Доставка на различни видове изделия и лабораторни консумативи и изделия/консумативи за перитонеална диализа

УНИВЕРСИТЕТСКА МНОГОПРОФИЛНА БОЛНИЦА ЗА АКТИВНО ЛЕЧЕНИЕ И СПЕШНА МЕД

Предметът на обществената поръчка включва периодична доставка на специфични медицински консумативи/изделия за нуждите на УМБАЛСМ „Н. И. Пирогов“ ЕАД, по видове и количества, посочени в Приложение 1 - Техническата спецификация. Обхватът на поръчката включва: » доставка до склад на Възложителя; » разтоварване на доставеното по дадена заявка количество продукти. Посочените в спецификацията количества са прогнозни. Всяка обособена позиция съдържа в себе си самостоятелни номенклатури. В случай че участник не оферира един или повече продукти от обособената позиция, по която участва, той ще бъде отстранен от процедурата, за конкретната обособена позиция. В случай че участник оферира един или повече продукти от обособената позиция, по която участва, но същия/същите не отговарят на изискванията на Възложителя, се приема, че не е спазена комплексността и участникът ще бъде отстранен от процедурата, за конкретната обособена позиция. На основание чл. 21, ал. 6 ЗОП и предвид факта, че Обособени позиции № 11 – № 16 са с прогнозна стойност под 50 000,00 лв. без ДДС и попадат в приложното поле на чл. 21, ал. 4, т. 3 ЗОП, Възложителят ще възложи посочените обособени позиции съобразно реда приложим за индивидуалната им стойност, а именно – директно възлагане.

Краен срок

Срокът за получаване на офертите беше 2024-10-10. Обществената поръчка беше публикувана на 2024-09-10.

Доставчици

Следните доставчици са споменати в решенията за възлагане или в други документи за обществени поръчки:

Кой? Какво? Къде?
История на обществените поръчки
Дата Документ
2024-09-10 Обявление за поръчка
2026-09-01 Обявление за възлагане на поръчка
Обявление за поръчка (2024-09-10)
Обект
Обхват на обществената поръчка
Заглавие: Доставка на различни видове изделия и лабораторни консумативи и изделия/консумативи за перитонеална диализа
Референтен номер: 424204
Кратко описание:
Предметът на обществената поръчка включва периодична доставка на специфични медицински консумативи/изделия за нуждите на УМБАЛСМ „Н. И. Пирогов“ ЕАД, по видове и количества, посочени в Приложение 1 - Техническата спецификация. Обхватът на поръчката включва: » доставка до склад на Възложителя; » разтоварване на доставеното по дадена заявка количество продукти. Посочените в спецификацията количества са прогнозни. Всяка обособена позиция съдържа в себе си самостоятелни номенклатури. В случай че участник не оферира един или повече продукти от обособената позиция, по която участва, той ще бъде отстранен от процедурата, за конкретната обособена позиция. В случай че участник оферира един или повече продукти от обособената позиция, по която участва, но същия/същите не отговарят на изискванията на Възложителя, се приема, че не е спазена комплексността и участникът ще бъде отстранен от процедурата, за конкретната обособена позиция. На основание чл. 21, ал. 6 ЗОП и предвид факта, че Обособени позиции № 11 – № 16 са с прогнозна стойност под 50 000,00 лв. без ДДС и попадат в приложното поле на чл. 21, ал. 4, т. 3 ЗОП, Възложителят ще възложи посочените обособени позиции съобразно реда приложим за индивидуалната им стойност, а именно – директно възлагане.
Покажи повече
Вид на договора: Доставки
Продукти/услуги: Медицински консумативи 📦
Очаквана стойност без ДДС: 2008401.78 BGN 💰
Информация за партиди
Този договор е разделен на части
Оферти могат да се подават за максимален брой партиди: 10

