Поръчки: Масов спектрометър

Една активна обществена поръчка

Неотдавнашни обществени поръчки на масов спектрометър в България

2026-08-05   Deadline 2026-09-09   Доставка на интегрирана аналитична система за високочувствителен масспектрометричен анализ на единични клетки... (ИНСТИТУТ ПО МОЛЕКУЛЯРНА БИОЛОГИЯ "АКАДЕМИК РУМЕН ЦАНЕВ")
Доставеното оборудване трябва да е фабрично ново, неупотребявано и произведено в съответствие с европейските норми за безопасност. Доставените към оборудването програмни продукти (пакети) трябва да са лицензирани. Не се допуска функционалността на системата да зависи от допълнително закупуване на софтуерни модули, необходими за основната експлоатация. Апаратурата трябва да бъде доставена окомплектована с всички части, принадлежности и консумативи, необходими за правилната работа и безпроблемна … Преглед на обществените поръчки »
2025-09-04   Доставка на тандем-квадруполен масспектрометър ICP–MS/MS (ICP-QQQ) (ГЕОЛОГИЧЕСКИ ИНСТИТУТ "СТРАШИМИР ДИМИТРОВ")
Предметът на настоящата обществена поръчка е „Доставка на тандем-квадруполен масспектрометър ICP–MS/MS (ICP-QQQ)“ и включва доставката на масспектрометър, ведно с необходимите модули и аксесоари, съгласно техническата спецификация (раздел II от приложената документация). На осн. чл. 3, ал. 1, т. 2 ЗОП, предметът на обществената поръчка включва и всички необходими предварителни дейности по употребата на оборудването: инсталация, тестване (проверка на операционна готовност на системите), въвеждане в … Преглед на обществените поръчки »
2023-12-14   Доставка на апарати измерителни - спектрофотометри (АЕЦ Козлодуй ЕАД)
Предметът на поръчката е „Доставка на апарати измерителни - спектрофотометри“ с обхват две обособени позиции, условията и изискванията за участие и изпълнение са посочени в обявлението за поръчката и документацията за участие с приложените технически задания и проекти на договори. Обособените позиции са следните: ОП 1 - Апарат измерителен-спектрофотометър UV-VIS ОП 2 - Апарат измерителен-спектрофотометър VIS Преглед на обществените поръчки »
2023-07-14   „Доставка на лабораторна и научна апаратура за нуждите на Катедра по медицинска биохимия и Катедра по медицинска... (Медицински университет - Пловдив)
Настоящата поръчка включва доставка, монтаж, обучение на служителите на Възложителя и гаранционна поддръжка на лабораторна и научна апаратура за обезпечаване нуждите на Катедра по медицинска биохимия към Фармацевтичен факултет и Катедра по медицинска биология към Медицински факултет на Медицински университет – Пловдив, разделена на три обособени, както следва: ОП № 1 „Високоразделителен масспектрометър с прилежаща система за течна хроматография – 1 бр. ОП № 2 „Електропоратор за in vitro генен и … Преглед на обществените поръчки »
2023-01-09   Доставка и инсталиране на апарат за матрично активирана лазерна десорбция/йонизация с мас спектрометър тип „време на... (ИНСТИТУТ ПО ПОЛИМЕРИ-БАН)
„Доставка и инсталиране на лабораторни апарати“ с две обособени позиции Обособена позиция 1 Автоматичен микротом, която е възложена на основания чл. 20, ал. 4 във връзка с чл. 21, ал. 6 от ЗОП. Обособена позиция 2 Доставка и инсталиране на апарат за матрично активирана лазерна десорбция/йонизация с мас спектрометър тип „време на летене“ (MALDI-TOF) Обособена позиция 1 Автоматичен микротом е възложена на основания чл. 20, ал. 4 във връзка с чл. 21, ал. 6 от ЗОП. Оферти се подават само за обособена позиция … Преглед на обществените поръчки »
2023-01-09   Доставка и гаранционна поддръжка на високоефективен течен хроматограф с тройно квадруполен масспектрометър, на... (Министерство на вътрешните работи)
„Доставка и гаранционна поддръжка на високоефективен течен хроматограф с тройно квадруполен масспектрометър, на спомагателно лабораторно оборудване, на сравнителни образци от метаболити на наркотични вещества, придружени от сертификати за анализ, на реактиви, придружени от сертификати за анализ, и на химикали без сертификати за анализ за нуждите на МИ на МВР“ с 6 обособ. поз. На основание чл. 21, ал. 6 от ЗОП във връзка с чл. 7 от ППЗОП, възложителят възлага изпълнението на обособ. поз. от № 3 до № 6 (на … Преглед на обществените поръчки »
