Поръчки: Центрофуги за маса
Една активна обществена поръчка
Центрофуги за маса са били закупени от организации като СОФИЙСКИ УНИВЕРСИТЕТ "СВ.КЛИМЕНТ ОХРИДСКИ" и ИНСТИТУТ ПО БИОЛОГИЯ И ИМУНОЛОГИЯ НА РАЗМНОЖАВАНЕТО.
В миналото доставчиците в тази област са били ЛАБИМЕКС АД, Apel Laser Srl., Фот ООД, Интернешънъл Медикъл Дистрибюшън ЕООД, Лабексперт ООД, Марвел ООД, Медицинска Техника Инженеринг ООД и РСР ЕООД.
- Машини за промишлена употреба (13 нови обществени поръчки)
- Различни видове машини с общо и специално предназначение (6)
- Центрофуги, каландриращи машини или автомати за продажба на дребно (1)
- Центрофуги (1)
- Лабораторни центрофуги и принадлежности към тях (1)
- Центрофуги за маса (1) ⬅️
Неотдавнашни обществени поръчки на центрофуги за маса в България
2026-08-03
Deadline 2026-09-09
Доставка на лабораторно оборудване за нуждите на Институт по биология и имунология на размножаването-БАН за 2026г. (ИНСТИТУТ ПО БИОЛОГИЯ И ИМУНОЛОГИЯ НА РАЗМНОЖАВАНЕТО)
Предметът на настоящата процедура е "Доставка на лабораторно оборудване за нуждите на Институт по биология и имунология на размножаването-БАН за 2026г." с обособени позиции: Обособена позиция № 1 с предмет „Система за секвениране с дълга рамка за четене, използваща технология, базирана на нанопори“ с прогнозна стойност 70 000 евро без включен ДДС . Обособена позиция № 2 с предмет „Доставка на светлинен микроскоп“ с прогнозна стойност 12 000 евро без ДДС Обособена позиция 3 с предмет „Доставка на настолна … Преглед на обществените поръчки »
Предметът на настоящата процедура е "Доставка на лабораторно оборудване за нуждите на Институт по биология и имунология на размножаването-БАН за 2026г." с обособени позиции: Обособена позиция № 1 с предмет „Система за секвениране с дълга рамка за четене, използваща технология, базирана на нанопори“ с прогнозна стойност 70 000 евро без включен ДДС . Обособена позиция № 2 с предмет „Доставка на светлинен микроскоп“ с прогнозна стойност 12 000 евро без ДДС Обособена позиция 3 с предмет „Доставка на настолна … Преглед на обществените поръчки »
2022-09-30
Доставка на лабораторно и медицинско оборудване, включваща шест обособени позиции (СОФИЙСКИ УНИВЕРСИТЕТ "СВ.КЛИМЕНТ ОХРИДСКИ")
Обект на обществената поръчка е "доставка" по смисъла на чл. 3, ал. 1, т. 2 от ЗОП, като избраният изпълнител следва да осигури доставка на лабораторно оборудване, разделена на 6 обособени позиции: обособена позиция 1: Компактна, настолна, автоматична оптико-механична система за изследване и регистрация критичния праг на чувствителност на ретината, на човешкото око обособена позиция 2: Автоматичен лабораторен дестилатор обособена позиция 3: Компютърно управляем температурен контролер за клетка за … Преглед на обществените поръчки »
Обект на обществената поръчка е "доставка" по смисъла на чл. 3, ал. 1, т. 2 от ЗОП, като избраният изпълнител следва да осигури доставка на лабораторно оборудване, разделена на 6 обособени позиции: обособена позиция 1: Компактна, настолна, автоматична оптико-механична система за изследване и регистрация критичния праг на чувствителност на ретината, на човешкото око обособена позиция 2: Автоматичен лабораторен дестилатор обособена позиция 3: Компютърно управляем температурен контролер за клетка за … Преглед на обществените поръчки »
2022-05-31
Доставка и инсталация на лабораторно и медицинско оборудване, включваща осем обособени позиции (СОФИЙСКИ УНИВЕРСИТЕТ "СВ.КЛИМЕНТ ОХРИДСКИ")
Обект на обществената поръчка е "доставка" по смисъла на чл. 3, ал. 1, т. 2 от ЗОП, като избраният изпълнител следва да осигури доставка на лабораторно и медицинско оборудване, разделена на 8(осем) обособени позиции: обособена позиция 1: Лабораторна центрофуга; обособена позиция 2: Клатачна система с нагряване; обособена позиция 3: Електронна везна; обособена позиция 4: ЕКГ апарат-6/12 канален; обособена позиция 5: Цифров осцилоскоп; обособена позиция 6: Функционален генератор на електрически … Преглед на обществените поръчки »
Обект на обществената поръчка е "доставка" по смисъла на чл. 3, ал. 1, т. 2 от ЗОП, като избраният изпълнител следва да осигури доставка на лабораторно и медицинско оборудване, разделена на 8(осем) обособени позиции: обособена позиция 1: Лабораторна центрофуга; обособена позиция 2: Клатачна система с нагряване; обособена позиция 3: Електронна везна; обособена позиция 4: ЕКГ апарат-6/12 канален; обособена позиция 5: Цифров осцилоскоп; обособена позиция 6: Функционален генератор на електрически … Преглед на обществените поръчки »