1️⃣
Вътрешен идентификатор: 424248
Заглавие: Реактиви и консумативи за кръвно-газов анализатор MODULAR PRO
Очаквана стойност без ДДС: 225283.46 BGN 💰
Описание на обществената поръчка:
Предметът на обществената поръчка включва периодична доставка на специфични медицински консумативи/изделия за нуждите на УМБАЛСМ „Н. И. Пирогов“ ЕАД, по видове и количества, посочени в Приложение 1 - Техническата спецификация. Обхватът на поръчката включва: » доставка до склад на Възложителя; » разтоварване на доставеното по дадена заявка количество продукти. Посочените в спецификацията количества са прогнозни. Всяка обособена позиция съдържа в себе си самостоятелни номенклатури. В случай че участник не оферира един или повече продукти от обособената позиция, по която участва, той ще бъде отстранен от процедурата, за конкретната обособена позиция. В случай че участник оферира един или повече продукти от обособената позиция, по която участва, но същия/същите не отговарят на изискванията на Възложителя, се приема, че не е спазена комплексността и участникът ще бъде отстранен от процедурата, за конкретната обособена позиция.
Покажи повече
Използването на критерии за достъпността за лицата с увреждания в техническите спецификации: Критерии за достъпността за лицата с увреждания не са включени, защото поръчката не е предназначена за използване от физически лица
Пощенски адрес: Бул. "Тотлебен" № 21
Пощенски код: 1606
Град: София
Държава: България 🇧🇬
Място на изпълнение: София (столица) 🏙️
Продължителност: 24 месеца
Продължителност
Начална дата: 2024-11-25 📅
Описание
Максимален брой подновявания: 1
Друга информация за подновявания:
В случай че към датата на изтичане срока на договора предвиденият финансов ресурс не е изчерпан и не е сключен нов договор със същия предмет, срокът на договора може да бъде удължен едностранно от Възложителя до сключването на нов, но за не повече от 6 месеца чрез допълнително споразумение, подписано между Страните.
Покажи повече
Критерии за награждаване
Цена
Заглавие
Идентификационен номер на партидата: LOT-0001

2️⃣
Вътрешен идентификатор: 424254
Заглавие: Реактиви и консумативи за глюкоанализтори Biosen
Очаквана стойност без ДДС: 56691.72 BGN 💰
Заглавие
Идентификационен номер на партидата: LOT-0002

3️⃣
Вътрешен идентификатор: 424256
Заглавие: Реактиви и консумативи за хематологични броячи „MEDONIC M“
Очаквана стойност без ДДС: 100 547 BGN 💰
Заглавие
Идентификационен номер на партидата: LOT-0003

4️⃣
Вътрешен идентификатор: 424259
Заглавие: Универсални реактиви за имунохистохимично изследване
Очаквана стойност без ДДС: 416 520 BGN 💰
Заглавие
Идентификационен номер на партидата: LOT-0004

5️⃣
Вътрешен идентификатор: 424260
Заглавие: Реактиви и консумативи за автоматичен коагулометър Q - GRIFOLS
Очаквана стойност без ДДС: 323838.80 BGN 💰
Заглавие
Идентификационен номер на партидата: LOT-0005

6️⃣
Вътрешен идентификатор: 424261
Заглавие: Реагенти за Real time PCR, съвместими с „ExiStation“ система
Очаквана стойност без ДДС: 142 185 BGN 💰
Заглавие
Идентификационен номер на партидата: LOT-0006

7️⃣
Вътрешен идентификатор: 424262
Заглавие: Реактиви за автоматичен тъканен процесор Donatello Fast (производител DIA PATH)
Очаквана стойност без ДДС: 76 650 BGN 💰
Заглавие
Идентификационен номер на партидата: LOT-0007

8️⃣
Вътрешен идентификатор: 424263
Заглавие: Гел-карти за имунохематологични изследвания–6-колонни гел-карти
Очаквана стойност без ДДС: 162 268 BGN 💰
Заглавие
Идентификационен номер на партидата: LOT-0008

9️⃣
Вътрешен идентификатор: 424264
Заглавие: Гел-карти и реактиви за имунохематологични изследвания за автоматизирана система за имунохематологична диагностика модел Octo-m – 8-колонни гел-карти
Очаквана стойност без ДДС: 445917.80 BGN 💰
Заглавие
Идентификационен номер на партидата: LOT-0009

