплексно обслужване на хотелска и ресторантска част на УВПБ „Св. Св. Константин и Елена”, включваща следните видове услуги: — Услуга № 1 – Обслужване на хотелска и ресторантска част, — Услуга № 2 – Рехабилитационно обслужване, — Услуга № 3 – Поддържане и експлоатация на спортни обекти и съоръжения – … Преглед на обществените поръчки »
2020-05-13
Приготвяне и доставка на храна за детски и социални заведения на територията на община Хасково (Кмет на Община Хасково)
Предвижда се ежедневна доставка на готова храна в: детски градини, социални услуги от резидентен тип за деца и младежи (ЦНСТДМУ 1, ЦНСТДМУ 2, ЦНСТДБУ), социални услуги в общността: ДЦДМУ „Марина“, ДЦПЛУ и ДЦДУПТС, Домашен социален патронаж, Дневен център за стари хора (ДЦСХ), Общностен център за подкрепа на деца и семейства, Дневен център за деца с увреждания и техните семейства, спешен прием към ЦОП, ежедневно според съответния заложен брой хранения, хранителен режим и присъстващи лица. Храната се … Преглед на обществените поръчки »
Предвижда се ежедневна доставка на готова храна в: детски градини, социални услуги от резидентен тип за деца и младежи (ЦНСТДМУ 1, ЦНСТДМУ 2, ЦНСТДБУ), социални услуги в общността: ДЦДМУ „Марина“, ДЦПЛУ и ДЦДУПТС, Домашен социален патронаж, Дневен център за стари хора (ДЦСХ), Общностен център за подкрепа на деца и семейства, Дневен център за деца с увреждания и техните семейства, спешен прием към ЦОП, ежедневно според съответния заложен брой хранения, хранителен режим и присъстващи лица. Храната се … Преглед на обществените поръчки »
2019-12-18
Комплексно обслужване на обекти в ЕЦ за УВД (Държавно предприятие „Ръководство на въздушното движение“)
Предмет на настоящата обществена поръчка е комплексно обслужване на обекти в Единен център за управление на въздушното движение (ЕЦ за УВД) в гр. София. Обществената поръчка включва следните услуги: а) Услуга № 1 – Обслужване на зона за рекреация и ресторантско обслужване; б) Услуга № 2 – Обслужване на фитнес зала; в) Услуга № 3 – Периодично пране, почистване и гладене на спално бельо, кърпи, завивки, покривки, щори, мокетни настилки и килими в ЕЦ за УВД. Преглед на обществените поръчки »
Предмет на настоящата обществена поръчка е комплексно обслужване на обекти в Единен център за управление на въздушното движение (ЕЦ за УВД) в гр. София. Обществената поръчка включва следните услуги: а) Услуга № 1 – Обслужване на зона за рекреация и ресторантско обслужване; б) Услуга № 2 – Обслужване на фитнес зала; в) Услуга № 3 – Периодично пране, почистване и гладене на спално бельо, кърпи, завивки, покривки, щори, мокетни настилки и килими в ЕЦ за УВД. Преглед на обществените поръчки »
2019-10-22
Приготвяне и доставка на готова храна ежедневно за нуждите на Община Варна, социалните услуги за деца и пълнолетни... (Община Варна)
При изпълнение на поръчката следва да се приготвя и доставя готова храна ежедневно (365 дни в годината) за нуждите на Община Варна, социалните услуги за деца на възраст от 3 до 18 години и пълн. лица и други второстепенни разпоредители с бюджет при необходимост, включително доставка на готова храна по диети за деца и пълнолетни лица, нуждаещи се от специфичен режим на хранене, съгласно тех. спец. Прибл. брой менюта— 245 на ден, като се предвижда възможност за доставка на готова храна по всички видове … Преглед на обществените поръчки »
При изпълнение на поръчката следва да се приготвя и доставя готова храна ежедневно (365 дни в годината) за нуждите на Община Варна, социалните услуги за деца на възраст от 3 до 18 години и пълн. лица и други второстепенни разпоредители с бюджет при необходимост, включително доставка на готова храна по диети за деца и пълнолетни лица, нуждаещи се от специфичен режим на хранене, съгласно тех. спец. Прибл. брой менюта— 245 на ден, като се предвижда възможност за доставка на готова храна по всички видове … Преглед на обществените поръчки »
2019-10-09
Осигуряване и организиране на настаняване и изхранване на участници и гости в културни, образователни, спортни,... (Община Варна)
