Поръчки: Миялни машини за съдове, различни от тези за домакински цели
Една активна обществена поръчка
Миялни машини за съдове, различни от тези за домакински цели са били закупени от организации като Агенция "Митници", Агробиоинститут и Дирекция „Управление на собствеността и социални дейности“ — Министерство на вътрешните работи (ДУССД — МВР).
В миналото доставчиците в тази област са били РСР ЕООД, „Аероклима Бул“ ЕООД, „Антисел България“ ООД, „Биомед Фючар“ ЕООД, „Данс Фарма“ ЕООД, Фот ООД, „Класико“ ЕООД, ЕИК 113041585, „Лабимекс“ АД, „Лаборбио“ ООД и „Лабприм“ ЕООД.
- Машини за промишлена употреба (13 нови обществени поръчки)
- Различни видове машини с общо и специално предназначение (6)
- Части за машини с обща употреба (1)
- Миялни машини за съдове, различни от тези за домакински цели (1) ⬅️
- Части за машини за пречистване
- Части за филтрационни машини
Неотдавнашни обществени поръчки на миялни машини за съдове, различни от тези за домакински цели в България
2026-08-21
Deadline 2026-09-23
„Доставка и монтаж на оборудване и обзавеждане, във връзка с дейност „Модернизация и въвеждане на мерки за енергийна... (Община Хасково)
Поръчката се изпълнява във връзка със сключен договор за финансиране по проект BG16FFPR003-2.006-0100-CO1 „Устойчив растеж в подкрепа развитието на човешките ресурси, по-добро качество на предоставяните публични услуги на гражданите и развитие на туристическия потенциал базиран на местните ресурси“, дейност „Модернизация и въвеждане на мерки за енергийна ефективност на детски градини в община Хасково“ по Програма „Развитие на регионите“ 2021-2027, в т.ч: Обект 1 Модернизация и въвеждане на мерки за … Преглед на обществените поръчки »
Поръчката се изпълнява във връзка със сключен договор за финансиране по проект BG16FFPR003-2.006-0100-CO1 „Устойчив растеж в подкрепа развитието на човешките ресурси, по-добро качество на предоставяните публични услуги на гражданите и развитие на туристическия потенциал базиран на местните ресурси“, дейност „Модернизация и въвеждане на мерки за енергийна ефективност на детски градини в община Хасково“ по Програма „Развитие на регионите“ 2021-2027, в т.ч: Обект 1 Модернизация и въвеждане на мерки за … Преглед на обществените поръчки »
2025-09-23
„Доставка на уреди и апарати за митнически лаборатории“ (Агенция "Митници")
Предмет на възлагане с настоящата поръчка е: „Доставка на уреди и апарати за митнически лаборатории“. Предметът и обемът на обществената поръчка включва изпълнението на следните дейности: доставка, монтаж, инсталация, въвеждане в експлоатация и гаранция/гаранционен срок на доставената апаратура. Обществената поръчка е обособена в следните позиции (ОП): ОП № 1 – „Доставка, инсталиране и въвеждане в експлоатация на лабораторни везни и теглилки“; ОП № 2 - „Доставка, инсталиране и въвеждане в експлоатация на … Преглед на обществените поръчки »
Предмет на възлагане с настоящата поръчка е: „Доставка на уреди и апарати за митнически лаборатории“. Предметът и обемът на обществената поръчка включва изпълнението на следните дейности: доставка, монтаж, инсталация, въвеждане в експлоатация и гаранция/гаранционен срок на доставената апаратура. Обществената поръчка е обособена в следните позиции (ОП): ОП № 1 – „Доставка, инсталиране и въвеждане в експлоатация на лабораторни везни и теглилки“; ОП № 2 - „Доставка, инсталиране и въвеждане в експлоатация на … Преглед на обществените поръчки »
2021-02-01
Закупуване на спомагателно лабораторно оборудване (Министерство на вътрешните работи)