2021-11-19   Доставка на иновативна аналитична система, съставена от ултра-високоефективен течен хроматограф и масспектрометър с... (ЦЕНТЪР ПО РАСТИТЕЛНА СИСТЕМНА БИОЛОГИЯ И БИОТЕХНОЛОГИЯ Сдружение)
В обхвата на обществената поръчка са включени дейности по: І. Доставка, монтаж, инсталация, въвеждане в експлоатация на иновативна аналитична система за хроматографски масспектрометричен анализ /апаратура/, състояща се от: 1.1 Ултра-високоефективен течен хроматограф (UHPLC). 1.2. Високоразделителен масспектрометър с квадруполен филтър и детектор, отчитащ времето на полет (Q-TOF). 1.3. Софтуер и компютърни конфигурации. 1.4. Специализиран азотен генератор за масспектрометрия. 1.5. Система за непрекъснато … Преглед на обществените поръчки »
2021-06-23   Доставка на масспектрометър с индуктивно свързана плазма (ICP-MS) и на ултрацентрофуга по 2 обособени позиции (Сдружение „Център по растителна системна биология и биотехнология“)
Предмет на настоящата обществена поръчка е доставка на масспектрометър с индуктивно свързана плазма (ICP-MS) и на ултрацентрофуга по две обособени позиции, както следва: — Обособена позиция 1: "Доставка на аналитична апаратура за елементен анализ: Масспектрометър с индуктивно свързана плазма (ICP-MS)", — Обособена позиция 2: "Доставка на ултрацентрофуга за градиентно и неградиентно центрофугиране и пречистване на субклетъчни органели". Минималните изисквания към апаратурата – предмет на доставка по двете … Преглед на обществените поръчки »
2019-07-24   Доставка на комплексна аналитична система, състояща се от ултрависокоефективен течен хроматограф с детектор... (Институт по Органична Химия с Център по Фитохимия)
Предмет на обществената поръчка е избор на изпълнител, който да извърши доставка, монтаж, въвеждане в експлоатация, обучение за работа и гаранционна поддръжка на комплексна аналитична система, състояща се от ултрависокоефективен течен хроматограф с детектор масспектрометър с висока разделителна способност. Преглед на обществените поръчки »
2019-01-18   Доставка на комплексна научна апаратура за анализиране на природни продукти, получени от лечебни и ароматични... (Институт по Органична Химия с Център по Фитохимия)
Обществената поръчка е за доставка на комплексна научна апаратура за анализиране на природни продукти, получени от лечебни и ароматични растения и отпадъци от преработката им, в 7 обособени позиции, в изпълнение на проект BG05M2OP001-1.002-0012 за създаване на Център за компетентност Устойчиво оползотворяване на био-ресурси и отпадъци от лечебни и ароматични растения за иновативни биоактивни продукти по ОПНОИР 2014-2020. Характеристиките и изискванията към комплексната научна апаратура по обос. позиции … Преглед на обществените поръчки »
2018-12-06   Доставка на комплексна научна апаратура за анализиране на природни продукти, получени от лечебни и ароматични... (Институт по Органична Химия с Център по Фитохимия)
Обществената поръчка е за доставка на комплексна научна апаратура за анализиране на природни продукти, получени от лечебни и ароматични растения и отпадъци от преработката им, в 7 обособени позиции в изпълнение на проект BG05M2OP001-1.002-0012 за създаване на ЦК „Устойчиво оползотворяване на биоресурси и отпадъци от лечебни и ароматични растения за иновативни биоактивни продукти“ по ОПНОИР 2014—2020 г. Характеристиките и изискванията към комплексната научна апаратура по обособ. позиции са подробно … Преглед на обществените поръчки »
2014-03-11   „Доставка, пускане в действие и гаранционно обслужване на апаратура в изпълнение на проект... (Институт по молекулярна биология при БАН)
Целта на настоящата процедура е набавянето на един брой персонална система за секвениране от следващо поколение (system for next-generation sequencing), един брой високо чувствителен изотермен титрационен калориметър предназначен за измерване на топлини на междумолекулни взаимодействия, един брой автоматичен синтезатор за синтез на пептиди и различни класове органични съединения, базиран на технологията за синтез върху твърд носител и един брой високо ефективна хибридна LC/MS/MSn система за … Преглед на обществените поръчки »