При изпълнение на поръчката следва да се извършва осигуряване и организиране на настаняване в места за настаняване с категории 1, 2, 3, 4 и 5 звезди и изхранване в заведения за хранене и развлечения с категории 1, 2, 3, 4 и 5 звезди съгласно техническа спецификация. При изпълнение на поръчката трябва да се настаняват и изхранват участници и гости в културни, образователни, спортни, информационни, протоколни и други събития, организирани от Община Варна. Минимално за година се осъществяват над 1 000 … Преглед на обществените поръчки »
При изпълнение на поръчката следва да се извършва осигуряване и организиране на настаняване в места за настаняване с категории 1, 2, 3, 4 и 5 звезди и изхранване в заведения за хранене и развлечения с категории 1, 2, 3, 4 и 5 звезди съгласно техническа спецификация. При изпълнение на поръчката трябва да се настаняват и изхранват участници и гости в културни, образователни, спортни, информационни, протоколни и други събития, организирани от Община Варна. Минимално за година се осъществяват над 1 000 … Преглед на обществените поръчки »
2019-08-06
Комплексно обслужване на обекти в ЕЦ за УВД (Държавно предприятие „Ръководство на въздушното движение“)
Предмет на настоящата обществена поръчка е комплексно обслужване на обекти в Единен център за управление на въздушното движение (ЕЦ за УВД) в гр. София. Обществената поръчка включва следните услуги: а) услуга № 1 „Обслужване на зона за рекреация и ресторантско обслужване“; б) услуга № 2 „Обслужване на фитнес зала“; в) услуга № 3 „Периодично пране, почистване и гладене на спално бельо, кърпи, завивки, покривки, щори, мокетни настилки и килими в ЕЦ за УВД“. Преглед на обществените поръчки »
Предмет на настоящата обществена поръчка е комплексно обслужване на обекти в Единен център за управление на въздушното движение (ЕЦ за УВД) в гр. София. Обществената поръчка включва следните услуги: а) услуга № 1 „Обслужване на зона за рекреация и ресторантско обслужване“; б) услуга № 2 „Обслужване на фитнес зала“; в) услуга № 3 „Периодично пране, почистване и гладене на спално бельо, кърпи, завивки, покривки, щори, мокетни настилки и килими в ЕЦ за УВД“. Преглед на обществените поръчки »
2019-04-18
Комплексно обслужване на обекти в ЕЦ за УВД (Държавно предприятие „Ръководство на въздушното движение“)
Предмет на настоящата обществена поръчка е комплексно обслужване на обекти в Единен център за управление на въздушното движение (ЕЦ за УВД) в гр. София. Обществената поръчка включва следните услуги: а) Услуга № 1 — Обслужване на зона за рекреация и ресторантско обслужване; б) Услуга № 2 — Обслужване на фитнес зала; в) Услуга № 3 — Периодично пране, почистване и гладене на спално бельо, кърпи, завивки, покривки, щори, мокетни настилки и килими в ЕЦ за УВД. Преглед на обществените поръчки »
Предмет на настоящата обществена поръчка е комплексно обслужване на обекти в Единен център за управление на въздушното движение (ЕЦ за УВД) в гр. София. Обществената поръчка включва следните услуги: а) Услуга № 1 — Обслужване на зона за рекреация и ресторантско обслужване; б) Услуга № 2 — Обслужване на фитнес зала; в) Услуга № 3 — Периодично пране, почистване и гладене на спално бельо, кърпи, завивки, покривки, щори, мокетни настилки и килими в ЕЦ за УВД. Преглед на обществените поръчки »
2017-12-01
„Приготвяне и доставка на храна за столово хранене на територията на община Самоков“ (Община Самоков)
Предмет. Обществената поръчка „Приготвяне и доставка на храна за столово хранене на територията на община Самоков“ е с предмет приготвяне и доставяне на храна за столово хранене съгласно изискванията, посочени в техническата спецификация, определена от Възложителя, по обекти, както следва: 1. Домашен социален патронаж, гр. Самоков, ул. „България“ № 30; 2. Дом за стари хора „Семейство д-р Калинкови“, гр. Самоков, ул. „Верила“ № 1; 3. Дом за стари хора, с. Ковачевци; 4. Детски градини на територията на … Преглед на обществените поръчки »