1️⃣0️⃣
Вътрешен идентификатор: 424265
Заглавие: Изделия и консумативи за апаратна перитонеална диалзиа
Очаквана стойност без ДДС: 58 500 BGN 💰
Заглавие
Идентификационен номер на партидата: LOT-0010

Процедура
Вид процедура
Открита процедура
Правно основание: Директива 2014/24/ЕС
Основни характеристики на процедурата:
На основание чл. 104, ал. 2 от ЗОП, оценката на техническите и ценовите предложения на участниците ще се извърши преди разглеждане на документите за съответствие с критериите за подбор. Ценовите предложения от офертите на участниците ще бъдат отворени и оповестени след декриптиране на генерирания ключ.
Покажи повече
Административна информация
Срок за получаване на офертите или заявленията за участие: 2024-10-10 23:59:59 📅
Условия за отваряне на офертите: 2024-10-11 12:00:00 📅
Условия за отваряне на офертите (място): В системата
Езици, на които могат да се подават офертите или заявленията за участие: български 🗣️
Минимален срок, през който оферентът трябва да поддържа офертата: 6 месеца
Тръжни условия
Изисква се усъвършенстван или квалифициран електронен подпис или печат (съгласно определенията в Регламент (ЕС) № 910/2014)
Дата на отваряне: 2024-10-11 12:00:00 📅
Място: В системата
Електронно фактуриране: Разрешено
Ще се използва електронно плащане