Позиция № 1 „Доставка на климатици“ — доставка на общо 50 бр. климатици. Позиция № 2 „Доставка на лабораторни столове“ — доставка на 120 бр. лабораторни столове от 2 типа. Позиция № 3 „Доставка на миялни машини за лабораторна стъклария“ — доставка на 2 бр. миялни машини. Позиция № 4 „Доставка на лабораторни мелници“ — доставка на 2 бр. различни мелници. Позиция № 5 „Доставка на лабораторна апаратура“ — доставка на: — лабораторна сушилня 50—60 л — 3 бр., — лабораторна сушилня 100—140 л — 1 бр., — комплект … Преглед на обществените поръчки »
Позиция № 1 „Доставка на климатици“ — доставка на общо 50 бр. климатици. Позиция № 2 „Доставка на лабораторни столове“ — доставка на 120 бр. лабораторни столове от 2 типа. Позиция № 3 „Доставка на миялни машини за лабораторна стъклария“ — доставка на 2 бр. миялни машини. Позиция № 4 „Доставка на лабораторни мелници“ — доставка на 2 бр. различни мелници. Позиция № 5 „Доставка на лабораторна апаратура“ — доставка на: — лабораторна сушилня 50—60 л — 3 бр., — лабораторна сушилня 100—140 л — 1 бр., — комплект … Преглед на обществените поръчки »
2019-06-21
Доставка на общолабораторно оборудване и модернизация на ДНК секвенатор по 9 (девет) обособени позиции (Агробиоинститут)
Предметът на обществената поръчка е Доставка на общолабораторно оборудване и модернизация на ДНК секвенатор, разпределена в 9 (девет) обособени позиции, включващи индивидуални апарати (Обособена позиция 4: доставка на лабораторен лиофилизатор; Обособена позиция 5: доставка на автоклав; Обособена позиция 7: доставка на градиентен PCR апарат), групирани по обща и допълваща се функционалност (Обособена позиция 1: доставка на лабораторни центрофуги; Обособена позиция 2: доставка на система за концентриране … Преглед на обществените поръчки »
Предметът на обществената поръчка е Доставка на общолабораторно оборудване и модернизация на ДНК секвенатор, разпределена в 9 (девет) обособени позиции, включващи индивидуални апарати (Обособена позиция 4: доставка на лабораторен лиофилизатор; Обособена позиция 5: доставка на автоклав; Обособена позиция 7: доставка на градиентен PCR апарат), групирани по обща и допълваща се функционалност (Обособена позиция 1: доставка на лабораторни центрофуги; Обособена позиция 2: доставка на система за концентриране … Преглед на обществените поръчки »
2015-06-10
Доставка и монтаж на професионални перално-центруфугални машини, сушилня и съдомиялна машина за нуждите на КК и БО... (Дирекция „Управление на собствеността и социални дейности“ — Министерство на вътрешните работи (ДУССД — МВР))
Доставка и монтаж на професионални перално-центруфугални машини, сушилня и съдомиялна машина за нуждите на КК и БО на МВР по обособени позиции, както следва: — Обособена позиция 1. Доставка и монтаж на професионално перално-центруфугална машина за нуждите на КК „Тилия“ — гр. Варна; — Обособена позиция 2. Доставка и монтаж на професионално перално-центруфугална машина за нуждите на БО „Изгрев“ — гр. Созопол; — Обособена позиция 3. Доставка и монтаж на автоматична конвейерна миялна машина за нуждите на БО … Преглед на обществените поръчки »
Доставка и монтаж на професионални перално-центруфугални машини, сушилня и съдомиялна машина за нуждите на КК и БО на МВР по обособени позиции, както следва: — Обособена позиция 1. Доставка и монтаж на професионално перално-центруфугална машина за нуждите на КК „Тилия“ — гр. Варна; — Обособена позиция 2. Доставка и монтаж на професионално перално-центруфугална машина за нуждите на БО „Изгрев“ — гр. Созопол; — Обособена позиция 3. Доставка и монтаж на автоматична конвейерна миялна машина за нуждите на БО … Преглед на обществените поръчки »