Предмет. Обществената поръчка „Приготвяне и доставка на храна за столово хранене на територията на община Самоков“ е с предмет приготвяне и доставяне на храна за столово хранене съгласно изискванията, посочени в техническата спецификация, определена от Възложителя, по обекти, както следва: 1. Домашен социален патронаж, гр. Самоков, ул. „България“ № 30; 2. Дом за стари хора „Семейство д-р Калинкови“, гр. Самоков, ул. „Верила“ № 1; 3. Дом за стари хора, с. Ковачевци; 4. Детски градини на територията на … Преглед на обществените поръчки »
2017-04-20
„Осигуряване и организиране на настаняване и изхранване на участници и гости в културни, образователни, спортни,... (Община Варна)
При изпълнение на поръчката следва да се извършва Осигуряване и организиране на настаняване в места за настаняване с категории 1, 2, 3, 4 и 5 звезди и изхранване в заведения за хранене и развлечения с категории 1, 2, 3, 4 и 5 звезди съгласно Техническа спецификация. При изпълнение на поръчката трябва да се настаняват и изхранват участници и гости в културни, образователни, спортни, информационни, протоколни и други събития, организирани от Община Варна. Минимално за година се осъществяват над 4 000 … Преглед на обществените поръчки »
При изпълнение на поръчката следва да се извършва Осигуряване и организиране на настаняване в места за настаняване с категории 1, 2, 3, 4 и 5 звезди и изхранване в заведения за хранене и развлечения с категории 1, 2, 3, 4 и 5 звезди съгласно Техническа спецификация. При изпълнение на поръчката трябва да се настаняват и изхранват участници и гости в културни, образователни, спортни, информационни, протоколни и други събития, организирани от Община Варна. Минимално за година се осъществяват над 4 000 … Преглед на обществените поръчки »
2017-04-11
„Приготвяне и доставка на храна за детски, социални и здравни заведения на територията на Община Хасково“ (Кмет на Община Хасково)
Храната се приготвя в обща кухня регистрана по чл. 12 от Закона за храните съобразно предварителната заявка за брой порции и трябва да отговаря на изискванията за безопасност и качество, регламентирани в европейското и национално законодателство/ ДВ, бр. 85 от 2015 г. в сила от 3.11.2015 г. Всяка партида храни се придружава от документ, удостоверяващ произхода на храната и документ, удостоверяващ съответствието и безопасността ѝ. / чл. 4 от Наредба 9 от 16.9.2011, Изм. — ДВ. бр. 85 от 2015 г./. Преглед на обществените поръчки »
Храната се приготвя в обща кухня регистрана по чл. 12 от Закона за храните съобразно предварителната заявка за брой порции и трябва да отговаря на изискванията за безопасност и качество, регламентирани в европейското и национално законодателство/ ДВ, бр. 85 от 2015 г. в сила от 3.11.2015 г. Всяка партида храни се придружава от документ, удостоверяващ произхода на храната и документ, удостоверяващ съответствието и безопасността ѝ. / чл. 4 от Наредба 9 от 16.9.2011, Изм. — ДВ. бр. 85 от 2015 г./. Преглед на обществените поръчки »
2010-08-07
Услуги по готвене на храни (Община Карлово)
Приготвяне и доставяне на храна за домашен социален патронаж в Община Карлово по обособени позиции. Предметът на поръчката включва ежедневно приготвяне и доставяне, без почивни и празнични дни, на обяд и вечеря до 370 човека по обособени позици: 1. Приготвяне на храна за патронирани лица в град Карлово и населените места в Общината до 350 човека; 2. Приготвяне и доставка на храна за патронирани лица в град Калофер до 20 човека; Ежедневния порцион 2 ястия без десерт. Едното от ястията е без месо. Преглед на обществените поръчки »
Приготвяне и доставяне на храна за домашен социален патронаж в Община Карлово по обособени позиции. Предметът на поръчката включва ежедневно приготвяне и доставяне, без почивни и празнични дни, на обяд и вечеря до 370 човека по обособени позици: 1. Приготвяне на храна за патронирани лица в град Карлово и населените места в Общината до 350 човека; 2. Приготвяне и доставка на храна за патронирани лица в град Калофер до 20 човека; Ежедневния порцион 2 ястия без десерт. Едното от ястията е без месо. Преглед на обществените поръчки »