Правна, икономическа, финансова и техническа информация
Условия за участие
Списък и кратко описание на условията:
Разрешение за търговия на едро с медицински изделия издадено от Изпълнителна агенция по лекарствата: Участниците в процедурата следва да отговарят на изискванията на чл. 77, ал. 1 или ал. 2 от Закона за медицинските изделия (ЗМИ) и да притежават разрешение за търговия на едро с медицински изделия издадено от Изпълнителна агенция по лекарствата (ИАЛ), или еквивалентен документ, удостоверявящ правото им да търгуват в Република България с медицински изделия, издаден от компетентен орган на съответната държава. Когато участникът е чуждестранно лице, то той следва да е вписан в аналогичен регистър, съгласно законодателството на държавата членка, в която е установен. Участниците следва да предоставят информация за Разрешението, като попълнят Част IV, Раздел А от ЕЕДОП, като посочат номер, дата на издаване и срок на валидност. Преди сключване на договор за обществена поръчка, Възложителят ще изиска от участника, определен за изпълнител, да представи копие на Разрешението за търговия на едро с медицински изделия или документ, който да докаже, че има право да извършва търговия на едро с медицински изделия, както и че е извършил съответната регистрация, ако е необходимо.
Покажи повече
Икономическо и финансово състояние
Списък и кратко описание на критериите за подбор:
Общ оборот: Възложителят изисква кандидатите да са реализирали минимален общ оборот, изчислен на база годишните обороти, в размер на 100 000 лв. за последните три приключили финансови години. Съответствието с това изискване се декларира в ЕЕДОП-а и се доказва съгласно чл. 62, ал. 1, т. 3 или т. 4 ЗОП с годишните финансови отчети или техни съставни части, когато публикуването им се изисква съгласно законодателството на държавата, в която кандидатът или участникът е установен или със справка за общия оборот и/или за оборота в сферата, попадаща в обхвата на поръчката.
Покажи повече
Технически и професионални способности
Складова база: За изпълнение предмета на поръчката, участникът трябва да разполага с минимум една складова база за правилното съхранение и търговия на едро с медицински изделия/консумативи. Участникът следва да предостави информация за складовите бази в Част IV, Раздел В от ЕЕДОП, като посочи техните адресите. Преди сключване на договор за обществена поръчка, Възложителят ще изиска от участника, определен за изпълнител, да представи Декларация за инструментите, съоръженията и техническото оборудване, които ще бъдат използвани за изпълнение на поръчката.
Покажи повече
Екип от служители: Участникът трябва да има на свое разположение екип от служители, които да изпълнят професионално и качествено поръчката, включително и специалисти, отговарящи за контрола на качеството. Участникът следва да предостави информация в Част ІV, Раздел В от еЕЕДОП за служителите, които участникът ще използва за изпълнение на обществената поръчка, вкл. лицата, отговарящи за контрола на качеството. Преди сключване на договор за обществена поръчка, Възложителят ще изиска от участника, определен за изпълнител, да представи, съгл. чл. 64. ал. 1, т. 6 ЗОП списък на персонала, който ще отговаря за изпълнението на поръчката.
Покажи повече
Транспортни средства: Участникът трябва да разполага с транспортни средства, осигуряващи за правилното съхранение на медицинските изделия и/или консумативи при разпространението и транспортирането им. Участникът следва да предостави информация за транспортните средства в Част IV, Раздел В от еЕЕДОП. Преди сключване на договор за обществена поръчка, Възложителят ще изиска от участника, определен за изпълнител, да представи, съгл чл. 64. ал. 1, т. 9 ЗОП Декларация за инструментите, съоръженията и техническото оборудване, които ще бъдат използвани за изпълнение на поръчката.
Покажи повече
Условия за участие
Списък и кратко описание на правилата и критериите:
Система за управление на качеството: Участникът да е внедрил и да прилага система за управление на качеството БДС EN ISO 9001:20хх или еквивалентен, с обхват, идентичен или сходен с предмета на поръчката. Под „сходен предмет” се разбира доставка на медицински изделия/лекарства. Сертификатът трябва да е валиден и да е издаден от независими лица, които са акредитирани по съответната серия европейски стандарти от Изпълнителна агенция "Българска служба за акредитация" или от друг национален орган по акредитация, който е страна по Многостранното споразумение за взаимно признаване на Европейската организация за акредитация, за съответната област или да отговарят на изискванията за признаване съгласно чл. 5а, ал. 2 от Закона за националната акредитация на органи за оценяване на съответствието. Възложителят приема еквивалентни сертификати, издадени от органи, установени в други държави членки. Участникът следва да предостави информация за сертификата в Част IV, Раздел Г от ЕЕДОП (вид, дата на издаване, срок на валидност, обхват). Преди сключване на договор за обществена поръчка, Възложителят ще изиска от участника, определен за изпълнител, да представи копие на Сертификата или еквивалентен документ.
Покажи повече
Основание за изключване:
Администриране на активите от ликвидатор
Аналогична на несъстоятелност ситуация съгласно националното законодателство
Банкрут
+ 18 повече
Детски труд и други форми на трафик на хора
Е виновен за погрешно представяне на информация, не е в състояние да представи необходимите документи и е получил поверителна информация във връзка с тази процедура
Измами
Изпиране на пари или финансиране на тероризма
Конфликт на интереси, свързан с участието в процедурата за възлагане на обществена поръчка
