Поръчки: Апарати за ултразвукова диагностика на сърце
6 архивирани обществени поръчки
Апарати за ултразвукова диагностика на сърце са били закупени от организации като Университетска многопрофилна болница за активно лечение "Света Екате, Министерство на труда и социалната политика и „Многопрофилна болница за активно лечение — Хасково“ АД.
В миналото доставчиците в тази област са били Синтамед ЕООД и „Соломед“ ЕООД.
- Медицинско оборудване, фармацевтични продукти и продукти за лични грижи (>20 нови обществени поръчки)
- Медицинско оборудване (>20)
- Оборудване за онагледяване – медицинско, зъболекарско или за ветеринарни цели (8)
- Оборудване за ехографска, ултразвукова и доплерова диагностика (5)
- Апарати за ултразвукова диагностика на сърце ⬅️
- Ехограф (2)
- Ултразвукови скенери (1)
Неотдавнашни обществени поръчки на апарати за ултразвукова диагностика на сърце в България
2026-07-23
Доставката и въвеждането в експлоатация на ултразвукова система (Многопрофилна болница за активно лечение "Национална кардиологична б)
Предметът на обществената поръчка e доставката и въвеждането в експлоатация на ултразвукова система за специализирани изследвания в кардиологията. Техническите изисквания (характеристики) и функционалните възможности на ултразвуковата система за специализирани изследвания в кардиологията (наричана по-долу „Системата”), обект на настоящата обществена поръчка, са подробно описани в Техническо приложение № 1 към раздел I от документацията за участие в процедурата, представляващо неразделна част от него. В … Преглед на обществените поръчки »
Предметът на обществената поръчка e доставката и въвеждането в експлоатация на ултразвукова система за специализирани изследвания в кардиологията. Техническите изисквания (характеристики) и функционалните възможности на ултразвуковата система за специализирани изследвания в кардиологията (наричана по-долу „Системата”), обект на настоящата обществена поръчка, са подробно описани в Техническо приложение № 1 към раздел I от документацията за участие в процедурата, представляващо неразделна част от него. В … Преглед на обществените поръчки »
2026-06-30
Доставка на специализирана ултразвукова система от висок клас с приложение в Кардиологията (Университетска многопрофилна болница за активно лечение "Света Екате)
Доставка на специализирана ултразвукова система от висок клас с приложение в Кардиологията Преглед на обществените поръчки »
Доставка на специализирана ултразвукова система от висок клас с приложение в Кардиологията Преглед на обществените поръчки »
2026-04-04
Високо специализирана ултразвукова система от висок клас с приложение в Кардиологията (Университетска многопрофилна болница за активно лечение "Света Екате)
Високо специализирана ултразвукова система от висок клас с приложение в Кардиологията Преглед на обществените поръчки »
Високо специализирана ултразвукова система от висок клас с приложение в Кардиологията Преглед на обществените поръчки »
2021-07-02
Доставка на дигитална ултразвукова система за кардиологично отделение на „МБАЛ — Хасково“ АД („Многопрофилна болница за активно лечение — Хасково“ АД)
Доставка на дигитална ултразвукова система за кардиологично отделение на „МБАЛ — Хасково“ АД. Прогнозно количество — 1 бр. (един брой). Предметът на обществената поръчка включва изпълнението на следните дейности: — доставка на медицинската апаратура до „МБАЛ — Хасково“ АД с адрес гр. Хасково, бул. „Съединение“ № 49, — монтаж/инсталация и въвеждане в експлоатация на доставената медицинска апаратура, — обучение на персонала на възложителя за работа с доставената медицинска апаратура, — гаранционна … Преглед на обществените поръчки »
Доставка на дигитална ултразвукова система за кардиологично отделение на „МБАЛ — Хасково“ АД. Прогнозно количество — 1 бр. (един брой). Предметът на обществената поръчка включва изпълнението на следните дейности: — доставка на медицинската апаратура до „МБАЛ — Хасково“ АД с адрес гр. Хасково, бул. „Съединение“ № 49, — монтаж/инсталация и въвеждане в експлоатация на доставената медицинска апаратура, — обучение на персонала на възложителя за работа с доставената медицинска апаратура, — гаранционна … Преглед на обществените поръчки »
2016-10-11
„Доставка, монтаж, пускане в експлоатация и гаранционна поддръжка на медицински изделия (медицинско оборудване) за... (УМБАЛ „Света Екатерина“ ЕАД)
1. Обособена позиция № 1 — „Доставка, монтаж, пускане в експлоатация и гаранционна поддръжка на 1 /един/ брой преносим ултразвуков апарат, в комплект с изискваните трансдюсери и окомплектовка към апарата, за нуждите на „Реанимация“ при УМБАЛ „Света Екатерина” ЕАД, както и обучение на медицинските специалисти и други длъжностни лица за работа с оборудването; 2. Обособена позиция № 2 — „Доставка, монтаж, пускане в експлоатация и гаранционна поддръжка на ехокардиограф от висок клас, в комплект с: … Преглед на обществените поръчки »
1. Обособена позиция № 1 — „Доставка, монтаж, пускане в експлоатация и гаранционна поддръжка на 1 /един/ брой преносим ултразвуков апарат, в комплект с изискваните трансдюсери и окомплектовка към апарата, за нуждите на „Реанимация“ при УМБАЛ „Света Екатерина” ЕАД, както и обучение на медицинските специалисти и други длъжностни лица за работа с оборудването; 2. Обособена позиция № 2 — „Доставка, монтаж, пускане в експлоатация и гаранционна поддръжка на ехокардиограф от висок клас, в комплект с: … Преглед на обществените поръчки »
2007-08-28
Медицински и лабораторни уреди и инструменти, оптични и точни уреди, часовникова техника, фармацевтични продукти и... (Министерство на труда и социалната политика)
Заглавие на поръчката, предоставено от възлагащия орган: Доставка на оборудване по проект BG 2004/016-919.01.01 ,,Преструктуриране на пилотни многопрофилни болници и развитие на спешната медицинска помощ с цел подобряване на достъпа до здравеопазване на уязвими групи, със специален фокус върху ромското население". Поръчката представлява доставка и инсталиране на оборудване (вкл. ремонтни дейности (където е приложио съгласно документацията по възлагане на обществената поръчка)), пускане в действие (където … Преглед на обществените поръчки »
Заглавие на поръчката, предоставено от възлагащия орган: Доставка на оборудване по проект BG 2004/016-919.01.01 ,,Преструктуриране на пилотни многопрофилни болници и развитие на спешната медицинска помощ с цел подобряване на достъпа до здравеопазване на уязвими групи, със специален фокус върху ромското население". Поръчката представлява доставка и инсталиране на оборудване (вкл. ремонтни дейности (където е приложио съгласно документацията по възлагане на обществената поръчка)), пускане в действие (където … Преглед на обществените поръчки »