Корупция
Нарушение на задължения в областта на екологичното право
Нарушение на задължения в областта на социалното право
Нарушение на задължения в областта на трудовото право
Неплатежоспособност
Плащане на данъци
Плащане на социалноосигурителни вноски
Прекратена стопанска дейност
Пряко или косвено участие в подготовката на процедурата за възлагане на обществена поръчка
Споразумение с кредиторите
Терористични престъпления или престъпления, които са свързани с терористични дейности
Участие в престъпна организация
Чисто национални основания за изключване
Описание на основанията за изключване:
Кандидатът или участникът е осъден с влязла в сила присъда за престъпление по чл.
321 или чл. 321а от Наказателния кодекс (чл. 54, ал. 1, т. 1 от ЗОП) или за аналогично престъпление в друга държава членка или трета страна (чл. 54, ал. 1, т. 2 от ЗОП)
301-307 от Наказателния кодекс (чл. 54, ал. 1, т. 1 от ЗОП) или за аналогично престъпление в друга държава членка или трета страна (чл. 54, ал. 1, т. 2 от ЗОП)
209-213 от Наказателния кодекс (чл. 54, ал. 1, т. 1 от ЗОП) или за аналогично престъпление в друга държава членка или трета страна (чл. 54, ал. 1, т. 2 от ЗОП)
108а от Наказателния кодекс (чл. 54, ал. 1, т. 1 от ЗОП) или за аналогично престъпление в друга държава членка или трета страна (чл. 54, ал. 1, т. 2 от ЗОП)
253-260 от Наказателния кодекс (чл. 54, ал. 1, т. 1 от ЗОП) или за аналогично престъпление в друга държава членка или трета страна (чл. 54, ал. 1, т. 2 от ЗОП)
159а-159г от Наказателния кодекс (чл. 54, ал. 1, т. 1 от ЗОП) или за аналогично престъпление в друга държава членка или трета страна (чл. 54, ал. 1, т. 2 от ЗОП)
Кандидатът или участникът има задължения за
данъци по смисъла на чл. 162, ал. 2, т. 1 от Данъчно-осигурителния процесуален кодекс и лихвите по тях към държавата или към общината по седалището на възложителя и на кандидата или участника, или аналогични задължения съгласно законодателството на държавата, в която кандидатът или участникът е установен, доказани с влязъл в сила акт на компетентен орган (чл. 54, ал. 1, т. 3 от ЗОП)
задължителни осигурителни вноски по смисъла на чл. 162, ал. 2, т. 1 от Данъчно-осигурителния процесуален кодекс и лихвите по тях към държавата или към общината по седалището на възложителя и на кандидата или участника, или аналогични задължения съгласно законодателството на държавата, в която кандидатът или участникът е установен, доказани с влязъл в сила акт на компетентен орган, (чл. 54, ал. 1, т. 3 от ЗОП)
Кандидатът или участникът е осъден с влязла в сила присъда за престъпление по чл.
352-353е от Наказателния кодекс (чл. 54, ал. 1, т. 1 от ЗОП) или за аналогично престъпление в друга държава членка или трета страна (чл. 54, ал. 1, т. 2 от ЗОП)
172 или чл. 192а от Наказателния кодекс (чл. 54, ал. 1, т. 1 от ЗОП) или за аналогично престъпление в друга държава членка или трета страна (чл. 54, ал. 1, т. 2 от ЗОП)
Кандидатът или участникът е извършил нарушение по чл. 118, 128, 245 и 301-305 от Кодекса на труда, установено с влязло в сила наказателно постановление или съдебно решение, или аналогични нарушения, установени с акт на компетентен орган, съгласно законодателството на държавата, в която кандидатът или участникът е установен (чл. 54, ал. 1, т. 6 от ЗОП)
Покажи повече
Налице e неравнопоставеност в случаите по чл. 44, ал. 5 от ЗОП ( чл. 54, ал. 1, т. 4 от ЗОП)
Налице е конфликт на интереси по смисъла на § 2, т. 21 от ДР на ЗОП, който не може да бъде отстранен (чл. 54, ал. 1, т. 7 от ЗОП)
За кандидата или участника е установено, че: - е представил документ с невярно съдържание, с който се доказва декларираната липса на основания за отстраняване или декларираното изпълнение на критериите за подбор (чл. 54, ал. 1, т. 5 от ЗОП); - не е предоставил изискваща се информация, свързана с удостоверяване липсата на основания за отстраняване или изпълнението на критериите за подбор (чл. 54, ал. 1, т. 5 от ЗОП)
Покажи повече
За кандидата или участника е налице някое от следните обстоятелства: осъден е с влязла в сила присъда за престъпления по чл. 194 – 208, чл. 213а – 217, чл. 219 – 252 и чл. 254а – 255а и чл. 256 - 260 НК (чл. 54, ал. 1, т. 1 от ЗОП); извършил е нарушения по чл.61, ал.1, чл.62, ал.1 или 3, чл.63, ал.1 или 2, чл.228, ал.3 от Кодекса на труда и по чл.13, ал.1 от Закона за трудовата миграция и трудовата мобилност, установени с влязло в сила наказателно постановление или съдебно решение (чл.54, ал.1, т.6 от ЗОП); обстоятелство по чл. 3, т. 8 от Закона за икономическите и финансовите отношения с дружествата, регистрирани в юрисдикции с преференциален данъчен режим, контролираните от тях лица и техните действителни собственици; обстоятелства по чл. 87 от Закона за противодействие на корупцията
Покажи повече
Кандидатът или участникът е обявен в несъстоятелност по смисъла на Търговския закон (чл. 55, ал. 1, т. 1 от ЗОП)
Кандидатът или участникът е в производство по несъстоятелност (чл. 55, ал. 1, т. 1 от ЗОП)
Кандидатът или участникът е сключил извънсъдебно споразумение с кредиторите си по смисъла на чл. 740 от Търговския закон (чл. 55, ал. 1, т. 1 от ЗОП)
Съгласно законодателството на държавата, в която е установено, чуждестранно лице се намира в положение, подобно на: обявен в несъстоятелност; в производство по несъстоятелност; в процедура по ликвидация; сключено извънсъдебно споразумение с кредиторите; преустановена дейност (чл. 55, ал. 1, т. 1 от ЗОП)
Покажи повече
Кандидатът или участникът е в процедура по ликвидация по смисъла на Търговския закон (чл. 55, ал. 1, т. 1 от ЗОП)
Кандидатът или участникът е преустановил дейността си (чл. 55, ал. 1, т. 1 от ЗОП)

Възлагащ орган
Име и адреси
Име: Университетска многопрофилна болница за активно лечение и спешна медицина н.и. пирогов еад
Национален регистрационен номер: 130345786
Пощенски адрес: Бул. „Тотлебен“ № 21
Пощенски код: 1606
Пощенски град: гр. София
Регион: София (столица) 🏙️
Държава: България 🇧🇬
Звено за контакт: Nikolay georgiev aleksiev
Електронна поща: op@pirogov.bg 📧
Телефон: +359 29154433 📞
URL: https://pirogov.eu/bg/ 🌏
Адрес на профила на купувача: https://app.eop.bg/buyer/2465 🌏
Вид на възлагащия орган
Публичноправна организация
Основна дейност
Здравеопазване
Комуникация
URL на документите: https://app.eop.bg/today/424204 🌏
URL адрес за участие: https://app.eop.bg/today/424204 🌏
Име: Цаис еоп
Език на документа за обществената поръчка: български 🗣️
Електронно подаване: Задължително

Допълнителна информация
Допълнителна информация
Освен на основанията по чл. 54 и чл. 55 ЗОП, посочени по-горе, съгласно на чл. 107 ЗОП Възложителят отстранява от участие: » участник, който не отговаря на поставените критерии за подбор или не изпълни друго условие, посочено в обявлението за обществена поръчка или в документацията; » участник, който е представил оферта, която не отговаря на: • предварително обявените условия за изпълнение на поръчката; • правила и изисквания, свързани с опазване на околната среда, социалното и трудовото право, приложими колективни споразумения и/или разпоредби на международното екологично, социално и трудово право, които са изброени в Приложение № 10 към чл. 115 от ЗОП; » участник, който не е представил в срок обосновката по чл. 72, ал. 1 от ЗОП или чиято оферта не е приета съгласно чл. 72, ал. 3÷5 от ЗОП; » участници, които са свързани лица. » участник, подал заявление за участие или оферта, които не отговарят на условията за представяне, включително за форма, начин, срок и валидност; » лице, което е нарушило забрана по чл. 101, ал. 9 или 10 от ЗОП. Възложителят отстранява и участник, чието ценово предложение надхвърля предвидените пределни единични цени. Гаранцията за изпълнение на договора е подробно уредена в Документацията и проекта на договор. Тя е в размер на 2% от стойността на договора без ДДС и се освобождава съгласно проекта на договор. Гаранцията се представя в 1 от формите по чл. 111, ал.5 ЗОП. Процедурите, изнесени съгласно чл. 21, ал. 6 ЗОП, които ще се възложат чрез директно възлагане са подробно описани в Документацията и са както следва: • Обособена позиция № 11 – Реактиви за автоматичен тъканен процесор Donatello Series 3 – 44 908,50 лв. без ДДС; • Обособена позиция № 12 – Блот тестове и система за изследване на автоантитела – 28 235,00 лв. без ДДС; • Обособена позиция № 13 – ELISA китове за изследване на автоантитела – 40 500,00 лв. без ДДС; • Обособена позиция № 14 – Животински кръвни продукти – 14 000,00 лв. без ДДС; • Обособена позиция № 15 – Квантиферонови тестове за имунодиагностика – 27 849,89 лв. без ДДС; • Обособена позиция № 16 – Реактиви и консумативи за агрегометър Multiplate – 33 568,00 лв. без ДДС;
Покажи повече
Орган за преглед
Име: Комисия за защита на конкуренцията
Национален регистрационен номер: 000698612
Пощенски адрес: бул. Витоша № 18
Пощенски код: 1000
Пощенски град: София
Държава: България 🇧🇬
Звено за контакт: Комисия за защита на конкуренцията
Електронна поща: delovodstvo@cpc.bg 📧
Телефон: +359 29356113 📞
Факс: +359 29807315 📠
URL: http://www.cpc.bg 🌏
Процедура за преглед
Точна информация за крайния срок (крайните срокове) за процедурите за преразглеждане:
Съгласно чл. 197, ал. 1, т. 1 от ЗОП - в 10-дневен срок от изтичането на срока по чл. 100, ал. 3 от ЗОП може да се подава жалба пред КЗК срещу решението за откриване.
Информация за електронните работни потоци
Приемат се електронни фактури
Източник: OJS 2024/S 177-545538 (2024-09-10)
Обявление за възлагане на поръчка (2026-09-01)
Обект
Обхват на обществената поръчка
Обща стойност на обществената поръчка (без ДДС): 227994.15 EUR 💰
Описание
Използването на критерии за достъпността за лицата с увреждания в техническите спецификации: Критерии за достъпността за лицата с увреждания не са включени, а обосновката е следната
Обосновка: неприложими са
Продължителност
Начална дата: 2026-08-28 📅
Крайна дата: 2026-12-05 📅
Продължителност на договора, рамковото споразумение или динамичната система за покупки
Този договор подлежи на подновяване
Описание
Описание на подновяванията: преди приключване на договора ще бъде обявена нова обществена поръчка

Възлагане на договор
Идентификационен номер на партидата: LOT-0001
Номер на договора: 175552
Дата на сключване на договора: 2024-12-05 📅
Заглавие: Доставка на различни видове изделия и лабораторни консумативи и изделия/консумативи за перитонеална диализа, ОП 9: Гел-карти и реактиви за имунохематологични изследвания за автоматизирана система за имунохематологична диагностика модел Octo-m – 8-колонни гел-карти
Адрес на договора: https://app.eop.bg/today/424204 🌏
Информация за стойността на договора/партидата (без ДДС)
Обща стойност на договора/парцела: 227994.15 EUR 💰
Офертата е била класирана
Класиране в списъка на победителите: 1
Идентификатор на търга: OF1984953: "ПИ КЕЙ САЙЪНТИФИК ЕООД"
Идентификатор на обособена позиция или група обособени позиции: LOT-0001
Информация за търгове
Име на страната по обществената поръчка: Пи кей сайънтифик еоод
Име и адрес на изпълнителя
Име: Пи кей сайънтифик еоод
Национален регистрационен номер: 200638154
Пощенски адрес: ЛОМСКО ШОСЕ №.228А ет.3
Пощенски код: 1231
Пощенски град: гр. София
Регион: София (столица) 🏙️
Държава: България 🇧🇬
Звено за контакт: Emil Hristov Marinchev
Електронна поща: pkscientific.bg@gmail.com 📧
Телефон: 028340081 📞

Възлагащ орган
Име и адреси
Звено за контакт: Диана Грънчарова

Допълнителна информация
Орган за преглед
Регион: София (столица) 🏙️
Процедура за преглед
Точна информация за крайния срок (крайните срокове) за процедурите за преразглеждане: Не подлежи на обжалване

Промени
Друга допълнителна информация
Предвиденият финансов ресурс не може да покрие нуждите на възложителя за договорения период и с оглед нормалото функциониране на болницата до обявяване на нова обществена поръчка се налага увеличаване на предвидения финансов ресурс.
Основна причина за промяната: Потребност от изменения поради обстоятелства, които добросъвестен купувач не би могъл да предвиди.
Текст, който трябва да се коригира в първоначалното известие
Номер на раздела: RES-0001
Нова стойност
Текст: Общата стойност на договора се увеличава с 113 997,08 евро без ДДС.
Източник: OJS 2026/S 169-604245 (2026-09-01)